Animal Pak

Aizsāka snukers 

Re: Animal Pak
11.05.2007 09:30
Bet tas tapat nemaisa :D Pats galvenais nezaudet optimismu ! :D
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:30
ðòimiak Wrote:
-------------------------------------------------------
> Skaitlis ir aptuvens. Tu man centies iestâstît ka
> man ir ðvakas nieres?


:/ kuraa vietaa? Man Tev ir kaads jautaajums. Kas notiek ar liekajaam olbaltumvielaam? Kaa zinaat cik aptuveni % no uznjemtajaam olbaltumvielaam organisms ir izmantojis?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:31
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Bet tas tapat nemaisa :D Pats galvenais nezaudet
> optimismu ! :D


Luuk taa ir pareiza attieksme!!! Taa turpini un es zinu, ka Tu tiksi pie labiem rezultaatiem!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
11.05.2007 09:33
Maris to pashu saka! :D
Re: Animal Pak
07.04.2008 15:56
Vai var lieotot Animal pack kopa ar Kreatinu ???
Re: Animal Pak
07.04.2008 16:11
Animal pakaa jau ir kreatins pavisam nedaudz, bet ja mazliet lietosi vel klat, nekas traks jau nebus! :D
Hej , vesels gads pagajis un esmu svaraa par 7 kg pieaudzis! Super :D
Re: Animal Pak
07.04.2008 18:29
vai tad tur ir kreatiins? toch?
Neesmu nekad ieveerojis.
Es tagad vispaar lietoju Anabolic Pak no Biotech. Bet hvz... nevar saprast kursh ieper labaak :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
07.04.2008 19:00
nu bet ko dara ta Animal pak :D ?
Re: Animal Pak
07.04.2008 19:14
un vai vaig lieott klat proteinus ar kreatinu (es gribu kreatinu proteinu+ animal pak) vai ir verts vai tas vispar ir sakarigi ???
Re: Animal Pak
07.04.2008 20:15
Ja tev ir pietiekami liela slodze, tad tik mauc kopaa! Proteins ar kreatinu pec trenina, un animal pak pirms! Attistiba buus gan speekaa , gan masaa!
Disease no cita PC
Re: Animal Pak
07.04.2008 22:50
WTH? Nu jums tematins. >.>
Re: Animal Pak
08.04.2008 07:29
Sportistu sarunas :D
Re: Animal Pak
08.04.2008 15:21
1.kaart nevis sportistu bet viens gudriitis domaa ka nu tik buus un no olbaltumvielaam, vitamiiniem un polipeptiidiem kas ari taapat ir galjaa vinjsh tuliit buus kachaks.

Ja nemaak eest, guleet, treneeties nekas nebuus. lai arii ko riitu iekshaa.
Ja cilveeks pajautaa ko dara tas animal pak... kamon... tie ir vitmiini nu.

Un visrpar nepareizaa teemaa topiks uztaisiits

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
08.04.2008 21:41
Mateus ko tu vari dirst -Un neko nepateikt jasmejas :D
tâ kombinâcija ko minçju Animal... kopa ar kreatinu un proteinu -ir laba kombinâcija!!!
es cilvekiem vnk meginaju prasît atbildi, nevis lai tu te kko ar dzilu domu izteiktu ka tu esi gudrakais :D un citeim buutu vnk jatrenejas un pareizi jagul :D :D :D .
Re: Animal Pak
09.04.2008 12:43
Paklau pljampak tu...
Panjem etikjeti no AnimalPak un lasi... nemaaki lasiit - ej paaudzies. AnimalPak ir vitamiini tikai ljoti lielaas devaas+ biki dabiigie stimulatori un mikro/makro elementi un baazes aminoskaabes. Viss.

Kreatiins = polipeptiids, kuram nav nekaada mijiedarbiiba ar vitamiiniem. Ar insuliinu jaa (transportmehaanisms deelj kaa arii kretiinu lieto kopaa ar ogljhidraatiem), bet ne ar vitamiiniem.

Proteins = olbaltumviela. Tas ir biezpienaa, galjaa utt utjp

Nerunaa par to ko nezini!
Tava kombinaacija nav nekas cits, kaa tikai normaala baaze tiem, kas eed 8x dienaa pa 30-40g olbaltumvielas (proteiinu), gulj 9-10h diennaktii, treneejas 4-5x nedeeljaa utm... bet ne jau Tev... Paskaties ko Tu jautaa...

Tev bija jaasaak ar to, ka esi jauninjais un neko nesaproti un vai Tev vajag vispaar UB un ja jaa, tad kaadai jaabuut paartikai visupirms un TIKAI TAD uztura bagatinaataaji...

Snukers shajaa zinjaa suni jau ir apeedis.

Ja domaa ka esi zinoshs kachaks - http://www.kachok.lv laipni luudzu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 09.04.2008 12:47 by Mateus.
Re: Animal Pak
21.04.2008 14:49
Klau uzrakstiet man uz E-pastu instrukciju kadas dozas un ka vajag est wo animal paku
Re: Animal Pak
21.04.2008 15:57
bundzhai etikjeti nepamaniji?
Besii shitie kuriem visu jaadara vinju vietaa... mosh vel izdzert Tavaa vietaa? ;)
Vieniigi to devu kas uz iepakojuma iesaku pusi dzert, tb 1 pac dienaa.

Un vinju nav jaaeed... tie ir vitamiini tabletees, tos norij ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Animal Pak
09.02.2011 18:21
edd diena vairak ka 8 reizes,svetdiena 10 reizes dienaa,rij loti ddaudz ko parsvara proteinu vitaminus dabigos,visu nepieciesamo massai,kas nak no dabigam vielam,nevis bundzaas ko citi rij varbut
rij daudz olbaltumus skidraa veida dzer lidz ar to mazak oglhidratus izmanto lai konkreti naktu massa ik pec katra trenina pasakuma un labas gulesanas konkreti guli 10 stundas dzer 5 olas no ritiem un vakaraa,olam tikai un vienig olbaltumu,dzeltenumu izmet uzreiz laukaa trenin dienas nem lidz obligati grikus un risus bez jebkada sveista bez jebkaadiem nevajadzigiem preparatiem vienkarsi rij konkreti grikus un risus ka negudrs,ik pec katra cita seta mainjas teiksu ta
rij ka zvers un trenejies ka zvers un neciksti par kaut kadam huinjam sapem utt,ja darisi ka teicu bus labi rezultati un varesi brinities par savu masas sasniegumu

links sasniegumiem te - http://irlaiks.lv/health/workout_progress/article.php?id=10470491&full_comment_list=1

cienjaa
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 3?
Ziņa: