leti geineri vai aminoskabes muskulu masai

Aizsāka Maris 

Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:01
Man ari sanaca pa maz klaoriju, bet tas uzradija mazak olbaltumvielu neka es lietoju !
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:02
Nu tad lieto vairaak ;)
Apeed lieku bundzhinju biezpienu piemeeram.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:09
Es proteinu edu vairak nekaa lapaa uzradits, bet oglhidrati man pietrukst.
Goal -izveloties muskulju audzesanu, man uzrada , ka vajag 3318 kkal, bet man ir tikai kau kur ap 2700.
Goal -izveloties zaudet svaru, man sanak , ka vajag 2568 :DDDD
Tad sanak es visu laiku esmu ieturejis dietu :DD Bus japalielin gan nedaudz tauki, gan oglhidrati!
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:10
aaa...sapratu kas Tev.
Nujaa...es jau esmu mineejis, ka ariiogljhidraati jaaeed pietiekami. Nu jaa... man arii liidziigi - tjipa es buutu ietureejis tieveeshanas dieetu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:17
Rozines var daudz est? Kadi oglhidrati tur ir, tikai cukurs??
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:21
Man visu laiku viena edienreize pietrukst, nezinu ko est, netikas atkal to pasu!
Domaju mencas est, bet taas tagad tirgu ka trakas izperk!
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:22
Labakais variants laikam ir zemesrieksti, vienigi vinji baigi noslogo gremosanas organus ! :(
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:44
zemesrieksti nav rieksti. Anglju valodaa ir superiigs vinju nosaukums - peanuts: pupinjrieksti. Tie ir paakshaugi.

Roziines laikam ir ok. Es viinogu sulu dzeru kad eedu biezpienu, tas laikam vareetu buut liidziigi.

Nu iisteniibaa Tev jaaiemaacaas likt miiksto uz garshu vai vienveidiibu.
Vel varu ieteikt vienu lietu ko lieto mans pazinja, vinjsh to recepti pastaastiija arii citiem kachakiem vienaa forumaa. Reku receptiite:

ãðàìì 500-600 ìîëîêà + 150-200ãð ãåðêóëåñà + 30ãð áåëêà ( ÿ ñîåâûé ïî 3.60 çà êèëî êîòîðûé ) + áàíàí (âêóñíåå çàìîðîæåííûé) èëè çàìîðîæåííàÿ ÷åðíèêà, êëóáíèêà èëè ëþáàÿ ôèãíÿ ïî âêóñó. Ìîæíî è áåç ãðóêòîâ, íî ñ ôðóêòàìè âêóñíåå. Âñ¸ ýòî ïåðåìåøèâàåòñÿ ìèêñåðîì ïî îäíîîîáðàçíîé êîíñèñòåíöèè. Èìåííî ïî ýòîìó âàæíî þçàòü íå ñëèøêîì ìàëî ìîëîêà èíà÷å âñ¸ áóäåò ãóñòî è ïðîòèâíî.  èòîãå ïîëó÷àåòñÿ:
60-70ãð. áåëêà
90-120ãð. óãëåâîäîâ
1000-1200êêàë.

Hmm... laikam encodingu Tev buus jaapamaina brouzerim.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 04.07.2007 20:45 by Mateus.
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:50
Labs kokteilis! Tas tacu nav uz vienu edienreizi ?? :D
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:54
Ir gan. Tur jau nekaa reaali nav. Kopeejais tilpums sanaak ap 700-800ml. Saatiigs peec vella. Un kalorijas DAFIGA. Iedomaajies - 1200kcal vienaa raavienaa!!! Peec tam piemeeram vienu kokteili ar MassTech kokteili kas ir vel 1000kcal :D peec tam biezpieninju, olinjas, putrinjas, makaroninjus, vistinju, cuucinju, gotinju un beigaas buus daaaaafiga kaloriju, ogljhidraatu utm 8)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 20:59
Man vienigi soja riebjas, negarsiga, un veders pec tam piepusas, un kaa aizmirst tas gazes kas rodas no vinjas !! :D
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 21:06
Sitadu var viegli pats uzmeikot, vajadzes kaut ko rit uztaisit. Trukums ir tas, ka tas viss dargi maksa, un mamma mani nesponsore, ta kaa jarukaa pasam. :(
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 21:13
Tur nu gan nekas daargi nemaksaa. Sojas izolaats? Piens? Auzu paarslas? banaans? paaris ogas? Kapeikas.

Veciit.. ja Tu vel neesi pamaniijis, tad shis sporta veids ir LJOTI daargs kopumaa. Iedomaajies reaali... man patiik visu reekjinaat pelmenjos :D... 4000kcal = 4x450g pelmenju pakas, kas izmaksaa 4x kaukaadi 80 sanji stabili. Kas ir 3.2Ls dienaa. Taatad leetaakajaa un kaitiigaakajaa veidaa meenesii = ~96Ls :) Tas ir ja skaita tikai kalorijas. Piem reekjinot olbaltumu... es dienaa apeedu (censhos) 4 bundzhinjas kas sanaak 1.44Ls dienaa jeb 43.2Ls meenesii, bet ja peerk RIMI buus vel daargaak. Es peerku Elvi ar atlaizhu karti. Respektiivi... shis nav dziivesveids, bet gan dziive. Man reizeem sanaak, bet reizeem nesanaak to izdariit jo sanaak atdurties financees - ir daudz citas svariigaakas lietas, bet principaa visi briivie liidzeklji aiziet uz sho te.

Krutie onkas saka, ka pie naudas truukuma jaamochii putras un buus ok.

btw: kaa Tu domaa... vai mani mamma sponsoree? :) pirms 13 gadiem vinja man apmaksaaja trenazhieru zaali 5Ls meenesii, bet jau peec gada man pasham bija par to jaamaksaa. Mammas nav prieksh taa lai sposoreetu beernu psihiskaas slimiibas un diemzheel shii IR slimiiba. Ar to jaasamierinaas un jaaturpina slimot :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 04.07.2007 21:14 by Mateus.
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 21:21
Tnx pa info !! :)
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
04.07.2007 21:25
Da nav par ko!
Saveejiem jaapaliidz :) Es jau arii prasu daudz paliidziibas tiem kas zin par mani vairaak. Bet eniivei ir daudz jaaizmeegjina uz pasha aadas, lai saprastu kaa aatraak un kvalitatiivaak augt. Piemeeram es domaaju, ka tagad kaadu laiku padziivoshu bez kjiimijas un briidii kad rezultaati saax kristies, tad uzseedooshos uz kaut kaa kas ir visaa pasaulee legaals, tam noderees Muscle Tech un 4300kcal Domaaju, ka vienkaarshi jaaeksperimentee un viss.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Un kas vainas ATLANTAM?
Esmu viòu mazu brîtiòu lietojis- rezultâts bija.
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
05.07.2007 12:50
Neesmu meginajis, bet cik zinams tas ir mesls ! :P
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
05.07.2007 12:51
Atlants nav nekas kas var dot kaut kaadu rezultaatu pats par sevi. Tas attiecas uz jebkuru UB.

Kas vainas... nekas ja vien lielaakai daljai no vinja nebuutu probleemas ar gremoshanas sisteemu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
To snukers.
Tikpat labi es varu teikt, ka cik zinâms tu esi LOHS.

To Mateus.
Es jau to ATLANTU lietoju apmeklçot zâli, nevis guïot dîvânâ :)
Protams, ka zinu, ka visi proteîna kokteiïi u.c. sporta uzturs paði par sevi neko nedod. Iemesls kâpçc lietoju ATLANTU ir tâds, ka îsti nesanâk pareizu diçtu ieturçt katru dienu. Tâds kâ uztura bagâtinâtâjs. Lietoju es viòu 2 mçneðus un rezultâts nebija slikts, nebija arî nekas graujoðs.
Varbût varî sîkâk pastâstît, kas par gremoðanas problçmâm, jo man paðam nekas tâds nebija, un internetâ es nekâdas atsauksmes par to atlantu nevaru atrast, pârdevçjs, jau protams slavç viòu :D Bet nu gribçtos kko vairâk zinât tomçr, jo taisos atsâkt viòu lietot...
Re: leti geineri vai aminoskabes muskulu masai
05.07.2007 13:22
snukeru neaiztiec... vinjsh jau pieraadiija, ka zin ko dara. Jauns un vel daudz jaamaacaas - protams. Taapat kaa man... neviens nezin tik daudz cik vajadzeetu.

Es arii Atlantu uzskatu par suu...
Ja gribi zinaat ko preciizaak par blakneem ieej www.kachok.lv foruma tur ir bijis garsh bazars par shito.

Ja vinju lieto kaa jaalieto tad pljutka lielaakai daljai piemetas. Peerk vinju tie kam naudas nav, bet gribas kaut ko padzert. Labaak nedzert neko un eest auzas. Bet protams, ja Tev jams ir ok... kaadas probleemas. lieto!
vēlos pieņemties svarā neko vel neesu lietojis ar paiku nesanāk ... ko man mēģināt????
sūtiet lūdzu uz e-pastu dolars125@inbox.lv
paldies.....
Aizej un noprasi: http://www.vp.lv/

Vajag kādu mega masu un vienlaicīgi kačāties, būs i svars i forma.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: