Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana

Aizsāka hakims 

Re: Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana
04.07.2008 12:07
Nu man meniska pliisums ir deelj ljoti senas traumas, kad vel ar velo braucu. No smagatleetikas man ir viens plecs izchakareets jeb preciizaak runaajot tas viens mazinjais muskulis kas shkjeersaam iet. Vienu reizi kad tikko saaku shito sportu forshi sachakareeju, tad vel jo projaam atgaadina par sevi :)

Bet pamest sportu... ghh.. ok 2nedeeljas neko nedariit shad un tad meedzu, bet ja iet paari 2 nedeeljaam man visas malas saak saapeet, motors klaapee, gariigais dirsaa utt utjp. Nemaz nevaru ilgaak neko nedariit. Nu ja nu vieniigi toch veseliibas deelj kaut kad vareetu visu pamest. Bet taa... buut speeciigam un labi izkatiities ir patiikami :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana
04.07.2008 12:28
tur jau tas suns aprakts, ka tâs íibeles lîdîs ârâ tad, kads pametîs sportu.

vçl jau tâ nelaime ar daþnedazâdiem muskuïu stereotipu traucçjumiem, kad tie paði agonisti un antagonisti nav balansâ un nedarbojas dziïâ stabilizçjoðâ sistçma (laba sportiskâ forma vçl nebût nenozîmç, ka darbojas kaut viens dziïais muskulis)
Re: Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana
04.07.2008 13:02
Ok...
bet reaali... kur ir tas zelta vidusceljsh? Jo logjiski ka ne es (lai gan esmu ziidainis sportaa) ne kaads cits kam tad jau ir kaa dziivesveids, nekad neatteiksies no taa, bet tai pat laikaa visiem ir veelme palikt zeniitaa peec iespeejas ilgaak, bet to savukaart var izdariit tikai un vieniigi saglabaajot peec iespeejas ilgaak veseliibu... taatad - kaa? :)

Piem es zinu, ka agri vai veelu es tikshu liidz saviem 100kg, taalaak saaksies darbs pie perfektu proporciju nosliipeeshanas, bet ka ajau Tu raxtiji... lai arii cik ideaali treneets nebuutu kjermenis ir daudzi aisbergi... Ir idejas sho aizbergu ja ne likvideeshanai tas samazinaashanai?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana
04.07.2008 13:18
nnja, labs jautâjums. :)

laikam jau vispirms sev jâatbild uz jautâjumu, ko katrs pats uzskata par "perfektâm proporcijâm"? ja tie ir pamatîgi muguras ekstenzori, tad saglabât mugurkaula veselîbu nebûs iespçjams defaultâ.

vçl jau ir fakts, ka pareizi un harmoniski muskuïu stereotipi ne vienmçr pieïauj tâdus rezultâtus, kâdi iespçjami ar nepareizajiem stereotipiem. Piemçram, baletâ neviens no viòiem nevarçtu TÂ padejot, ja darîtu visu pareizi. Kâ arî, darot visu pareizi, ceïð uz sasniegumiem varçtu bût ilgâks, bet, ja nav diþas steigas, kâpçc ne?

Zelta vidusceïð varçtu bût vispirms dziïâs stabilizâcijas sistçmas aktivizâcija, pareizu kustîbu stereotipu izstrâde un tikai tad treniòð uz kaut kâdiem sasniegumiem.
Re: Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana
04.07.2008 13:28
perfektas proporcijas? :))
Tas esmu es tagad: http://www.jekabsons.lv/privaatie/DSC_0574.jpg nu pirms 2 dienaam

Meerkjis vai veelme: http://kachok.lv/forum/files/img_2701_1_142.jpg

Lai gan neesmu droshs ka buushu psihologjiski speejiigs iztureet celju :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana
04.07.2008 13:48
nnja, diezcik veselîgs tas "mçríis" tomçr neizskatâs, bet, kâ jau teicu - katram savas prioritâtes. uz 2 beníiem vienlaikus gan tomçr nevarçs nosçdçt.

diezgan liela nozîme ir muskuïu stereotipiem - tam "mçºkim" krietna daïa tie ir absolûti garâm, taèu tieði tad tiek tiek sasniegts vçlamais efekts, kâds nu kuram tur estçtiskâks síiet.
ta nodarbojies paralçli ar paletçm un bûs cors nostiprinâts, un tâ nav tikai sievieðu nodarbe ;)
sorry, PILATES domâju
Re: Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana
06.08.2008 10:13
Interesanti vai iet runa par taam pashaam pirmajaa pasaules karaa Dzhosefa Pilates radiitajaam pilateem vai par citaam?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Es te taa lasu un domaaju, bet vai tieshaam cilveeks pats grib sev bojaat muguru? Es te vandos mekleejot pieredzi ciinjaa ar muguras saapeem, kuras man neljauj normaali dziivot. Nav prieka ne no kaa, ne ko negribaas. Bet izejas nav, jaadziivo ar taadaam saapeem, jaabojaa visu paareejo organismu ar presapju zaaleem, jo nu gribaas pakusteeties. Jo jaunu muguru vairs nevar ieguut, nu ne kaa. Un es pat esmu daleeji pozitiivs piemeers, diezgan daudz vingroju, un arii sameeraa regulaari peldu, bet saap vienalga. Vieniigais, meegjinaashu to visu dariit vairaak, ja tik saapes atkaapsies tik taalu, lai varu to saakt. Nu jaa, bet ir cilveeki kas tiishaam uz to uzprasaas, diivaini.
Re: Muguras un jostasvietas daïas nostiprinâðana
18.08.2008 12:52
Ieeva pati it diivaina :D
Neviens sportists nekad neplaano pamest sportu, bet probleemas peec smagatleetikas saakas tieshi peec tam kad pamet sportu. Bet Smagatleetika kaa taada kljuust populaara to pashu sievieshu deelj :D Kuri ir tie chalji uz kuraam met acis vairaakums? ;) Ja nevienam tas nepatiktu, neviens to nedariitu... vai ne?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 6?
Ziņa: