Pirmo reizi savainota potite - ko lai dara?

Aizsāka Krissija 

Sveiki visi gudrie un maaciitie un zinoshie. Lulgum ludzu iedot kadu padominu kaa tikt galaa ar potiites tuusku. Nokritu slepojot un nekas, nisku pasaapeeja, pieceelos un speekoju taalaak, jo nekas jau briesmiigi nesaapeeja lai domaatu, ka luuzis butu. Riigaa esot rentgentu taa ari neuztaisiju, jo itkaa bija taada biegla bilkosha sajuuta un reizeem pat nekas, bet kad esmu te apkakal maajaas, taa pa trepeem staigaajot ir diezhan juutiiga taa potiite un ir netiikami ... lieku elastigaas saites, bet cik ilgi??? barnut tur veeln kaadi ipasi geli butu jaasmeeree???? JA KAADAM PIEREDZE LABA, ESIET MIILI UNH PALIDZIET AR PADOMIEM....



p.s. LOTI ATBAINOJOS PAR MIGLAINO RAKSTISHANU, BET MAN TE MIEGA TABLETE PILNIIGI PRAATU JAU AIZKLAAJUSI ... TAA TAA EJU VIEN GULEET .. bet noptieni, loti vajag helpu .////
Re: Pirmo reizi savainota potite - ko lai dara?
28.03.2008 11:42
Pie íirurga vajag aiziet. Ja nav lûzuma,plîsuma,tad var astoònieka pârsçju (krustveida). Tad var 2x dienâ Fastum gelu.Viegli iemasçt plânâ kârtiòa. Vel ir laba Traumela ziede. Izslçgt slodzes uz kâju 2vas nedçïas.
Re: Pirmo reizi savainota potite - ko lai dara?
31.03.2008 14:05
Man jau saap pusgadu un saapeesot veel tik pat.Tikai saite glaabs, taa man teica.....
Reku http://shop.ekipejums.lv/2/product/VEZdDVRGVg==.html laba Saite potitei! Kamçr ir sâpju perjods bûtu jânçsâ!

Bet bez fiziska potites treniòa no potites vâjuma vaïâ netiksi!
Ir kompleks ar fiziskâm nodarbîb­âm kas javeic no rîta, pirms sporta, pçc sporta un vakarâ!
Re: Pirmo reizi savainota potite - ko lai dara?
12.04.2008 02:08
Lçtâk ir aiziet vienu reizi pie ârsta, nekâ gadiem ilgi mocîties ar neârstçtas traumas sekâm. Turklât, dakteris Tev arî pateiks, ko îsti Tu ar savu kâju vari tagad darît un cik daudz,lai nepârpûlçtu to.
Man liekas, ka 2 nedçïas- tâ tâda riktîga ilga tûska ir! Nav par ilgu, lai domâtu, ka viss ok?
Re: Pirmo reizi savainota potite - ko lai dara?
13.04.2008 11:34
man pampums nogaaja peec 5 nedeeljaam :)
krakshkj jau gadu peec traumas ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pirmo reizi savainota potite - ko lai dara?
14.04.2008 16:19
Man 7 gadus pçc traumas ir problçmas. Bûtu aizgâjusi pie ârsta toreiz, varbût ðogad nebûtu jâiet 10 reizes? Un tas vçl beidzies nav...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 8?
Ziņa: