kalaneetika pret pilateem

Aizsāka annika 

annika
kalaneetika pret pilateem
29.03.2008 02:20
Esmu nolçmusi apmeklçt fitnesa klubu, bet vçl neesmu izlçmusi, vai iet uz kalançtikas vai pilaðu nodarbîbâm. Òemot vçrâ, ka vçlos iegût slaidus, ne pârâk "sakaèâtus" muskuïus (îpaði negribas masîvas padarît kâjas) un arî paðu iegûto pieredzi -- ko varat man ieteikt? :)
Re: kalaneetika pret pilateem
29.03.2008 10:01
Abi labi. Ne ar vienu, ne ar otru nekaadus muskuljus nesakachaasi.
Re: kalaneetika pret pilateem
29.03.2008 10:05
man pat shkjiet ka ar kalaneetiku vispaar tikai vingrumu/lokaniibu ieguus, ja kaut ko nejaucu.

Labaak jau nu meegjini visu peec kaartas un tad apsaajies ie taa kas dod labaakos rezultaatus. pa meenesim katraa vietaa buus ok lai to saprastu. Man pasham shkjiet ka sievietei bodybike ir labaakais, bet to katram pasham jaaizmegjina.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
123
Re: kalaneetika pret pilateem
29.03.2008 20:18
Òemot vçrâ, ka vçlos iegût slaidus, ne pârâk "sakaèâtus" muskuïus (îpaði negribas masîvas padarît kâjas
--------------------
cilvçki ðâdi runâ it kâ sakaèât kâjas masîvas bûtu daudz vienkârðâk nekâ nesakaèât :) Laikam daudzas tas atbaida no zâles ka paliks muskuïkalni :) haha :)
Re: kalaneetika pret pilateem
30.03.2008 00:40
iisteniibaa jau sievietes visvairaak no taa baidas, lai gan es zaalee nevienu iznjemot kjiimikjes ar varenaam kaajaam neesmu redzeejis. Kaa arii man patiik taas sievietes kuras saka... man jau kaajas taa ir ljoti muskuljainas un bez taukiem... bez taukiem... bet ikriem reljefa nav un kvadri nedalaas... bet tauku nav ;)

Daudz miiti pastaav par sho sporta veidu vai dziivesveidu - fitness.

13 pareizi saka... kaajas sakachaat masiivas ir ljoti ljoti gruuti. Man vispaar kaajas augt saaka tikai peedeejo gadu taa iisti :D liidz tam man kaajas nekad taalaak pa 64cm nekad netika. Tagad kaut liidz 68 tiku. Darbs vel dafiga, bet nu reaali bel 10cm ( :D ) un kaajas buus masiivas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kalaneetika pret pilateem
14.04.2008 18:24
Mateus: a ko Tu iesâksi ar tiem 10cm? Nesaprotu, kâda tiem 10 cm jçga? Tak tâpat tizls neesi, ja jau trençjies?
Man personîgi arî patîk vîrieði, kam muskuïi ir, tauciòu nav, un muskuïu vietâ nav nekâdi "íieìeïi". Kâda jçga no tiem íieìeïiem? www.adventurerace.lv vai www.raid.lv var paskatîties, ko dara veèi bez sakaèâtiem muskuïiem.
Es savas kâjas "sakaèât" varu elementâri- 2 dienâs noiet 35-40km, dari to daudzmaz regulâri un rezultâts garantçts! Senèi man tâdus gçnus uzdâvinâjuði, ka tas viegli sanâk. Nemaz nav jâcenðâs. Es par apakðstilbiem domâju.
Re: kalaneetika pret pilateem
14.04.2008 18:28
Mateus: a ko Tu iesâksi ar tiem 10cm? Nesaprotu, kâda tiem 10 cm jçga? Tak tâpat tizls neesi, ja jau trençjies?
Man personîgi arî patîk vîrieði, kam muskuïi ir, tauciòu nav, un muskuïu vietâ nav nekâdi "íieìeïi". Kâda jçga no tiem íieìeïiem? www.adventurerace.lv var paskatîties, ko dara veèi bez sakaèâtiem muskuïiem.
Es savas kâjas "sakaèât" varu elementâri- 2 dienâs noiet 35-40km, dari to daudzmaz regulâri un rezultâts garantçts! Senèi man tâdus gçnus uzdâvinâjuði, ka tas viegli sanâk. Nemaz nav jâcenðâs. Es par apakðstilbiem domâju.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.04.2008 18:29 by kachenite.
Re: kalaneetika pret pilateem
14.04.2008 18:29
Mateus: a ko Tu iesâksi ar tiem 10cm? Nesaprotu, kâda tiem 10 cm jçga? Tak tâpat tizls neesi, ja jau trençjies?
Man personîgi arî patîk vîrieði, kam muskuïi ir, tauciòu nav, un muskuïu vietâ nav nekâdi "íieìeïi". Kâda jçga no tiem íieìeïiem? www.raid.lv var paskatîties, ko dara veèi bez sakaèâtiem muskuïiem.
Es savas kâjas "sakaèât" varu elementâri- 2 dienâs noiet 35-40km, dari to daudzmaz regulâri un rezultâts garantçts! Senèi man tâdus gçnus uzdâvinâjuði, ka tas viegli sanâk. Nemaz nav jâcenðâs. Es par apakðstilbiem domâju.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.04.2008 19:01 by kachenite.
Re: kalaneetika pret pilateem
14.04.2008 18:32
;-) Es ar domaaju, ka ar pirmo reizi Mateus nesapratiis ;-))))
Re: kalaneetika pret pilateem
14.04.2008 19:08
Par pilates: ieej www.youtube.lv, ieraksti meklçtâjâ "pilates" un skaties, ko tur dara! To paðu, droði vien, var izdarit arî ar "calanetics".
Komatiò :)) !



Edited 1 time(s). Last edit at 14.04.2008 19:10 by kachenite.
Re: kalaneetika pret pilateem
14.04.2008 22:10
Ghh... sorry... gribu redzeet med apskati Adventurerace daliibniekiem peec sachiem 48h maukt bez normaala eedamaa utt :D Nu neiestaastiis man neviens ka tas ir labaak par svaru zaali :)

Pazistu vienu komandu kas regulaari VX piedalas un vienu reizi arii novinneeja... keksi katru viikendu nodzeras un piipee pacinju dienaa :D nezinu kaa vinji to visu velk, jo vel riiko pashi sachus, mauc nenormaali un vispaar... tievi kaa skali :) neeee.... ne prieksh manis :) Man vaig kaajas virs 70cm, rokas virs 45cm utt ;) Katram savs :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kalaneetika pret pilateem
14.04.2008 22:13
A kacheniites rakstiito no kura posta saprati? ;-))))
Re: kalaneetika pret pilateem
15.04.2008 14:18
iisteniibaa no pirmaa :D
20 gadu vecumaa arii baigi aizraavos ar to psihopaatisko izdziivoshanas sportu :D

Tagad muljkjis uz tricaaru palieku :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
guarini
Re: kalaneetika pret pilateem
28.04.2008 20:27
Labi, viss jau ir ïoti jauki, bet varbût ir vçrts ðito divu vietâ pamçìinât jogu? Vaitad joga nav labâkâ? Es esmu nobriedis savos 22 gados sâkt pa nopietno ar jogu nodarboties, kadi ieteikumi iesâcçjam? =D Ir kâdi îpaði labi jogas klubi, treneri, literatûra utt? Un vai 22 gadi nav par vçlu, lai sasniegtu ar lielu darbu (esmu gatavs ieguldît ïoti lielu darbu) lîmeni tâdu, ka visas tâs figûras perfekti uztaisîtu un izprastu visu to padarîðanu? =)
Re: kalaneetika pret pilateem
28.04.2008 22:59
vareetu vel laikam saliidzinaat smagatleetiku ar shahu... abi divi ir sports ;)
Vot Tu ieguldi saakumaa kaadu mazuminju un tad runaa par lielajiem darbiem. Pieredze raada ka tie kas saakumaa runaa par to cik kruti buus... beigaas taa arii nekas nav.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kalaneetika pret pilateem
29.04.2008 09:27
Jogiem fiziskie vingrinâjumi ir tikai veids, kâ pilnveidot garîgo sfçru. Mçs, eiropieði, no jogas esam paòçmuði fiziskos vingrinâjumus un tie arî dod daudz laba.
Bet joga kâ tâda ir dzîvesveids, vçlams sâkt no agras bçrnîbas un Indijâ. Aizmirsu kluba nosaukumu, bet tâs vadîtâja ir "îsts" jogs un skolotâja. Viòa dzîvo savâ mâcîbu centrâ, guï uz grîdas, çd 1x dienaa...vilina Tevi tâds dzîvesveids? Un mçríis saplûst galu galâ ar sauli mani arî nesajûsmina. "Figûras" var iemâcîties jebkurâ vecumâ, arî pçc 50 (paðas pieredze).
Re: kalaneetika pret pilateem
01.05.2008 04:53
Pazîstams cilvçciòð sâka nodarboties ar jogu, viòai tobrîd bija ap 25-28. Tagad skaitâs pakâpusies lîdz kâdam tur lîmenim. Apmierinâta, saka- joga iemâcîjusi viòai ar sevi galâ tikt. Pirms tam bija nelaimîga, îsti nezinâja, ko ar sevi iesâkt, staigâja pie visâdiem gudrajiem, nezin ko meklçja.
Vienîgais, viòas bçrnîbas draudzenes tagad sûdzâs, ka viòu vairs satikt normâli nevar. Tur, tajâ kopienâ, ir kaut kâda disciplîna noteikta un tâ jâievçro, lai sasniegtu rezultâtus. Par nepaklausîbu var atskaitît uz zemâku lîmeni.
Viòa gaïu neçd, tçju, kafiju nedzer, nodarbîbu laikâ pa mobilo nerunâ.
Vispâr, man ar liekas, ka viòai par labu tas ir nâcis. Tikai- ar ko lai ciemiòu pacienâ? :))
Alstere, Tu domâji kopienu Ropaþos?
Re: kalaneetika pret pilateem
01.05.2008 09:33
Nedomaaju Ropazzus. Vienkaarshi arii nodarbojos ar hatha jogu, man ieteica uz to centru aiziet. Nespeeju pienjemt, bet mani vienmer baidiijis viss, kas kaut drusku velk uz sektantisma pusi. Katram savs. Pazinja peec manis staastita aizgaaja, gan vingro, gan lekcijas klausas jau 3 gadu Ljoti apmiernaata un uz slikto pusi nav mainiijusies.
Veelaak pamekleeshu vinju maajas lapu.
Re: kalaneetika pret pilateem
01.05.2008 11:07
Te buus, centram kaa taadam nav ne vainas.
http://www.yoga.lv/?item_id=9&l=3
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 18?
Ziņa: