banaani

Aizsāka heldens 

banaani
03.10.2008 11:48
Es tagad eedu katru dienu vismaz 4-6 banaanus, man tie veido lielu apetiiti, kas ir baigi labi man, bet vai tik daudz un bieþi tos eest ir labi?
Re: banaani
04.10.2008 15:47
4 manaani ir ap 500g = ~450kcal, ~115g ogljhidraatu, nepilni 2 grami tauku un visaadi mikroelementi un vitamiini.

Vieniigais kas var notikt no taadas banaanu eeshanas, dabuusi biki tauku rezerves, piem, ja ir tieksme uz taam (peec 30 visiem taada buus), vai arii ja brutaali uz nakti sarijas banaanus :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: banaani
04.10.2008 19:53
Un protams vel nedaudz radioaktivitati :D
Re: banaani
05.10.2008 12:43
ja tam taa pieiet, tad viss ir nedaudz radioaktiivs. Liidziigi kaa arii tur kur radioaktivitaate vienmeer ir normas robeshaas, taa to meer reizeem meedz uzlekt kapitaali virs normas. Vnk taapat vien ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: banaani
07.10.2008 17:28
vot eedot banaanus, peec tam baigi gribaas eest, baigo apetiiti uzsit... tas, kas veido taukus, ir labi, kas buutu taads no eediena, ko vareetu vakaraa pirms ieshanas guleet eest, lai no taa naak klaat tauku slaanis un nav slikti, ja saeedas pa daudz? taapat arii par brokastiim... kas vareetu taads buut?
Re: banaani
08.10.2008 00:07
tauku slaanis?
Tu zini... jaameklee kaut kaads taukaino forums.. manupraat te visi tomeer domaa par to kaa ilgaak be infarkta nodziivot :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: banaani
08.10.2008 10:48
varbuut ne gluzhi pareizi izteicos... biju domaajis, par eedienu, no kura vairaak vienkaarshi svars naak klaat, piem., ja banaani dod kko, tad kas ir veel taads?
Re: banaani
09.10.2008 00:58
Nu iisteniibaa neko baigi daudz jau tie banaani nedod ;)
jebkura normaala eedinereize ap 800-1000kcal dod lai arii ko eestu, ja tikai eed pareizos daudzumos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: banaani
15.10.2008 21:39
Nu un ta jaw ir mana problema, par maz kalorijas uznjemu, kaut gan esmu sacis est vairak bananu un biezpiena, atteicos no chipsiem un picas skolaa. ko vel labu varetu piemest klat? ka ar musli?
Re: banaani
15.10.2008 23:24
Tunci, vistu, olu baltumus moðk vel var kaut ko no sojas (?)
Vispâr Mateus par soju .. vispârîgos vilcienos ir ok vai nav iesakams ? (ka OV avots)
Re: banaani
16.10.2008 10:44
labs jautaajums :) Nezinu. Pats agraak eedu, bet tagad man pasham shkjiet ka sojas proteiins suudiigi uzsuucas. Tb uz nakti mosh ok, bet dienaa labaak suukalnieks. Bet nemaceeshu argumenteet.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 19?
Ziņa: