leti geineri vai aminoskabes muskulu masai

Aizsāka Maris 

Kads var pateikt kur var nopirkt letus geinerus un citas lietinas muskulu masas audzesanai?
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 16:08
Leetus?
Nu ir jau taada ATLANT. Krievu razhojums. Es gan neieteiktu jamo lietot.
Un ne jau gainers audzee muskuljus. Kas tie par debiiliem uzskatiem. Liidziigi kaa man meedz pajautaat... a tu treneejies vai kaut ko lieto :D

Es pats gaineri jau 2meeneshi kaa nedzeru, bet esmu dabuujis klaat shajaa laikaa kopumaa ap 8kg. Gaineris ir jaalieto tad ja nav alternatiivu kaa peec treninja piedziities ar ogljhidraatiem.

Ja tomeer gaineris tad leetie ir Universal nutrition Gain Fast (es runaaju par leetumu kur vel ir arii kvalitaate), bet labaakais kas LV tagad kljuvis pieejams ir Muscle Tech, bet tie maksaa 3-5x daargaak.

Nav nekaadu citu lietinju kas tev vienkaarshi uzaudzees muskulus. Izmet to debiilo domu no savas galvinjas. Muskulji aug tikai un vieniigi pareizi treneejoties, pareizi eedot, pareizi guljot un tikai tad naak klaat visas taas paareejaas lietinjas, kad esi apguvis pamatus!!!
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 16:39
Tie Muscle Tech ir tik dargi ??? Kur vinjus var nopirkt ?
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 16:46
Veikalos vinju nav. Ir viens cilveeks, kursh ir oficiaalais Muscle Tech paarstaavis, bet nu taa kaa tikko tik saacis darboties, domaaju ka paaris meen laikaa buus arii veikalos. Cenas varu paarsuutiit ja interesee. Atsuuti man savu mailu uz matiss@intelligenthouse.lv

Eniivei domajau ka shis ir viens no kvalitatiivaakajiem produktiem, bet ne leets.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus - jautâjums bija - Kads var pateikt kur var nopirkt letus geinerus un citas lietinas muskulu masas audzesanai? A tu sâc dzît kkâdu sviestu par to, ka geiners neaudzç muskuïus un to par ATLANT, kas vispâr nav pieminçðanas vçrts. Pie tam tu viòu pieminçji, bet neiesaki lietot - tâtad, priekð kam vispâr tad pieminçt tâdus sûdus)? Un vçl pamâcîbas par to, kâ uzaudzçt muskuïus. A viòð to jautâja? :)))))
karoè:
Mâri - lçtâkie geineri tev bûs tepat veikalu plauktos - auzu pârslas kaut vai.
Ja ir advancçtâkas prasîbas, pieòemot to, ka tu ar parasto uzturu nevari uzòemt pietiekami daudz proteîna un kalorijas, tad:
Sarindoðu zinâmâkos veikalus Rîgâ, pçc cenâm, no lçtâkâ sâkot:

1) Veselîbas Pasaule (Centrâlajâ stacijâ, Origo, 2. stâvs). (ir vçl 2 - Skolas 38 un Brîvîbas gatve 372, iekð Alfas). Ja gribi kko pasûtît, kas nav klâstâ, bûs jâbrauc uz Skolas 38.

2) SIA Laimets vit - A.Èaka 35. Tur ir jau dârgâk, bet ir liels klâsts - geineri tajâ skaitâ. Ieèeko pats.

3) Gigants Plus - Artilçrijas iela 13/2. Tur ir labs klâsts, bet jau padârgi.

Vari arî pasûtît no Ðveiduka.
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 17:42
"Mâri - lçtâkie geineri tev bûs tepat veikalu plauktos - auzu pârslas kaut vai. " ??? :D tu maz zini kas ir gainers? :) Auzupaarslas var saliidzinaat ar ogljhidraatu ripaam, bet ne jau ar gaineri ;)

veseliibas pasaule ir manis mineetais Univarsal nutrition un ja jau dod taadu infu ir veerts piemineet arii Stabu ielas noliktavu un Galeriju centrs.

Laikmets vit tirgo Natures Best, ko neuzskatu par labaako cenas un kvalitaates attieciibu, lai gan vinjiem ir viens ljoti labs proteiins.

Gigants ir apmeeram abu iepriekshmineeto veikalu liimehnis nekaa jauna tur nav.

Shveiduks :D Snukers, tu pie vinja treneejies, pastaasti tu shim gudrajam jauneeklim kursh vel nezin to, ka shveiduks tirgo to pashu Universal nutrition tikai ar savaam nakljeneem un daargaak.

Ghh...

Bet par to ka herkulesu saliidzina ar gaineri... psc... tas tieshaam ir labs veids kaa piedziities ar ogljhidraatiem, bet tas ne tuvu nav liidziigs gainerim.

Runaajot par parasto uzturu... nunezinu vai ir kaads kursh nevar apeest pietiekami ar paiku :) Es apeedu ar paku 250g olbalrumvielu un +/- 3500-4000 kcal ikdienas un es vel eedu maz :D Ne jau neapeeshanaa ir taa saals, bet nu Tu jau gudraax ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 19:27
Sveiduks pardo Universal nutrition un Best Body Nutrition produktus ,vairak neka neesmu vinam redzejis! :(
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 19:34
snukers: kaa vispaar ar masu? Gatavojies naakamiem machiem?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 19:50
Kops sacensibam esmu pienemies pa kadu 1-1,5kg :D ! Tas noteikti no glutamina.
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 19:50
Vismaz man liekas, ka pieaugums ir liels :D
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 19:52
Tu pats esi meginajis Muscle Tech ?? Kadi ir ?
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 19:53
Vel neesmu. Tikko tik pieejami jamie kljuva. Tagad kaa reiz domaaju meenesi nomeegjinaat sho to no vinjiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 20:14
Velak padalies rezultatos ! :D
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
03.07.2007 21:37
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kops sacensibam esmu pienemies pa kadu 1-1,5kg :D
> ! Tas noteikti no glutamina.

Domaaju ka tam ir nosaciits sakars ar glutamiinu. Glutamiinu lieto vairaak kaa taadu imuunsisteemas degvielu, jo treneejoties Tu imuunsisteemu nepatiikami chakaree. Domaaju, ka vienkaarshi ari labi eedis un treneejies. Man dazhreiz nedeeljas laikaa 3kg izdodas klaat dabuut. No kretiina gan vareetu normaali sapampt. Pameegjini glutamiinu kopaa ar kreatiinu un ogljhidraatiem.
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 08:32
Es jau vienreiz teicu tev, man kreatins neka nedod. Es biju nopircis tas kreatina konfektes, un rezultats nekads! :( Varbut tirs kreatins kaut ko dos.
Tu tacu teicu , ka lielaka dalja no kreatina aiziet veejaa ? Nieres lielako dalju izvada ara. Varbut es vinju nepareizi lietoju, jo uz pakas bija rakstits 1-2 konfektes diena, bet es lietoju 3-4. Un tadelj sunam bija piesaistits parak daudz kreatins!
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 08:57
Vp.lv bija sitada kombinacija - kreatins,glutamins un taurins . Esi tadu meginajis ?
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 09:52
Jaa esmu. Tu laikam domaa to Optimum Nutritions razhojumu. Bet es vinju aatri atmetu, jo saaku baidiities par niereem un atdaavinaaju savam chomam visu bundzhu :D

Bet nu tur vienaa devaa kreatiins normaali daudz, bet glutamiins biki pa maz tomeer.

A taas "konfektes" tur jaaskataas taa lai sanaak 5g kreatiins dienaa. Vel kad lieto kreatiinu jaadzer +1l uudens dienaa. Rezultaats tieshaams nav tas paliekoshaakais, bet kautkas paliek vienmeer.

BTW: par tauriinu vel taa arii neesmu ticis skaidriibaa kapeec iisti vajadziigs :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ðveiduks starp citu ir paaugstinâjis produktu cenas par 20%. Pats arî neesmu neko no viòa pircis. Bet ar VP daþiem labiem paziòâm bijusi slikta pieredze, tâpçc tur neko neesmu pircis vairs.
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 11:34
Man VP ir sanaacis tikai vienu reizi iegraabties. taa kaa man tur ir savi cilveeki, tad kopaa atrisinaajaam sho probleemu. Gadijaas nekvalitatiivi iepakojumi vienai partijai, bet no taa nav pasargaats neviens. Eniivei, es pats tagad tomeer gribu pameegjinaas Mucle Tech, tikai vel neesmu sapratis vai esmu ar mieru to pikji maksaat :D

Bet ja shveiduks paaugstinaajis cenas pa 20% :D moins... kaads no vinja vel peerk arii? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 11:57
snukers:
http://www.vaporexperience.com/images/Supplement_Facts.gif

negribi ietesteet? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Teiksim, Real Gains (1,7 kg), kas VP maksâ 20,50 Ls, pie Ðveiduka - 18,60 Ls! Vienîgi pa pastu sûtot sanâk jau 22,55.
Jâ pçrk jau, un bizness viòam diezgan veiksmîgs. Tikai mums L-jâ ar to klâstu ïoti èâbîgi. Liela geineru un proteîna izvçle, bet nav pie mums dabûjams piem. M-stak, ko es paòemtu bez ierunâm. Ar Ðveiduku mçìinâju pastrîdçties, kas labâks M-stak vai Stak2 - ðis par katru cenu mçìinâja pârliecinât ka Stak2 esot efektîvâks, lielâks anaboliskais efekts... bet protams, jo stak2 viòð pats tirgo.
http://www.vaporexperience.com/images/Supplement_Facts.gif - izskatâs pçc tîrâkâs reklâmas. Nav norâdîts neviens elements miligramos. :((
Kïûda. Pie Ðveiduka - 18,60 Ls! Vienîgi pa pastu sûtot sanâk jau 20,55. :))
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 14:44
Kas tas pa monstru ir ?? :D Nano Vapor!
Man bails no tadiem produktiem !! :D
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 14:51
Mani gan apmierina Sveiduka cenas!
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 16:18
Athletic... a nafig tev miligramos? :) peerkot var dabuut liidzi arii miligramos visiem sen zinaamo patiesiibu... nu piemeeram ka kreatiins buus 5g vienaa devaa ;)

Es RealGains nepeerku, liidz shim lietoju GainFast, bet Real Gains VP maksaa 18.50 ja zin kaa pirkt ;) Man ir pastaaviigaa klienta karte kuru var dabuut JEBKURSH un tad 10% atlaide garanteeta, bet var pirkt caur internetu.

Ja baigi ieper tieshi no Shveiduka pirkt, piezvani vinjam un pajautaa kuriem veikaliem val vinjsh piegaadaa savu preci. Lai gan domaaju ka tas jau sen ir cauri. Un nu neiet...neiet vinjam tas bizness ;) Nezinu kur Tu raavi ka baigi iet. Taapat kaa kaadreiz kad pirmo reizi vinju satiku uzmaacaas ka pie vinja esot jaapeerk un nekur citur, taa arii ir joprojaam. Es vinju respekteeju kaa Latvijas pirmo fitnesistu protams - par to RESPECT!!!

Snukers: Tevi apmierina, jo Tev nekur nav jaaved un Liepaajaa nav iisti citu variantu :) Es vairaak runaaju par vinja produktiem kur vinjsh savas nakljenes salipina.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 16:45
Pastasti par to produktu no ta saita !
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 18:55
Es vinju pirmo reizi redzu. Vel man nav nekaadas infas, kaa buus taa doshu zinju.
Varbuut panjemshu sev vienu bundzhinju pameegjinaat.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 19:37
Apraksts vinam graujoss :D
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 19:43
Jaa bet apraxtiem var droshi neticeet. Gainfast arii ir graujoshs apraxts, bet to visu jaaskataas ar veesu praatu un vienkaarshi jaameegjina. Ir jau vel daudz citas top kompaanijas kas razho visus UB sportistiem. Vitamiini gan laikam labaakie buus AnimalPak.

btw... MuscleTech lapaa atradu labu kalkulatoru, peec ura sanaak ka pa maz kalorijas eedu :D

http://www.muscletech.com/CALCULATORS/CALORIE/Calorie_Calculator.shtml?text
biki ir panjemshanaas ar meervieniibu kalkulaaciju, bet rezultaats ir to veerts.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 22?
Ziņa: