...intereses pçc...

Aizsāka madcynics 

...intereses pçc...
07.07.2008 21:57
http://www.dezinfo.net/post/3695
Re: ...intereses pçc...
07.07.2008 23:07
a labs transforms

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ...intereses pçc...
08.07.2008 11:23
...vismaz uzskatâmi, kâ no plata vçdera un nuskuïainâm ausîm tiek pie pretçjas konstitûcijas...:)
Re: ...intereses pçc...
16.07.2008 16:46
Shito tiem njunnaam jaaraada kuri saka ka vinjiem gjeneetika neljauj :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ...intereses pçc...
27.10.2008 00:59
nu ja, es saaku ta reali uz zali iet apm 8-9meen atpakalj, un tikai tagad saaku kaut ko vismaz pamaniit, kaut gan man ir preteeji, esmu tievs un gribu iegut efektu. jau no saakuama ar mani saaka treneeies kopaa kadi 4 4alji, tikai es ar vel 1 palikaam. Saku atmest domu ka nekaadas jeegas no taas zaales nav, laikam tomer ir. tagad arii saaku klausit mateusam, edu ari vairak un bisk pareizak, veel jaasadrosinaas aatraak iet guleet. bet formu muskuliem un bisk, bisk apkartmeru esmu ieguvis, bet kad man 4omi prasa cik varu uzspiest, iipashi ar ko palieliities nav, patiesiba gandriz tapat ka vinji, ko ieteiktu man lai ta stienja spieshana palielinaatos(nu kg)?????
Re: ...intereses pçc...
27.10.2008 01:38
spiest.. ko lai vel citu iesaka.. nebaidies likt klat svarus un tad jau lenam aizies.. vismaz man ta bija un joprojam ir !
un jaa transform labs !
Re: ...intereses pçc...
27.10.2008 02:05
Paskaidrojiet man idiotam. Nafig Jums svariigi cik spiezhat a?
nu es esmu tupies ar 220, vilcis tikpat, bet kad straadaaju uz massu, uz bicepsu virs 8.5kg hanteles nenjemu, un tupjos max ar 130-140kg.

Speeks un muskulju masaa ir 2 atshkjiriigas lietas. Gribi spiest uz svaru? Jaatrenee triceps un mugura un jaaspiezh ar tricepsu un muguru. gribi smukus pupus? laapstinjas kopaa un izsleedz muguru. ...nejauc saldo ar otro vienaa bljodaa veciit.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ...intereses pçc...
27.10.2008 11:27
bet vai tad ja tu audzee muskulju masu, tew speeks ari nepalielinas, nu tas bija domats ta, kad trenejoties gustu gan speku gan muskulu masu, kaut nedaudz. Nesaki ka tas nav iespejams. Kautgan patiesam esmu tads idiots, ka vel nesaprrotu kuri vingrin ir spekam, kuri muskulu apjomam. Es personigi gribu muskulu apjomu galvenokart.
Re: ...intereses pçc...
27.10.2008 13:03
daudz jau nosaka tas kâdu svaru tu òem cik piegâjienus taisi, cik reizes katrâ piegâjienâ un manuprat tadi vingrinajumi tiri spekam nav nemaz (?)
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Paskaidrojiet man idiotam. Nafig Jums svariigi cik
> spiezhat a?


a kâ savâdâk uzkaèât kautko bez íîmijas? kamçr esmu uz kursa, varu eksperimentçt ar maziem svariem un daþâdâm tehnikâm.
kad esmu tîrs - tikai daþi bâzes vingrinâjumi un viòos maksimâli lieli svari.
Re: ...intereses pçc...
27.10.2008 17:03
Nu Nu :)
Apskaties taadu monstru kaa Ivars Cîrulis. tupjas kaut kas ap 400, bet kaajas 2x mazaakas nekaa tiem kas tupjas ar 200 un ir bilderi nevis lifteri :) Liftings un bilderi ir dazhaadas lietas. Speeks un masa nav (!) viens un tas pats :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu Nu :)
> Apskaties taadu monstru kaa Ivars Cîrulis. tupjas
> kaut kas ap 400, bet kaajas 2x mazaakas nekaa tiem
> kas tupjas ar 200 un ir bilderi nevis lifteri :)
> Liftings un bilderi ir dazhaadas lietas. Speeks un
> masa nav (!) viens un tas pats :)


Mateus, vai pazîsti kaut vienu bilderi, kurð ir sasniedzis vçrâ òemamus rezultâtus ar maziem svariem un 100% tîri?
Re: ...intereses pçc...
28.10.2008 16:39
Mateus .

Vai Cîrulis ir tas "kalsnais" pie dzeltenâs maðînas(kâ arî kopâ ar meièâm) sarkanajâ treniòtçrpâ ??
Re: ...intereses pçc...
28.10.2008 17:18
http://wpc-wpomonstergym.com/mt/?page_id=131
Re: ...intereses pçc...
28.10.2008 21:41
http://www.irondawg.com/powerl26.jpg Ivars Cîrulis

Proteins... KAS Tavupraat ir lieli svari? Es tupjos liidz pat 220kg. It kaa nav maz, bet lifteri taadu svaru njem junioros liidz 80kg pasha svara.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 2?
Ziņa: