Auzu pârslas nevârîtas

Aizsāka Vepris 

Vepris
Auzu pârslas nevârîtas
29.09.2008 16:18
Nezinu vai esmu trâpîjis tur kur vajag. Pçdçjâ laikâ esmu pasâcis diezgan bieþi (2-3x nedçïâ) çst âtri vârâmâs auzu pârslas ar jogîti, sçklâm auìliem vai riekstiem. Jautâjiens, vai ðitâ nevar sabeigt kunìi, jo pârslas es nevâru, lîdz ar to tâs nav termiski apstrâdâtas:)
Re: Auzu pârslas nevârîtas
29.09.2008 17:08
nu i.
ir ok. kad nav luisate var vel blenderii samalt ar jogurtu kopaa

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Auzu pârslas nevârîtas
29.09.2008 20:46
Auzu pârslas un citi graudu apvalki kuòìî un zarnâs darbojas kâ "zobu birste"- iztîra ârâ visu lieko.
Ja man ir problçmas ar kuòìi, esmu kaut ko nelabu apçdusi, apleju auzu pârslas ar kefîru, pieberu sâlîti un vicoju iekðâ. Vakariòâs,tad brokastîs un problçma ir atrisinâta.
Ideju par auzu pârslâm paòçmu no kâda pçrnâ gada þurnâla. Tur kâds dakters bija intervçts.
Bet par bifidobaktçriju noderîgumu katrâ jogurta reklâmâ runâ.
Re: Auzu pârslas nevârîtas
29.09.2008 21:28
zobu birste? :)
nu ok ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Auzu pârslas nevârîtas
01.10.2008 18:05
Es pçdçjâ gadâ katru dienu no rîta apçdu ~150gr auzu pârslâs âtri vârâmâs... Daþreiz pat sanâk 2vreiz dienâ.. viss ir ok.. !!!
Re: Auzu pârslas nevârîtas
01.10.2008 23:39
Es arii eedu aatri vaaraamaas. Tikai nevis mazaas pacinjas bet lielo paku uzreiz njemu un 3 dienu laikaa izeedu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Auzu pârslas nevârîtas
15.10.2008 19:54
Vlr00z, Mateus, bet jûs çdat nevârîtas? Kâ ir ar uzturvçrtîbâm, ja çd nevârîtas?
Re: Auzu pârslas nevârîtas
16.10.2008 10:49
nu kaa nevaariitas - es apleju ar vaaroshu uudeni :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Auzu pârslas nevârîtas
17.10.2008 19:09
Es apleju ar karstu ûdeni.. Ievelkâs.. Un pçc tam uzleju ~300gr piena virsû, lai tâda kâ zupa.. Un tad âtri izzçdu.. :DD Ja nelej pienu virsû, tad auzas ir pârâk sausas un nejiet lejâ nekâdîgi.. Tâda mana metode :DD Vari pamçìinâ.. !!!
besk
Re: Auzu pârslas nevârîtas
21.10.2008 10:23
nevârîtas auz pârslas ar ûdeni ir ïoti veselîgas; tikai jâatstâj kâdu laiciòu ievilkties.
taèu es ieteiktu pâriet no âtrvârâmajâm uz pilngraudu; tâs âtrvârâmâs ir pârâk apstrâdâtas. pilngraudu - aplej bïodiòâ jau vakarâ, kopâ ar þâvçtiem augïiem utt, un no rîta bûs tev viens no veselîgâkajiem çdieniem pasaulç :)
Atri varamas nav vairak apstradatas ka pilngraudu, vien smalkakas un jau iztvaikotas.
dolks
Re: Auzu pârslas nevârîtas
27.03.2010 13:06
es parasti auzuparslas iemetu sausas blenderi pa virsu pienu un klat pieshauju geineri.
Re: Auzu pârslas nevârîtas
28.03.2010 12:00
Auzu paarslaam klaat geineri? Tjipa lai tiktu pie MEGA devas ar ogljhidraatiem? Kāds tam mērķis?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
dolks
Re: Auzu pârslas nevârîtas
29.03.2010 10:42
Ja pareizi lai varak OH,bet auzas geinerim maucu klat tapec ka man jau pec 1h ,pec tuksha geinera rit gribas, un sanak ja pa virsu paedishu tad puse no OLB poda nonaks...tas ta mans ieradums.
Re: Auzu pârslas nevârîtas
30.03.2010 00:50
ja pareizaak kas? :D
Tu tjipa baigi gudrs esi un taadeelj saiisini ogljhidraati uz saliktenja dalju pirmajiem burtiem? :D Gjeenijs ;)
Geineris nav domaat lai Tu negribeetu eest, bet gan tikai un vieniigi lai atjaunotu glikogena rezervi.
Es jau vareetu pateikt kaa jaabuut.. bet redzu Tu jau visu zini... taads tev ieradums ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
dolks
Re: Auzu pârslas nevârîtas
30.03.2010 10:44
:D ne es saisinu lai nebutu jaraksta pilanis nosaukums :) un bez garumzimem ari rakstu lai nebutu japishas lieki, tas ta
kur es tev teicu ka geineris domats lai est negribetu??
es saku ka lietojot pec treninja geineri bez dabafkam, tad man pec 1h jau rit gribas, es par to runaju
ieradums man labs :)
Re: Auzu pârslas nevârîtas
31.03.2010 09:54
"auzas geinerim maucu klat tapec ka man jau pec 1h ,pec tuksha geinera rit gribas" <-- uzmaniiba jaapieveersh peedeejiem 2 vaardiem. Nezinu kaadeelj, es to saprotu kaa eeshanu.

Pa lielam man ir pilniigi vienalga ko un kaadeelj kaads dzer eed dur utt, bet ja tas iet pretrunaa ar sporta principiem, tad ir interesanti uzzinaat pamatojumu. Zinu cilveekus kas auzaslieto geinera vietaa, bet kopaa ar geineri... nu vienmeer jau ir pionieri.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
dex
Re: Auzu pârslas nevârîtas
07.04.2010 14:03
Pareizi, es samalu auzu pārslas, pieberu vēl nedaudz whey un geineris gatavs krietni letāks par veikalā nopērkamajiem. Ar pienu starp ēdienreizēm ir labais :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 3?
Ziņa: