nu kâpçc tâ?

Aizsāka PostMarka69 

nu kâpçc tâ?
18.03.2008 20:35
Es zinu, ka es çdu pilnîgi un galîgi nepareizi, tâ dzîvoju jau apmçram 4 gadus un savâdâk vairs nemâku, tâtad es vai nu riju vai badojos.....tâ teikt ïoti bieþi ir tâ, ka nedçïu uz kâdâm 50kcal dienâ dzîvoju, bet nâkamo nedçïu riju, ja ne nedçïu, tad kâdu dienu vai trîs....un tagad kad uzzçdu k-ko vairâk, tâ teikt cenðos çst normâli, tad man viss iet pa otru galu laukâ, kâ kaut ko uzçdu tâ pçc daþâm minûtçm jau jâskrien uz toleti........nezinu kâpçc, neturas iekðâ nekâds mazumiòð çdiena ....Kas varçtu bût pie vainas?

Lûdzams mani nenosodît.
123
Re: nu kâpçc tâ?
21.03.2008 20:13
Laikam atkârtoðos, bet bût slaidai vai sportiskai tas ir dzîvesveids nevis vienas vasaras pasâkums, un cilvçki kas to nesaprot arî sûdzâs ka viss nâk atpakaï, pie vainas droði vien Tavs "vienu nedçïu çdu otru nç" dzîvesveids. Nav tâ ka "savâdâk es nemâku" Tu savâdâk negribi.

P.S Atbilde uz Tavu jautâjumu ir Tevis paðas uzrakstîtajâ pirmajâ teikumâ.
Re: nu kâpçc tâ?
22.03.2008 21:58
123: es sho domu skandinu no pirmaas dienas shai forumaa, ka skaists kjermenis ir dziivesveids nevis vienreizeejs pasaakums.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
123
Re: nu kâpçc tâ?
23.03.2008 01:05
Laikam no tevis arî esmu aizòçmies ðo domu :)
Re: nu kâpçc tâ?
23.03.2008 13:36
Kaada starpiiba :)
Svariigaakais, ka kaads to reaali arii saprot :)
Lielaakaa dalja tak domaa tikai kaa kaadu ripu noriit un ko nogriezt utt, lai vienaa raavienaa ir baigais bodijs un uz visiem laikiem :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kâpçc tâ?
27.03.2008 17:50
;-) Veel jau jautaajums kas kuram skaists ;-)
Re: nu kâpçc tâ?
27.03.2008 18:59
Protams, bet pat ja pienjem to, ka svariigi ir nepieljaut lieko svaru (veseliibas apsveerumu deelj) to arii nevar izdariit un viss, pie taa ir jaastraadaa un jaadomaa vienmeer. Vai tad nee?

Bet man shkjiet ka vecis saak normaali izskatiities ar rokaam 45cm un ar redeli uz veedera bet kaajas ap 74cm :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kâpçc tâ?
27.03.2008 21:18
Kaaja resnaaka par manu vidukli? Nee, paldies...
Re: nu kâpçc tâ?
28.03.2008 00:24
,,,:

un ar redeli uz galvas ;)
Re: nu kâpçc tâ?
28.03.2008 11:44
,,,: cik Tev kaaja? Mosh jau tagad tievaaka par manu kaaju? :D Man tagad kaaja it 68cm

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kâpçc tâ?
28.03.2008 13:16
Mateus 68 cm ? Bisk takaa nav pa lielu ?
Tad jau tev baigais blaakis ! Man pasam liekas kad ir baigi lielaa prieks manas miesas buves man pasam 57-58 cm !
Re: nu kâpçc tâ?
28.03.2008 16:53
68 nav nekas. pie 184cm 70 un uz augshu ir kaut kas

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kâpçc tâ?
28.03.2008 18:15
...aizgaaju sameeriit... nezinu gan kur iisti jaameera... bet augshstilbam apmeeram pa vidu 46 cm... un taa nav tievaakaa kaaja republikaa...
Re: nu kâpçc tâ?
28.03.2008 19:49
Nu meera jau parasti resnaako vietu, kas cilveekam sanaak tieshi zem dibena. Nu un veelams sasprindzinaat. Lai gan skatoties kaadiem meerkjiem meera.

Esmu idiots :D gribeeju vaicaat cik Tev vidukli ,,, :D sajaucu vaardus. Buutu jociigi ja Tev kaaja buutu resnaaka par manu, lai gan arii mana nav nekas liels

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kâpçc tâ?
14.04.2008 19:58
Es pârsmçjos, ðito lasot! Lîdz asarâm- cm tur un cm ður!
Fotomodeles mçra vidukli un runâ par svaru un un novâjçðanu, te atkal veèi pilnîgi pretçji!
Vienas gatavas skaistuma dçï mirt badâ un saèakarç savu beselîbu, otri atkal èakarç veselîbu, rijot ripas un arî cer skaisti bût!
Re: nu kâpçc tâ?
14.04.2008 22:04
Vispaar jau badojoties lai buutu kaulaina ari monitorings neko nedod, bet steroiidi un monitorins daudz ko dod. No badoshanaas daudzas nomirushas... no steroiidiem... shaubos vai atradiisim kaadu nekrologa ieraxtu par to.

Un jau sen zinaams, ka muskulju dismorfija ir taa pati anoreksija, tikai uz otru pusi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 1?
Ziņa: