pulsometri

Aizsāka Cossa 

pulsometri
16.10.2008 22:35
Vai kâds var pakonsultçt par pulsometriem , esmu lasijis tikai par POLAR ,cik zinu ir ari GARMIN u t t . Ar kâdâm funkcijâm izvçlçties ,kuras no piedâvâtajâm reâli nav vajadzîgas . Kuru modeli çrtâk lietot ? Lietoðanas çrtums precizitâte . Piemçram POLAR reklamç F11...
Re: pulsometri
16.10.2008 22:36
Tu varbuut pasaki arii kaadam meerkjim?
Man piem pietiek ar jebkuru leetaako agregaatu jo man vajag tikai maxikaalo pulsa robezhu un viss.

Kaadaam funkcijaam... ALTIMETRU!!! :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 16.10.2008 22:36 by Mateus.
Re: pulsometri
16.10.2008 23:21
Cik no mana jautâjuma noprotams esmu zaïð ðajâ jomâ .

Ko vçlos ....SVARS par lielu un vienkârði veselîbai.

Es varbût iepriekð ne tik precîzi noformulçju jautâjumu .bet pamatdoma ir tevis pieminçtais puls , itkâ neko citu nevajag . Bet varbût kâds zinoðais varçs argumentçti pârliecinât ,ka man vajag vçl to un to .

Tikai gribçtos lai ir precîzs un stabils . Piemçram sporta zâlç tie skreiceïu pulsometri ir pilnîgâ sviestâ.

Piemçram kâ nevisai veksmîgu (manuprât, varbût kautko nepareizi daru) pirkumu varu minçt OMRON tauku /muskuïu mçrîtâju, dati ðíiet tomçr ir melîgi.
Re: pulsometri
16.10.2008 23:22
Skatîjos ðo te http://www.orient.lv/polar/veselibai.htm
Re: pulsometri
16.10.2008 23:29
Nu polar tur arii jaaskataas.
Nu Tev pilniigi pietiek ar visleetaako. Ko Tev kaads var ieteikt? NEko... katraa sporta veidaa savas iipatniibas. Ir kas reekjina videejos aplju pulsus un ko tik vel ne. Meera pulsa izmainjas pie dazhaadaam kadenceem (tas velosportaa) vai dazhaadaa augstumaa (alpiinismaa) utt utjp.

http://www.neostore.lv/item/NS-00016308/
vnk meera pulsu. Ljoti laba manta. Nee nu ja Te nav kur likt 300Ls peerc titaana korusaa ar temometru kompasu altimetru barometru visaadiem sirds monitoreeshanas softiem utt ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: pulsometri
16.10.2008 23:42
Cik noprotu pats tâdu lieto un esi atzinis par labu esam?

Pie reizes maíenit ne pa tçmu ,bet ko saki par www.sportlab.lv un reaktorâ nosakâmâs .. darbspçju dignostika un trençðana (nosaka laktâtu )
Re: pulsometri
16.10.2008 23:57
Nezinu. Tos nekad neesmu gaajis.
Es esmu bijis tikai uz holtera monitoreeshanu pirms 3 gadiem, kardiogramma ehokardiogramma, asins analiizes shad tad. Tas arii viss.

tas pulsometrs man pietiek jaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: pulsometri
17.10.2008 00:21
Paldies par atbildi ,pagaidâm arlabunakti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 10?
Ziņa: