Augðana

Aizsāka John 

Augðana
13.02.2008 20:22
Sveiki!

Man ir 21 gads un esmu 170cm garð. Vai vçl ir izredzes paaugties vismaz par 5cm? Ja ir kâdi preparâti un vai sporta nodarbîbas bûtu nepiecieðamas? Esmu dzirdçjis par augðanas hormonu. Vai man ir jâgrieþas pie kâda ârsta, vai varu ðos preparâtus iegâdâties bez receptes?

Paldies par informâciju!
123
Re: Augðana
14.02.2008 09:25
augsanas hormonu tev neviens nedos, tas viss notiek stingra arsta uzraudziba, melnaja tirgu protams var nopirkt HGH bet tad tu iespejams augsi ne tikai auguma, augs viss.. sirds, pirksti, ausis, deguns. ir nepieciesamas loti lielas zinasanas lai nemtos ar HGH, pat daudzi kulturisti no ta baidas, jo sekas ir neatgriezeniskas.

nem studee http://humbio.ru/humbio/01122001/pankov2/0000f4cc.htm

bet domaju ka neviens tev neieteiks so lietot.
123
Re: Augðana
14.02.2008 10:24
P.S cena ari svarstas no 500$, bet melnaja tirgu ap 4000$ lai pietiktu menesim.
par blakusefektiem vari pagoglet tadus vardinus ka
-- Acromegaly (as described in detail above)
-- Premature death (in case of acromegaly)
-- Heart enlargement (due to prolonged use of HGH. Can't be reversed)
-- Low blood sugar with risk of going into a diabetic coma
-- Excessive hair growth all over the body
-- Excessive water retention
-- Liver damage
-- Thyroid damage
Re: Augðana
15.02.2008 00:04
P.S cena ari svarstas no 500$, bet melnaja tirgu ap 4000$ lai pietiktu menesim

....aga kaatad :) 500$ taa ir normaala cena meenesim un tas jau ir organismam kas radis kaartiigi pie HCG ( un nevis HGH). Tas ir somatotropins. 4000$ jeabal acee... :D Ar garmoshku daargaakaa kombinaacija ko pagaidaam esmu dzirdeejis bija 1000$ un tur jau bija ar visu paareejo kjiimiju un insuliinu.

Eniivei.. 17 gados vinjsh vair neliidzeetu, lai izaugtu garumaa. Par to ka aug ieksheejie orgaani gan taisniiba, bet tas ka kultuuristi baidaas... da lielaakai daljaai nav vajadziibas vai nav naudas, jo 600Ls izteereet uz kursu reti kursh var atljauties, jo ir daudz citas izmaksas kas pie taada palielinaas.

Katraa zinjaa ja kaads tirgo meenesha devu pa 4000$ tas ir tas pats kas metaanu pa 70Ls tirgot :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
123
Re: Augðana
15.02.2008 08:45
tavi 500ls drosi vien ir sie "Saizen, Humatrope and Jintropin among others are the commonly illegally manufactured HGH medications." :)
123
Re: Augðana
15.02.2008 08:49
"Usually the illegal use of GH depends how long said individual can afford to stay on for, as GH is very expensive, costing typically at least $500USD/month, but can cost (dependent on dosage and black-market cost) up to $4000USD/month." iespejams veca info.
aght
Re: Augðana
15.02.2008 20:11
Tas HGH jau tikai miikstos audus var audzeet, kauli jau neaugs, vai es kluudos?
Re: Augðana
15.02.2008 20:51
HCG = gonadotropins bik sajaucu. Bet HGH ... vai ar to domaats Human Growth Hormone??? :)

Un aug viss arii kauli. Sevishkji plaukstas un zhoklis. Varu iepaziistinaat ar paaris keksiem kuri ir jau pie 130kg... bet neviens (!!!) nav teereejis ne tuvu 4000$ kursam. Bet nu laikam man nav zinaams neviens kursh buutu lietojis mega devas. Arii variants

123: es nezinu kur Tu roc savu demagogjiju, bet varbuut pakontakteejies ar praktikjiem, nevis teoriju no sveshaam zemeem! BTW... ja taa ir USA vai Vaacu info vel varu noticeet jo tur cietumaa uzreiz seedina par kjiimijas izplatiishanu un attieciigi cenas citas.

Tikko runaaju ar vienu cilveeku gudru, kursh man apgalvoja, ka no med viedoklja kauliem utm mebuutu jaaug no GH ja tas tiek lietots jau peec pubertaates perioda, bet nu vinja praksee taadi experimanti neesot veikti.... :D bet varot kauli palikt masiivaaki un taa, bet garaaki neaugshot it kaa

Par Jintropine... es jaucu jeb tas ir tikai nosaukums... nu piem francijaa Humatrop, Spanijaa Serostim, Kjiinaa Jintropine, neatceros kaa lietuvietim bij tirgus nosaukums



Edited 5 time(s). Last edit at 15.02.2008 21:39 by Mateus.
juris444
Re: Augðana
15.02.2008 22:20
Un taadas paradibas no 1 kursa var buut pat,vai no ilgstosakas lietosanas?
Re: Augðana
16.02.2008 14:28
Nu ja godiigi, tad tie ko paziistu nav ne ar milziigiem shokljiem, ne nenormaalaam plaukstaam, ne ar miokarda hipertrofiju.... es domaaju, ka taa iisti neviens Tev to neatbildees, bet ko toch atbildees - ar vienu reizi tev nepietiks :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Augðana
16.02.2008 15:22
GH ir vienîgâ iespçja izaugt?
Re: Augðana
16.02.2008 15:47
Ko noziimee vai vieniigaa iespeeja. Augshanas hormons ir tas kas dara sho darbu, bet atkal jau tikai liidz pubertates sasnieghshanai kaa sapratu. Un iisteniibaa pats hormons tieshi neko nedara. Tas liek aknai izstraadaat kaut kaadus tur ..neatceros ko-sorry. Bet savukaart tas kas izstraadaajas aknaa dara darbu taalaak. Bet GH ir kaads bonus. Tas veicina ne tikai muskulju shuunu hipertrofiju, bet ari hiperplaziju!!! Kaas kachakam ir ljoti pat svariigi :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Augðana
16.02.2008 18:05
Nu ko, bus tev vien jasadzivo ar savu augumu!
Mazakiem ir vieglak sakacaties, taa kaa prieksrocibas tev ir!
Guculs
Re: Augðana
16.02.2008 20:31
btw, Mateus domaaja IGF-1. tas arii ir tas, kas nogulsneejas uz augsanas zonaam, veidojot jaunus kaulaudus.
Re: Augðana
18.02.2008 09:49
Akromegâlija.
Ir stâvoklis ,kad izaug gigantiska kâda íermeòa daïa. Teiksim viena roka izteikti lielâka par otru. Vai tas pats deguns. Tad bûs jâgrieþ nost.
Jaunîbâ, kad sperma spieþ uz smadzençm,iestâjas tâ saucamais "gailða "sindroms.
Hormoni ârdâs un jaunieði dara visâdas muïíîbas.
Taisi augstâku frizûru un nçsâ biezâkus apavus. Esi pârâks dzîvç nevis augumâ.
No citas puses tâ vçlme daþreiz ir tik stipra un smadzenes tik mazas,ka jâsâk domât par psihiskâm novirzçm.
Un ðeit jau sievietçm jâbût uzmanîgâm.
Re: Augðana
18.02.2008 15:22
Guculs:
Nee, es runaaju tieshi par augshanas hormonu, kursh stimulee somatomedina (IGF-1) izdalishanos. Taapat arii augshanas hormons stimulee proinsulina izdalishanos ja nejaucu.

Bet ja Tu runaa par kaulu un skrimshlju augshanu... piedod, bet buus Tevi jaapbeedina. Pats GH stimulee tieshi shos procesus. GH directly stimulates division and multiplication of chondrocytes of cartilage.(info no wiki).

Vai kaads vel nav sapratis, ka to ko kachaki veelas, to dara tieshi IGF-1 nevis GH. Bet IGF-1 izstraadaajas aknaa zem GH iedarbiibas. Vai arii gan manas biokjiimijas rokasgraa,matas gan wiki melo jeb taa ir veca info.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Augðana
19.02.2008 12:58
Mateus: iecheko ;)

http://www-klinik.uni-mainz.de/Zentrallabor/Lab-Web/Hypertextbook/gh.html
Re: Augðana
20.02.2008 19:52
Sorry, bet man taa lapa neiedvesh uzticiibu. Un eniivei tur ir tikai 1 pretruna ar to ko es liidz shim esmu lasiijis. Respektiivi ka GH pats iedarbojas tikai uz aknu un taukiem, bet es lasiju liidz shim ka arii uz kauliem un skrimshljiem. Un vispaar... kaads endkrinologs to nevar te pakomenteet lai nav jaameklee? :(

Bet nu es vakar pasuutiiju vienu no Growth Hormone zhurnaala numuriem. Jaapskata to. Itkaa piedaavaa tikai med darbiniekiem bet nu mosh atnaaks :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Augðana
20.02.2008 19:54
pat zhurnaals augsanas hormonam eksistee. nu pipec :D incanti, ko tur visu laiku staasta.
Re: Augðana
20.02.2008 19:59
Tas ir med zhurnaals. Jo augshanas hormons ir viens no vispmazaak izpeetiitajiem. Ar vinju simptomaatiski aarstee arii aids slimniekus, un teoreetiski vinjsh bremzee novecoshanas procesus. Utt utjp. isteniibaa Tu pat iedomaaties nevari kaati tik mediciinaa nepastaav zhurnaali :) Zinaaji piem ka nandrolona dekanoaatu (deka) mazaa koncetraacijaa (reatbolila izskataa) dod par beerniem pie dazhaadaam traumaam :) karoche es pasuutiiju numuru kur visi pamati par GH ne pashas izpeetes.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Augðana
20.02.2008 20:08
Jaa, taa par GH un jauniibu, labu laiku zinaama fiicha. Lasiijis esmu visu ko, g.kaart par to, kaa stimuleet vinju, bet reaali praksee nav naacies sastapties. Netaa jau arii pretruniiga infa :)
No kurienes pasuuti zurnalu, ja nav nosleepums?
Re: Augðana
20.02.2008 20:11
bljin.. vairs neatceros :D
maajaas no otra kompja apskatiishos iemetiishu linku.
A man visu laiku gribas vinju pameegjinaat, bet kaut kaa roka neceljas. Jo man keksi kas sen paari 120kg staasta, ka kameer nav vot tie 120kg nav vajadziibas peec vinja. Respektiivi GH vajadziigs tjipa tikai tiek kas grib paarsniegt to monstru limitu 130kg

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Augðana
20.02.2008 20:17
vieniigais, vai nav taa, ka peec kursa kriitaas pasha GH :) un ko tad? kaa stimuleet...? :]
Re: Augðana
20.02.2008 20:55
nekriitas. Tur jau taa fishka. Nav noveerots. A kaa stimuleet - labi eest un daaaaudz guleet. Jo vairaak gulj jo vairaag GH. Teoreetiski.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Augðana
21.02.2008 11:14
no labaak gulj, driizaak. ja vairaak gulj, mazaak eed atkal :))
Re: Augðana
22.02.2008 00:06
nee nee..
tishi runaaju ar Tremasovu (Ogre 1.vieta virs 90kg). Briivdienaas pieceljas lai paeestu un gulj taalaak :D es taa nemaaku. HVZ kaa vinjam tas izdodas...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Guculs
Re: Augðana
22.02.2008 10:41
varbuut melatoniins vai kas njipraaks... fenazepaams. ;)
Re: Augðana
22.02.2008 20:34
A Malatoninu ar baldrianjiem man ljoti daudzi lielie kabani ir ieteikushi. Kad seedi uz kursa un slodzes aiziet taadas ka asins spiediens debesiis tad aimigt ir TIK gruuti. Es parasti baldriaanjus dzeru, man kaa mazajam vel paliidz :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
PARDODU
26.02.2008 14:56
PARDODU VISUS SPORTA UZTURA PRODUKTUS - ZEMAKAS CENAS LATVIJA !!!
10 000 PRODUKTU !!! BEZ PVN !!!
123
Re: Augðana
28.02.2008 16:16
nu pie reizes nopublicç zemâkâs cenas Latvijâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 4?
Ziņa: