çsðana pa nakti.

Aizsāka dzuksters 

çsðana pa nakti.
05.05.2008 17:47
Man ir plâns kâ lai pieòemos svarâ. Ir doma celties pa naktîm un çst putru un tad iet gulçt tâlâk. Ko jûs par to sakat?



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2008 18:43 by dzuksters.
Disease PC
Re: çsðana pa nakti.
05.05.2008 18:18
Stulbuma kalngals. :D
Re: çsðana pa nakti.
05.05.2008 19:54
Eu bet tu to seeni nemeginasi ? Mosk no taas pienemsies svaraa :D :D :D
123.
Re: çsðana pa nakti.
05.05.2008 21:23
Doma nav slikta, tikai domâju ka nejutîsies izgulçjies.
Guculs
Re: çsðana pa nakti.
06.05.2008 13:38
lai pienemtos svaraa, arii vajag guleet. uz nakti eed, nevis celies naktii, un eed... psc :))
dimik
Re: çsðana pa nakti.
06.05.2008 14:53
Neiesaku.....padomâ kamçr tu gulçsi tev kuòìis un grmoðanas trakts viss darbosies, bet orgâniem ir arî kâ saka jâatpûðas
Re: çsðana pa nakti.
06.05.2008 18:58
Mateus, tava konsultâcija ðajâ jautâjumâ arî tiek gaidîta.
Re: çsðana pa nakti.
07.05.2008 09:34
Iisteniibaa e snekaa slikta tajaa neredzu.
Pirms eju guleet es dzeru "nakts" proteiinu. Teoreetiski vinjam buutu jaapaliidz visas nakts garumaa, bet nu man parasti ap 2-3naktii saakas kungja spazmas un ja nepaeedu vairs neaizmiegu normaali. Attieciigi es celjos, eedu vienu bundzhu biezpiena, uzdzeru virsuu glaazi voonogu sulas un eju guleet taalaak. Taapat kopumaa gulju ap 9h diennaktii.

Par miegu taisniiba, ka jaagulj, bet ja gribas eest kapeec nee. Neuzskatu ka vajadzeetu speciaali likt modinaataaju, bet ja pamosties un juuti ka gribi vai vari paeest - 10min pierijies un ej guli taalaak.

Par to orgaanu atpuushanos... neesmu dzirdeejis ka zarnas atpuustos.

P.S.
bet tomeer jaaseko liidzi lai buutu izguleejies, jo tas ir svariigs faktors augshanaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: çsðana pa nakti.
30.05.2008 13:16
Organismam ir naktî jâatpûðas.Dziedi vai raudi.
Naktî organisms cînâs ar ïaundabîgajâm ðûnâm. Naktî atpûðas psihe,kas ir ïoti svarîgi psihiskajai veselîbai. Naktî organisms atpûðas no indçm.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.05.2008 13:18 by Mazdakteris1.
kaza
Re: çsðana pa nakti.
30.05.2008 13:38
Par to, ka organismam jâatpûðas, ir diezgan daudz rakstîts. Miegâ arî samazinâs gremoðanas fermentu izdale, nav paredzçts aktîvs process. Droði vien nav nâvçjoði uzçst, ja akurâti nevar gulçt, bet tomçr iesaka no tâda paraduma mçìinât atradinâties un nekâdâ gadîjumâ neiesaka tâdu paradumu mçrítiecîgi ieviest. Ja pavçro dzîvnieku pasauli, arî redzam, ka neviens zîdîtâjs nebarojas dienu un nakti. Çðana naktîs ir viens no aptaukoðanâs faktoriem, ja ir mçríis pieòemties svarâ uz tauku rçíina, varbût, ka nostrâdâ arî tâda taktika.
Mazdaktera teiktais arî interesans, nebiju dzirdçjusi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 20?
Ziņa: