Animal Pak

Aizsāka snukers 

Animal Pak
10.05.2007 15:48
Kâ ''Animal Pak'' esoðie hormoni, nesteroîdi anaboliíi un stimulatori var ietekmçt manu organismu 17gados?
Re: Animal Pak
10.05.2007 15:49
Mateus tu jau noteikti visu zinâsi!
sdvsdjvdsv
Re: Animal Pak
10.05.2007 16:22
Loìsiki ka ietekmç! Nekas traks jau nebûs, ja normâlâs devâs lietosi!
Re: Animal Pak
10.05.2007 16:24
:D
Animal pak hormoni? anabolikji?
:D:D:D:D:D:D:D

pastaasti man idiotam kur tur ir hormoni un anabolikji! :)

Tie ir VITAMIINI+ mikro elementi un paaris aminoskaabes. Ietekmees JEBKURU organismu jo tie ir nu kaa lai pasaka... "smagie" vitamiini, zirga devas!

Nopeerc SpaPak. Tev pietiks un lieto TIKAI slodzes dienaas. Animal Pak es dzeru tikai tad kad esmu uz kursa un arii tikai slodzes dienaas. Tev kurseet neiesaku un Animal Pak neredzu Tev iisti jeegu pagaidaam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 10.05.2007 17:12 by Mateus.
Re: Animal Pak
10.05.2007 17:33
Netâ lasîju , ka viòa sastâvâ ir ðîs vielas!
Man pârâk dârgi sanâk pirkt geineri, tapçc izdomâju paòemt Animal pak. Tâ taèu nevar bût , ka tur nav nekâdas muskuïu audzçjoðas vielas.
Re: Animal Pak
10.05.2007 17:45
Paklau... ja Tev kaut kas ir paaraak daargi, tad met mieru treninjiem, jo tie ir paaraak gruuti!!!

GAINERS IR PIRMAJAA VIETAA!!! Vai nu gaineris, vai arii peec treninja sajauc blenderii 250g 0.5% biezpienu ar 0.3l viinogu sulu un dzer - tas arii buus kaa gainers tikai bez vitamiiniem un ar leenaak paarstraadaajamaam olbaltumvielaam un "smagaakiem" ogljhidraatiem.

AnimalPak ir TIKAI vitamiini un tas ir 2. kas nepiecieshams, ja ir jau gainers.

Iedod man linku kur lasiiji ka tur ir anabolikji un hormoni!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ðòimiak
Re: Animal Pak
11.05.2007 03:06
Mateus - nebûs gan ANIMAL PAK tikai vitamîni ;) Nemaldini nabaga puiku.
Snuker - neuztraucies, AP augðanu tev neapstâdinâs un pupi arî nesâks augt. Ja iedomâjies viòu nopirkt, tad lieto tikai treniòu dienâs - pa vienam maisiòam. Ar to pietiks tev ;)
Re: Animal Pak
11.05.2007 07:17
Paklau gudriit... atrodi manu pirmo atbildi un tad ljechii ne pa teemu.
Atkaartojos: vitamiini, aminoskaames miroelementi. Lai kaut kaadiem kasiigiem aaxtiem negribeetos teelot gudros:
vitamiini, enziimi un dazhaadi bioflavoniidi, neiesaatinaataas taukskaabes - viss
Vai man uzskaitiit katru vielu un to izskaidrot?

Pilniigiem gudriishiem paskaidroshu, ka likumiigi LR netirgo UB ar hormoniem vai prohormoniem. Ja iet runa par anabolikjiem, ja godiigi, arii kartupeli var nosaukt par anabolikji, bet shajaa gadijumaa buutu jaarunaa par - hormoniem un prohormoniem, kuru ter NAV! Un taads arii bija jautaajums!

Stimulatori... nu ok... zhenjshenjs IR stimulators un jaa tas ir Animal Pak sastaavaa. Kas ir interesanti arii Smilax (kura iedarbiiba teoreetiski ir liidziiga Tribulus, viniigi taa arii NAV pieraadiita) ir shajaa sastaavaa, kas ITKAA paaugstina testosterona liimeni asiniis.

Pupi saak augt (parasti kad saak attiistiities kaads kruuts dziedzeris un sameeraa nenoziimiigi, lai gan meedz but dazhaadi) no milziiga estrogeenu daudzuma, kas savukaart ir blakne milziigam androgeenu daudzumam asiniis, bet to var panaakt TIKAI ar kjiimiju - HORMONIEM! Un to sauc par ginestomatiju.

Vel kaadi jautaajumi?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
11.05.2007 08:32
Citçju no vienas adreses:
Vai lietot uztura bagâtinâtâju \"Animal Pak\" ir nekaitîgi? Ko labu vai sliktu dara vielas, kas ietilpst tâ sastâvâ?

Atbilde: Tatjana Justa: "Animal Pak" sastâvâ ir 56 vielas: vitamîni (13), minerâlvielas (11), aminoskâbes (8), fermenti, lipotropas vielas un specifiskâs vielas, tâdas kâ dibenkozîds – nesteroîds anaboliíis, inozîns – imunostimulâtors, stimulâtors (þeòðeòs), diuretiíis (augs sasaparîls) u. c. “Animal pak” pielieto intensîviem treniòiem bodibildingâ. Òemot vçrâ, ka “Animal pak” sastâvâ ir nesteroîds anaboliíis, stimulators un diuretiíis, Tev jâkonsultçjas ar sporta ârstu vai ar savu ìimenes ârstu, jo daþas minçtâs vielas spçj ietekmçt tavu veselîbu nelabvçlîgi.
Re: Animal Pak
11.05.2007 08:35
Laikam pats sajaucu ! Hormoni tur nav, bet tas stimulators un nesteroîdais anaboliíis gan ir.
ðnimiak
Re: Animal Pak
11.05.2007 08:44
Mateus - es toties atradu ðâdu textu 'AnimalPak ir TIKAI vitamiini un tas ir 2. kas nepiecieshams, ja ir jau gainers.' ;)
Nesapratu, kâpçc iesaki puikam geineri, nemaz nezinot par viòa íermeòa tauku procentu. Varbût viòa svars ir stipri virs normas, bet muskuïu masas - maz. Lîdz ar to, geineris ðeit nebûs efektîvs. Jâ, zinu, tûlît teiksi ka muskuïiem vajag ogïhidrâtus. Nu tad labâk neðíiest naudu kreisi - uzçst pirms un pçc treniòa kko ar lielu ogïhidrâtu saturu, piem. banâni. Un vairâk jâdomâ par proteîna avotiem - Ultra Whey Pro vai Super Whey Pro (tikai ne no VP).
Jâ, es arî esmu lietojis gan A-pack, gan Tribulus, gan aminoskâbes brîvajâ formâ, LAVA, utt. Trençjos, cik vien laiks atïauj. Nejûtu nekâdu iemeslu tev mani saukt par gudrîti.
Acîmredzot tev ir nevis augsts testosterona lîmenis (kâ tam vajadzçtu bût, ja tu trençjies), bet augsts nervu tonuss. Ar to es gribu teikt ka normâlam vecim neklâjâs klaigât pa labi, pa kreisi, cik es gudrs, man ir taisnîba, un visi pârçjie ejat dirst.
Re: Animal Pak
11.05.2007 08:44
kafija arii ir stimulators un arii teeja.
Imuunstimulatori par ljaunu nevienam nenaaks ;) Ehinaceja arii tiek deeveeta par imunstimulatoru. Bet ja nopietni, tad par inozinu nav taadas tiesham infas. Reaali vinjsh tiek izmantots arii kaa neiroprotektors (taatad nestimulators).
Ja nejaucu vinjsh arii bija antioxidants - hgan jau sagoogleesi ja gribeesi.

didenkozîds? Manupraat ar to bija domaats B12 ko-enzîms? Ja taa tad aizmirsti par blakneem. Nav taadu. Ja vien nepaardozeesi. Bet pardozeejot JEBKURU vielu buus suudi. Un taas vinja anabolaas iipashiibas... zini... tad jaajautaa, kaadeelj neviens naamaniija ka tur ir smilax, kas satur steroidaalos gligoziidus?

Bet es palieku pie sava, ka TEV Animal Pak nevajag. Dzer gaineri peec treninja un kad speej pavilkt financiaali tad SpaPak

Un veel kas... ne vitamiini, ne gainers, ne aminoskaabes un pat ne kjiimija Tev neuzaudzees NE GRAMA muskulju. Tas viss ir SEKUNDAARI!!!!!!! Primaari ir smags un paardomaats darbs svaru zaalee, labs un pietiekams miegs, pareizs un regulaars uzturs. Un TIKAI tad kaut kas saaks notikt un TIKAI tad kad maaceesi to, tad Tu saaksi saprast un noveerteet UB, bet varbuut ka Tev nemaz vinjus nevajag!
Re: Animal Pak
11.05.2007 08:54
ðnimiak Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mateus - es toties atradu ðâdu textu 'AnimalPak ir
> TIKAI vitamiini un tas ir 2. kas nepiecieshams, ja
> ir jau gainers.' ;)
> Nesapratu, kâpçc iesaki puikam geineri, nemaz
> nezinot par viòa íermeòa tauku procentu. Varbût
> viòa svars ir stipri virs normas, bet muskuïu
> masas - maz. Lîdz ar to, geineris ðeit nebûs
> efektîvs. Jâ, zinu, tûlît teiksi ka muskuïiem
> vajag ogïhidrâtus. Nu tad labâk neðíiest naudu
> kreisi - uzçst pirms un pçc treniòa kko ar lielu
> ogïhidrâtu saturu, piem. banâni. Un vairâk jâdomâ
> par proteîna avotiem - Ultra Whey Pro vai Super
> Whey Pro (tikai ne no VP).
> Jâ, es arî esmu lietojis gan A-pack, gan Tribulus,
> gan aminoskâbes brîvajâ formâ, LAVA, utt.
> Trençjos, cik vien laiks atïauj. Nejûtu nekâdu
> iemeslu tev mani saukt par gudrîti.
> Acîmredzot tev ir nevis augsts testosterona
> lîmenis (kâ tam vajadzçtu bût, ja tu trençjies),
> bet augsts nervu tonuss. Ar to es gribu teikt ka
> normâlam vecim neklâjâs klaigât pa labi, pa
> kreisi, cik es gudrs, man ir taisnîba, un visi
> pârçjie ejat dirst.

Paraadi luudzu savus foto ar saviem rezultaatiem pirms un peec, palielies ar saviem sasniegumiem.

Kaadeelj lai vinjsh uznjemtu papildus proteiinus, ja tos pietiekamaa daudzumaa var uznjemt ar paartiku, neaizdirshot sevi ar maaksliigu pulveri?

Peec treninja ir nepiecieshams atjaunot glikogeena rezerves aknaa un punkts. Ja vinjam buus tieksme uz aptaukoshanos, aptaukosies arii no banaana (iisteniibaa viinogu sulaa ir krietni vairaak ogljhidraatu). Gainera buutiiba: ogljhidraati+olbaltumviela vai ne? Tad nu pasaki, kaada starpiiba kaa uznjemt ogljhidraatus. Ja palasiisi ciitiigaak pamaniisi ka es jau saakumaa ieteicu alternatiivu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:03
Uz zali es eju citigi, 3 reizes nedelja, katru dienu citu muskulju grupu. Miegs man ir no 8h-10h. Ar olbaltumvielam bagatu uzturu çdu kâdus 7mçneðus, vienigi trukums ir tas , ka sanak pamaz galju çst, lielako olbaltumvielu daudzumu es uznjemu ar piena produktiem, visvairak laikam no paninam.Tauku saturs man ir mazs, augums 184cm, svars 74kg. Maris teica, ka progress man ir , tagad tikai jagatavojas sacensibam 19.maija.
Tnx par info!
Tontõns
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:05
Animal Pack nav hormonu. Dzirdçju, ka no animal pack paliek zaïas èuras.
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:08
Nu zaljas nee. Driizaak elektro dzeltenas. Es domaaju tas no B grupas. Vai arii kursh vit bij dzeltens?

snukers: Maaris prot sagatavot. Vieniigais ko iesaku - nekad... NEKAD muuzhaa neiedomaajies dzert saalsuudeni. ar to galju... manupraat nav starpiibas kaa uznjemt olbaltumvielas. Es censhos dienaa 500g vistas fileju apeest, bet taa es arii lielaako dalju no vaajpiena biezpiena uznjemu. Bet vai tik Tu neesi smagi pa vieglu saceneem jau? mees esam ljoti liidziigi augumaa (es 183) bet es sveru 88kg un nebuut nejuutos liels... driizaak kaulains. Lai gan varbuut Tev ir izcils reljefs. Vai vari padaliities ar kaadiem foto pirms/peec?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ðòimiak
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:10
Kaadeelj lai vinjsh uznjemtu papildus proteiinus, ja tos pietiekamaa daudzumaa var uznjemt ar paartiku, neaizdirshot sevi ar maaksliigu pulveri?

Varbût tâpçc, ka ar normâlu uzturu to nemaz nav iespçjams izdarît? Pieòemsim ka viòð ir 80kg. Tas ir reâli uzòemt 160g proteîna katru dienu? Un ja vçl svars augs? Cik reâli ir katru dienu rît tikai gaïu, sieru, biezpienu? Kalorijas ir viegli uzòemt. Zaïumiem vietas nepietiek - ja nu vienîgi ir fatâli izstaipîts kuòìis.
Teiksim, Universal LAVA ir jau kaut kas nopietns, lai dotu redzamu spurtu. Tur ir ogïhidrâti, proteîns, glutamîns, kreatîns, vitamîni - bet tas nav klasificçts kâ geineris.
Ogïhidrâti, tas ir cukurs. Priekð kam man pirkt cukuru?
Ne velti tâdi kâ Mega mass ir iesaukts par Mega ass, jo tas absolûti nav tava maciòa vçrts. Geineris pçc idejas taèu ir íermeòa kopsvara palielinâðanai, nevis tîrai muskuïu masai. Ja nav þçl laika, pçc tam skriet, lai nodzîtu riepu, tad aiziet!

Gribi foto? Bûs!
ðòimiak
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:11
Dzeltenas, tas bûs no B vit jeb riboflavîna ;)
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:14
"Pieòemsim ka viòð ir 80kg. Tas ir reâli uzòemt 160g proteîna katru dienu? Un ja vçl svars augs? Cik reâli ir katru dienu rît tikai gaïu, sieru, biezpienu? "

3,5 bundzhinjas vaajpiena biezpiena un 167g olbaltumvielas uznjemts. Es dienaa apeedu 235g olbaltumvielu tikai no biezpiena.

Un ja ogljhidraati ir cukurs - riisi ir cukurs.

Tu tieshaam esi ljoti zinoshs, paldies ka dalijies informaacijaa.
Cienjaa!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:14
Es nesapratu par to salsudeni!
Es jau busu tikai junioru grupa lidz 16gadiem ! :D
Bildes man diemzel nav, bet ta nu prieks sava vecuma izskatos labi, rokas nedaudz par mazu, it ipashi triceps. Tricepsa delja ari nevaru lielaku svaru spiest. Atri nogurst!
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:15
Maarim ir viena laba treninju programa. Kad pie vinja treneejos biju pie taas ticis. Tur triceps un prese tika nenormaali mochiiti. Un no taas progas tieshaam bija reaala jeega!!!

Paarstaaveesi Laachpleesi?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:15
Svars 74kg, olbaltumvielas uznemu 180-190g.
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:16
jaa, un vel 4 dzeki, vinji tikai bus jauniesu grupa 17-19 laikam!
ðòimiak
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:19
Tikai 1 sîkumiòð. Organisms var pârstrâdât max +-30g vienâ çdienreizç ;)
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:21
Un veel viens siikuminjsh, Shis skaitlis ir nedaudz citaadaaks un otrs siikuminjsh, shis skaitlis ir palielinaams liidz pat 70g (atsevishkjos gadijumos), bet paarsvaraa liidz 50g palielinaat nesagaadaa probleemas. Jautaasi kaa to var paarbaudiit... nieres, nieres, nieres... vai Tev ieteikt kaadu labu sporta aarstu?

snukers: RESPECT!!! Gaidu bildes no sacensiibaam!!!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:23
Tnx, tagad tikai japamacas pie spogulja pozet ! :D
sòimiak
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:24
Mateus - es nerunâju par kompleksajiem ogïhidrâtiem, kuri ir pilngraudu produktos. ;)
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:25
snukers: proizvolka tach arii buus ne? Domaaju, ka Tev vajag paluugt lai Maaris Tev iemaaca i pozet i atrod kaadu horeograafu izveidot labu individuaalo progu. Vienu gadu viens tiecinjsh puika salto uztaisiija un zhuurijai tas iepatikaas :D

sòimiak: jaa paldies, ka izgliito mani, esmu ljoti pateiciigs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ðòimiak
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:27
Skaitlis ir aptuvens. Tu man centies iestâstît ka man ir ðvakas nieres?
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:30
Maris jau man ir paradijis visu. Vieniga problema ir ta, ka man ir skolioze krusu dalja , un ieliekums jostas krustu daljaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 8?
Ziņa: