uztura speciâlists

Aizsāka PostMarka69 

uztura speciâlists
09.01.2008 20:22
Man interesç dietoloìija, meklçju, kur varçtu apgût dietologa specialitâti, uzdûros tikai RSU uztura studijâm, sakiet, gudrie cilvçki, ja es beidzu ðîs studijas vai es varu strâdât par dietologu, vai uztura speciâlists ir tas pats, kas dietologs? un kâ ir darba tirgû ar ðiem uztura speciâlistiem? Vai nebûs tâ, ka es bez darba bûðu?
Re: uztura speciâlists
09.01.2008 21:34
tas ir tas pats, bet ar to ko tur ieguusi nepietiks.
Sporta dietologu ir ljoti maz. Bet vispaar jau ar pliku uztura maaciibu vien neiztiksi. LSPA to maaca klaat visam. Mediciinas akadeemija + LSPA vareetu buut kruta.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: uztura speciâlists
09.01.2008 21:51
bet kur tad mâcîjuðies ir dietologi?ja jau ar to pliko uzturu neder, es nekur nespçju atrast, kur varçtu specializçties par tieði par dietologu....
Re: uztura speciâlists
09.01.2008 21:55
nav taadas maaciibas dietologs. Kaa arii tev jaasaprot ko tu gribi maaciit taalaak. Ja jau sportistus - tad ej uz LSPA.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: uztura speciâlists
12.01.2008 23:46
LSPA neapmâca nekâdas specialitâtes ârstus, tikai fizioterapeitus, kuri var strâdât tikai sporta klubos, jo nav sertificçtas ârstniecîbas personas!
Lai kïûtu par ârstu dietologu jâmâcâs 6 gadi Rîgas Stradiòa universitâte jeb bijuðajâ Medicînas akadçmijâ vai LU Medicînas fakultâtç un tad jâspecializçjas dietoloìijâ.
Ja vienkârði par dietologu - tad RSU piedâvâ ðâdu programmu.
Re: uztura speciâlists
14.01.2008 19:49
jap, astere pareizi pateica - ja gribi bût ârsts-dietologs, jâbeidz vispirms med.fakultâte (6 gadi), lai dabûtu ârsta diplomu un tad jâmâcâs tâlâk par dietologu.
RSU uztura programma gatavo uztura speciâlistus, nevis dietologus.

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: uztura speciâlists
15.01.2008 11:52
Nu bet es tak mineeju - med+lspa. Ja jau grib buut baigs specs sporta dietologjija, tad ideaalaakaa kombinaacija.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
uzt spec
Re: uztura speciâlists
28.03.2008 11:42
Pati mâcos par uztura speciâlistu RSU. Kur mçs pçc tam tâlâk strâdâsim - godîgi sakot - tikai nojausma par to ir ;) Jo tieðâm - uztura speciâlists neesot tas pats kas dietalogs. Bet programma interesanta, pçc tam ir arî maìistri. Var iegût vispusîgas zinâðanas par cilv íermeni, slimîbâm utt klât visam tam uzturam. Ja tçma ir sirdslieta - tad arî atradîsi pçc tam labi algotu darbu tajâ jomâ - galu galâ - ðîs uztura problçmas cilvçkiem kïûst arvien aktuâlâkas.
PostMarka69 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man interesç dietoloìija, meklçju, kur varçtu
> apgût dietologa specialitâti, uzdûros tikai RSU
> uztura studijâm, sakiet, gudrie cilvçki, ja es
> beidzu ðîs studijas vai es varu strâdât par
> dietologu, vai uztura speciâlists ir tas pats, kas
> dietologs? un kâ ir darba tirgû ar ðiem uztura
> speciâlistiem? Vai nebûs tâ, ka es bez darba bûðu?
mans e pats ir inese.zute@inbox.lv man ir interese iet mâcîties uztura speciaalistos neklaatienee, gribeetu uzprasiit viedokli kaadam studentam kas apguust ssaadu profesiju,, tapeec gaidu zinju ,
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 7?
Ziņa: