Vienveidiga spartikas blakusefekti

Aizsāka nelietis 

nelietis
Vienveidiga spartikas blakusefekti
12.01.2008 17:36
piemeram es varu katru dienu est kartupelus gan varitus gan ceptus un man nekas nebus no ta ka ikdiena vienveidiga partika?
Re: Vienveidiga spartikas blakusefekti
12.01.2008 22:58
Bus tev ciets veders un nevaresi normalu kluci nolikt! :D
Tici man!
Kartupelus var aizvietot ari ar grikiem un risiem, bet vispar ed vairak darzenus!
Un var ari parslas est !
Re: Vienveidiga spartikas blakusefekti
15.01.2008 12:04
da nu tos kartupeljus :)
snukers manupraat pareizi saka - paarslas grikji riisi rullee :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Vienveidiga spartikas blakusefekti - vienveidigs suds :)
Re: Vienveidiga spartikas blakusefekti
22.01.2008 12:29
123 - Labs :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
katru dienu çst kartupeïus vai - çst tikai kartupeïus 3x dienâ - tur ir liela atðíirîba. iespçjams, ka citâs çdienreizçs ieçd pietiekami taukus un plbaltumus, tad viss ok.
çd katrs to, ko var atïauties...
Re: Vienveidiga spartikas blakusefekti
07.02.2008 15:34
atljauties? iisteniibaa tie kam naudas mazaak eed veseliigaak ;)
grikji un riisi cenu nemaina.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
biju domâjis to, ko atïauj veselîba, mateus ;)
Re: Vienveidiga spartikas blakusefekti
19.02.2008 20:23
Ko jûs vispâr domâjat par pelmeòiem? Es çdu to ko var âtri pagatavot. Eu kaèaki, pelmeòi rullç jûsu uzturâ? Un ja, jâ, tad kâdi ir labâkie pelmeòi.
domâju ka nav ne vainas, bet es îpaði uz viòiem nç. olas ap 80 sant un sanâk 2 çdienreizçm, vistas fileja ap 4 ls kg, panem pus kg un sanâk 3-4 edienreizes piekoþot kaut kâdus sîkumus klât. es kaut ka taa..
Re: Vienveidiga spartikas blakusefekti
20.02.2008 19:57
es nesaprotu... 123... cik tev svars un kaa progress?
Es olu oiepkojumu vienaa reizee apeedu. Puskilo fileju arii. Olas gan protams bez holesteriina :D

Pelmenji...ekk... es arii eedu, bet vispar jau nezheeliga aknas spaardiishana, tur tauki daudz. Bet ja naturaalis kaadeelj ne. Vieniigi dabuusi riepu un buus 2x vairaak ko dedzinaat peec tam. Es kad eedu tad vnk peerku leetaakos un viss. Taapat suuds manu praat :D

Labaak riisi, 0.5% biezpiens, grikji, filejas, zivs, tuncis, graudu maize, labni ciisinji, bet reizi nedeeljaa jau nu toch atslodzi pa McDonaldiem :)

Man tagad beidzot atpakalj 90kg svars.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kas tur ko nesaprast, 5 olas ir 30g olbaltumvielu no kurâm uzsûcas 94%, liekâs olbaltumvielas aiziet pa pieskari. pus kilo fileja ir 150g olbaltumvielu. es beidzot atguvu savus 96 :) kâda jçga apçst 10 olas reizç, ja nu vienîgi Tev kurss vai super genetika.
atvainojos pus kilo fileja ir 115g. olbaltumvielu.
Re: Vienveidiga spartikas blakusefekti
21.02.2008 09:39
heh... http://www.weightlossforall.com/protein-chicken.htm
Nekad nebiju neko taadu lasiijis :) Bljin... leeti tomeer sanaak taa fileja :D Vienaa reizee nav jeega apeest vairaak pa 150-200g toch. Thx

Bet par tiem 30g un 94% nepiekriitu. jau sen ir izpeetiits ka citam organisms uznjem 20g vienaa reizee bet ir exemplaari kas arii 50 un 60g var uzsuukneet.

Es tagad esmu uz kursa jaa, bet eedu iisteniibaa vnk taa lai negribas eest. Metaans apetiiti labi uzsit. Bet ja reekjina naudas izteiksmee un tajaa ka kurs vel 2 meen toch ilgs, laikam jaasaak paskaitiit graamus filejai :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nu tie eksemplari parasti ari no dabas jau ir muskulotaki stipraki, saubos vai mums abiem ir tada genetika, tik lieka slodze nierem. Esmu eksperimentejis uz sevis ar 60 g reize, un kadiem 140 gulet ejot.. nebija atskiribas man.
Re: Vienveidiga spartikas blakusefekti
22.02.2008 00:04
es neesmu neko taadu iisti meegjinaajis. Bet kad regulaari apeedu 40g ik pa 2h tad gan normaali jutu. Lai gan esmu paarliecinaats ka pamazinot liidz 30g arii tas pats buutu (to meegjinu tagad). Pie reizes nieres mazaak noslogosies.

Es ar esmu paarliecinaats ka man taalu liidz BB ideaalai gjeneetikai... nu kaa govij liidz meenesim :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 5?
Ziņa: