BB forums

Aizsāka 123 

123
BB forums
22.01.2008 12:26
http://bbforum.owned.lv/forum jauns forums par BB latviesu valoda. ja tauta saradisies sanaks labs pasakums.
Re: BB forums
22.01.2008 12:30
Ja tauta saradiisies??? :D da nu

www.kachok.lv jau IR forums un tas pieder vienam no Latvijas labaakajiem bilderiem - Jurijam Gucanam un tur jau ir pietiekami tautas, lai nemainiitu sho forumu pret kaadu citu! ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
123
Re: BB forums
23.01.2008 13:21
tur parsvara krievu tauta un +"attieksme" pret jaunajiem. nekadas reklamas tur nevar, nekadi anaboli utt.. te tacu ir + ka LV
Re: BB forums
23.01.2008 14:39
ko noziimee nekaadi anaboli :D
iisteniibaa ja tu konsulteesies NEKAD un NEVIENS neatteiks. ja vien neprasiisi - eu ko man ieshpriceet lai esmu kaa shvarcis, vai kur man nopirkt.

Kaa arii attieksme ir tad, ja ienaak peec padoma, bet teelo ka visu jau zin vai arii ka vot vinjam kaiminjos vanja ir ahuuni kruts... taadus visur un vienmeer izsvilps. Kaa arii kachok.lv miit arii visi Latvieshu chempioni.. nu kaut tas pats Ilgvars Kazaaks. Sorry, bet nu nav un ebuus labaaku forumu LV tuvaako gadu laikaa.

Diemzheel.

Un ja es ieeju forumaa kuraa 2 teemas - Jaunumi un Sacensiibas... info 0! Tikai noteikumi. Kaa arii 2 posti - noteikumi un ko te daram... lai iesaalaas taads autors. Es izveelos forumu kuru uztur Gucans. vinjsh sevi ar gadiem jau ir pieraadijis, ne tikai ar forumu bet ar raxtiem intervijaam reportaazhaam no sachiem utt.

Sorry... kad taps kas nopietnaaks tad lai reklameejas, nevis uztaisa jeelu tukushumu. Respect - ja tieshaam kaut ko uztaisiis.

Da i ja Tu 123 uzskati ka obligaati vajag LV valodaa...meties paliigaa censonim. Moshka kaut kas arii sanaaks :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2008 14:42 by Mateus.
123
Re: BB forums
23.01.2008 19:45
paliga es mesties nevaru, jo no web lapu uzturesanas un pilnveidosanas neko nemaku. par tam 2 sadalam, tas pieejamas neregistretajiem lietotajiem, parejas registretajiem. Kachok lv ir krieviski un tur ta atskiriba ka sis ir lv, un tur ir atseviskas sadalas kimijai, partikai utt. nu ok tev nepatika, pagaidam tauta tur ari apgrzas ipasi neizglitota.
Re: BB forums
23.01.2008 22:26
Nu varbuut iepatiksies. Kas to lai zin :)
jo vel vienaa forumaa iecholeet jau nav gruuti :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: BB forums
23.01.2008 22:30
Nu bremzee tas forums man nemanjaa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
123
Re: BB forums
23.01.2008 22:52
sodien kaut kadi gluki, ta ir ka bezmaksas hostings.. ehh.
Re: BB forums
23.01.2008 23:29
Ja man iepatiksies, buus jaapaliidz tautieshiem. Varbuut ieshkjiebshu kaadu hostingu...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: BB forums
24.01.2008 01:15
konkurence nâk tikai par labu ;)
kachok.lv nevar apmierinât VISUS - paskaties, Mateus kaut vai tajâ paðâ draugiem.lv domubiedru grupâ - tur taèu tâs sarunas daþreiz ir pilnîgi (atvainojos) debîlas. kachokâ tos puikas momentâ noçstu, bet parunâties ta` gribâs :D

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: BB forums
24.01.2008 08:27
Es jau pamaniiju KAADEELJ vinjus noeestu. Piemeeram taadelj, ka shiem cilveekiem atshkjiriibaa no citiem uz kursa ir taada pati treninj programma kaa ne uz kursa (un netic ka taa nav), kaa arii vinjiem kreatiniins veidojas nierees :)

Labi vien ir ka ir tas forums :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: BB forums
26.01.2008 00:48
Nee tomeer tas forums ir sviests :D
Es esmu newbiijs, bet tur cilveeki neredz atshkjiriibu bezmaz vai no Atlanta un MuscleTech :D kaa arii 25Ls par proteiiniem esot daargi :D:D:D
ghhh... un kad uzzinaaju, ka doma - uz kursa treninju proga nav jaamaina (kad organisma speejas atjaunoties ir krietni lielaakas) ir nepareizi... kamoon... tur manupraat skoleeni tusee... vot i lai tusee :) www.kachok.com eena ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
gugu
Re: BB forums
06.11.2011 21:57
Labais [img]http://skyfall007.hostzi.com/smile.jpeg[/img] :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 4?
Ziņa: