masas palielinâðana

Aizsāka Arnis 

masas palielinâðana
08.10.2008 12:42
Hi!

Kârtçjâ problçma - savam vecumam un augumam neatbilstoðs svars - 22 gadi, 188, 69kg.

Konsultçjos ar visnedaþâdâkiem treneriem un nonâcu pie slçdziena, ka
1) jâçd 5 reizes dienâ + Gain Fast uztura bagâtinâtâji starp çdienreizçm un pçc treniòa
2) spec. treniòu programma 3 reizes nedçïâ

Tâtad,
1. lûgums - kâds varçtu ietiekt KÂDUS TIEÐÎ çdienus vai çdienkarti lietot ikdienâ?
2. Vai Gain Fast ir visoptimâlâkais UB? Vnk katrs treneris nosauc citu UB veidu un uzskata, ka tas esot vislabâkais...

Paldies!
Re: masas palielinâðana
09.10.2008 00:57
gain fast un nevienu citu geineri nekad NEKAD need taapat vien starp eedienreizeem. Tikai peec treninja un ja galiigi nesanaak tad brokastu vietaa. Gain fast ir suuds... puudercukurs pa lielu naudu. MHP True Mass = speeks un viens no pasaulee labaakajiem geineriem.

kaadus tieshi eedienus? Hehe.. cik maksaasi par individuaalu dieetu?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Arnis
Re: masas palielinâðana
09.10.2008 15:29
Paldies, bet svaru ar dieetas paliidzibu es nepalielinaashu...cik noprotu, ir jalieto uzturaa sekojoshi produkti - auzu paarslas, olas, piens, vistas fileja vai riisi.

Savukaar par uztura bagaatinaatajiem...kaa jau mineeju, cik cilveeku, tik viedokïu, tikai neviens man nav pamatojis, kaapec shis ir labaaks par to un otraadaak,
domaaju, ka lielaakoties geineri ir daudz maz liidzigi, tikai tie pashi veezi cita kuliitee......un par MHP True Mass pirmo reizi dzirdu.
MrE
Re: masas palielinâðana
09.10.2008 15:52
Nu tu ari spried veci!Geineri ka ari visi citi atshkjiras ar kvalitati, tapat ka Nike botas tu perc vai teiksim tirgus abibos, bet ar geineriem ir vel smalkak, ja jau esi tik droshsirdiigs ludzu megjini visu un pats sapratiisi, bet beigas var buut taadas ka uzkraasi daudz tauku un peec tam puulesies tos nodedzinat kamer parejie lietos MHP un pamazam audzes muskuljus.
Par produktiem ir ta ka katram ir individuali savs daudzums olbaltumvielu un ogljhidratu diena jaaped, tas atkarigs no svara.Un veel par to dietu tu saki ka svaru nepalielinasi, te nu Tev priekshdienam - dieta ir ne tikai tieveshana, ta ir ari masas audzeshana, un vispar ka tu ed ir viena liela dieta, kaut ka ta...
Re: masas palielinâðana
09.10.2008 19:03
Nu ja kaads saliidzina Gain Fast ar MHP tad lai ie kaarties :D:D:D:D:D
Ogljhidraati veciit meedz buut dazhaadi un ja Tu uzzkati ka ar paiku svaru nepalielinaasi bet ar UB gan.. tad piedod, bet laiks aarsteeties... UB = domaats gadijumiem kad fiziski nav iespeejams vairs apeest tik daudz paiku. TB pa maz proteina vai ogljhidraatu vai vitamiinu vai arii kaut kaa jaapalielina kcal skaits no 5000 uz 6000 utt

Bet Tu jau vari radiit pats savu individuaalo zinaatni :D Dari kaa gribi ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: masas palielinâðana
09.10.2008 23:02
Sveiks, esmu 18 gadu vecs dzeks, esmu nedaudz zem svara normas(66kg, 185cm gars), apmekleju sporta zali, gribu iegut labu muskulju masu un speku, par treneshanos zinu visu ko vajag, bet....lai ari edu ko gribu un cik gribu, mana vielmainja ir parak laba. Jautajums vai butu velams papildus lietot proteina kokteili?, paslaik piejamais ir tas Whey, vai kka ta.
Un vai tas neraditu kadas nepatikamas sekas, ja es partrauktu treneties?
Re: masas palielinâðana
10.10.2008 00:19
pirms teikt eedu visu un daudz.. saskaiti un pasaki cik kcal. Saderam ne vairaak par 2000kcal? ;) Bet jaaeed 2x vairaak.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: masas palielinâðana
10.10.2008 00:40
nja ta ari varetu but, es ari edu ta biezi un pa biskam, vajag taa kaartiigi un noteiktos laikos?
arnis
Re: masas palielinâðana
10.10.2008 11:32
OK,speèuki,savukârt treneris ieteica kârties tiem, kas lieto MHP, viòð vismaz ir sertificçts speciâlists, bet, kâ lai zinu kas jûs esiet? varbût salasîjuðies forumos MHP lobçtaju vai izplatîtâju "fitlainstyle" textiòus un tagad jûtaties gudri (tas nav uzbrauciens, tikai skatos uz lietâm reâli)

Cita lieta, ja jûs uz savas âdas esiet izbaudîjuði ðos "medikamentus" un rezultâti bija jûtami, tad, dþeki, nestrîdos.

Starp citu, kur var iegâdâties ðos brînum-muskuï maðînas?

P.S. paldies par izlgîtîbas stundâm - tagad diçta neasociçsies tikai ar tievçðanu.
MrE
Re: masas palielinâðana
10.10.2008 12:16
Vienkarshi var pasmieties?Haaahaaa haaaa!Kas tads ir par ''treneri'''?Bet jokus pie malas, shos produktus lieto ka pro builderi ta parastie mirstigie un tas ka vinjsh ir labaks ir neapgazhams fakts, ja vajag dzivu piemeru pajauta Mateus vinja bilditi paskaties un tad nakam reiz kad te kko rakstisi ceru ari mazliet ieklausisies :) Kur var dabuut?Ka saka kas mekle, tas atrod ;)
Arnis
Re: masas palielinâðana
10.10.2008 14:44
Vidçjais latvietis sev nezinâmas lietas parasti "iegûglç"...ðis brînumpulverîtis mani ieintriìçja, jo parâdâs tikai vienâ interneta veikalâ (protams, ja tas ir tas par kuru mçs te apsprieþam) http://www.twinshop.lv/

...un vçl viens jautâjums: cik gramu olbaltumvielu dienâ uz vienu kg masas ir jâuzòem, lai dabûtu vçlamo efektu????


Thanks!
Re: masas palielinâðana
10.10.2008 15:32
ja nemaldos 50g uz katra kermena kilogramu.
eddzha tu bisk aptracis neesi ?
2.5-3g
Re: masas palielinâðana
10.10.2008 21:15
sorri, sajaucu.
Re: masas palielinâðana
10.10.2008 23:51
Man jautajums vai pieturoties pie zale pieejamajam programmam (A1,A2,B1,B2,B3....)
kautko sasniegsu un vai tas ir ka dalitais(pa daljai speks pa daljai lieli musishi)
Re: masas palielinâðana
11.10.2008 01:16
rçcîgi, ienâk, visus nodirð un vçl padomus prasa, psc :D
Re: masas palielinâðana
12.10.2008 11:12
kursh? ja tas bija domats par mani, uzraxti ko es apdirshu.
Re: masas palielinâðana
12.10.2008 19:50
tas nebija par tevi ;)
Re: masas palielinâðana
16.10.2008 10:49
50g proteina uz katru kg :) Taa buutu iipatneeja naave ;) Ja nemaldos akna to neiztureetu :D

bez kjiimijas 2g uz kilogramu jau ir pietiekami liidz kaklam, ar kjiimiju 3-3.5g uz kilogramu. 50=kcal uz katru kilogramu. Peedeejais ko intereseejot ir bik elastiigaak: 40-60kcal uz kilogramu

P.S.
es gluzhi kaa paraugs nederu ar taam bildiiteem jo MHP ljoti maz esmu lietojis. Un nav jau arii taa ka MHP ir vieniigais labaakais. Gain Fast = leetaakais gals un taadi UB, bet no labajiem: MHP, BSN, Muscle Tech... leetaakie no ok produktiem - Optimum nutrition.

Treneris kursh saliidzina MHP ar Fitline ir... piedod, bet losis. Sertificeets? :) 6meen, 60Ls meenesii un Tev arii buus IISTS fitnesa trenera sertifikaats ;) Gribi taadu? Taadi sertifikaati tagad ir savairojushies nemanjaa. Un smiekli naak tajaa briidii kad izkaameejis maratonists saak maaciit ko kachakam eest un ko nee ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: masas palielinâðana
17.10.2008 19:07
Matues, kas ir ja uz kursa nesanâk apçst 3g/ uz savu svaru kilogramu ja neesi bilders ?? Es piemçram bez proteîna visu laiku çdu.. 2-3 xpakas biezpiena, 300-500g gaïas, tuncis ~100gr, vçl kâdas 3-5 vârîtas olas.. Tâas ir manas olbaltumvielas.. Bet man padomdevçjs teica ka uz kursa 60% sastâda tikai ogïhidrâti (makaroni, rîsi, maizes produkti, auzas utt.)
Es tagad paòçmu krutos protçinus ar Animal Pak.. Redzçs kâ bûs.. Liekas jau ka bez proteîna var iztikt, bet parçíinâju 180gr sanâk tikai olbaltumvielas..
Re: masas palielinâðana
17.10.2008 20:35
Kur ierindojas WEIDER ?
Re: masas palielinâðana
17.10.2008 21:10
180g tikai no pulvera?> Pashnaavnieks :)
2-3 pakas biezpiena... ja tas ir valmieras sarkanaa bundza, tad katraa ir 40-47g proteina. 300-500g galja? kaada galja>? Ja laba vistas fileja tus ap 50-80g proteins sanaak... 3-5 olas... kaadi 30g proteins. Vienaa reizee 30-40g jaauznjem vairaak pilniiga bezjeega.

Nu ja neesi bilderis nezinu :) Prasi lifteriem. Tiinjiem kjiimikjot vispaar nav pareizi ;)

P.S.
nevis tu eedi bez proteina bet uznjeemi proteinu ar paiku

aa un weider ir vienaa plauktaa ar Universal Nutrition

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: masas palielinâðana
17.10.2008 21:43
Tu mazliet pârprati.. 180gr paðlaik uzòemu ar pârtiku.. Baigi maz laikam tas ir..
Paòçmu Myogenix whey proteînu un Sixstar lieso.. ðitie ir baigi labie..
Tâs gaïas miksçjâs.. Cûkas/lielopu/vistas.. Fileja sanâk bieþi çst..

Par tiem tîòiem tev ir taisnîba.. Bet nu es svçru 50kg pie auguma 174 laikam.. DIstrofija... Tagad 88kg pie 182 :)) Un es esmu laimîgs par to manu kïûdu.. !!
Tâkâ tu pats teicis esi ka visi pîpç, dzer, durâs un nonâk pie tâ paða.. Es ar mazâm blakusparâdîbâm nonâku pie vislielâkâ labuma..
Un jâa Weider ir vispâr shits.. Tâpat kâ Universal..

Viens dþeks no zâles visus ðitos Universal, Biotech lietoja 1 gadu.. Pîlnîgi nekâds progress.. Tad sâka òemt MuscleTech, BSN, MHP un vçl krutâs firmas.. Kreatînus visâdus tur pampus utt.. Bet trençjâs uz spçku.. Tagad dþeks guïus spieþ pa 20kg vairâk 3 mçneðos un svarâ pieòçmie spar 9kg.. Izdzçºa vçl MUTANT MASS laikam 6kg geineri.. Tas vispâr bija labâkais ko viòð bija dzçris jebkad,...
Re: masas palielinâðana
17.10.2008 23:43
Driiz nebuusi laimiigs, jo neviens no vaajajiem sterikiem Tev nestraadaas kaa arii buus vajadziigas lielas devas, jo jau tagad stabili esi aizdirsis visus receptorus. Normaali kjiimiju jaasdaak lietot peec plato sasniegshanas.

Un beidz runaat muljkjiibas... panjeema biotech nekaada progresa utt.. nu nebuus ar.. UB nedod NEKAADU progresu pashi par sevi. Ja cilveeks need 4000 un vairaak kcal progres nekaads nebuus. Ja cilveeks gadaa dabuun 3cm bici klaat... tas noziimee ka dieeta un rezhims pareizs. Liidz kaadai robeizhai protams.

Tu laikam domaa ka esi kaut ko jaunu atklaajis, bet kad atklaasi ka metans (kas ir ljoti speeciigs steroids) Tev nepietiek pat ar 50mg dienaa... nez ko tad teiksi ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: masas palielinâðana
18.10.2008 21:28
bet kad atklaasi ka metans (kas ir ljoti speeciigs steroids) Tev nepietiek pat ar 50mg dienaa... nez ko tad teiksi ;)
--------------------------------------
Viens keks nekad mûþâ nav òçmis vairâk par 30mg metâna dienâ un sver 120kg un spieþ 220kg uz kursa.. Tâkâ viòð pats saka, ka 5-6 tab. darbojas tâpat kâ 10-12..
Nu jâ pârçjâ tev taisnîba.. Bet es trençjos uz kaut ko augstu, nevis priekð rajona sacensîbâm.. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Re: masas palielinâðana
22.10.2008 13:12
Nu Tu uudeni izleeji nenormaalaako. Jo lielaaks buus Tavs svars, jo lielaakas devas vajag lai sasniegtu nepiecieshamo koncentraaciju asiniis, kaa arii receptori... receptori.. to ka viens kekss teica.. zini... iebaaz to fraazi ;) Un 5-6tb ir 50-60mg - taa JAU ir zirga deva. Es nekad muuzhaa virs 20mg neesmu lietojis... arii pie 93kg man nebija nepiecieshams lielaaka deva. Un vel kas.. 120kg sver? Un tagad vel pasaki ka vinjsh tiiri uz metaana seezh ;) :D

P.S.
Nekad.. NEKAD nerunaa iz stila, ka viena tante teica. Tam ir sporta aarsti un gadu desmitu peetijumi pashiem uz sevi. Kaa arii atceries.. 60mg metana dienaa tas ir LJOTI LJOTI daudz... 100-120mg taa jau mega toxiska deva ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: masas palielinâðana
22.10.2008 22:47
man jautajums par to kada manta skaitas Ultra Nutrition Muscle Juice (nezinu ka pareizi raxtas), tas esot masas kok4a. Nu vai ka ,teiksim tievam, iesacejam butu labi tadu palietot(nu man). Jo 1020kcal vinjam, un tas 1000 kcal man kareiz treninu diena ir par maz.Jo mums zale tagad pieejams ir shis, tad vel Ultra Nutrition Whey protein, rozaa burkaa.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.10.2008 22:49 by Koudy2.
Re: masas palielinâðana
23.10.2008 03:44
1000kcal treninj dienaa pa maz? Nesapratu.. ne treninju dienaa Tu apeed 3500-4000kcal bet treninj dienaa nevari apeest? jeb Tu esi no tiem, kas domaa, ka jaaeed tikai treninju dienaas? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: masas palielinâðana
23.10.2008 07:33
ludzu atbildi par to kok4u ko es raxtiju, un es eedu katru dienu apm vienlidz daudz, bet treninj dienas patere vairak kcal. vai ne taa?
bens
Re: masas palielinâðana
23.10.2008 20:54
Vai es pareizi saprotu - ja gribu palielinaat masu, ja man ir aatra vielmainja - jaaiet uz sporta zaali un daudz jaaeed, vai neiet uz sporta zaali un daudz eest? ejot uz zaali tikai saaks naakt svars klaat vai arii vienkaarshi dziivojot - straadaajot, atpuushoties?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 4?
Ziņa: