masas samazinaðana

Aizsāka Cossa 

masas samazinaðana
19.10.2008 18:44
Cik no literaturas (pamatâ muscle& fitnes pie reizes ko par ðo izdevuma sniegto infu var patekt pieredzçjuðie) esmu sapratis tad nomest svaru nezaudçjot muskuïu masu nevar .Var tikai minimizçt pareizi trençjoties.


Treniòð man samçrâ vienvedîgs ..patik pietupieni tos ar 80kg 15 reizes ar 6 piegâjieni ,un tad samerâ haotiski +/- pa visâm grupâm arî ar daudz atkârtojumiem , pauzçju 2 min. "sausmîgi nepatik velo , un skreiceïð.uz zâli eju apmçram reizi nedçïâ, max 2 vas.
. Pçc treniòa uzreiz WAIDER 80(cik noprotu nav ok marka) un cepumus . Ikdienâ ar pârçðanos nenodarbojos ,mâjâs man viss ir sautçts vârîts un ar pareiziem taukiem . bet darbadienâ vismaz reizi ðo to neveseligu (klasisku otro)

Tieði kad paòçmu abonementu iekrita viens darbiòð kur apmçram 6 reizes menesi sanâk slikti pagulçt, dçï kâ ari metîðu nost .

Ðitâ muïïâjoties ir nost 2 kg ,bet vçdera apkârtmçrs mazâks par 6 cm. Tad jau itkâ par muskuïu masas pieaugumu jâdomâ. Es pat nopirku OMRON íermeòa masas analizâtoru ,cik muskuïi ,cik tauki , bet ðíiet ,ka datti nav korekti . Kautkâ nçsu sapazinies ar kâdu reâlu lielo puisi uz kuru aparâtiòu patestçt.
MrE
Re: masas samazinaðana
19.10.2008 19:14
BEt precizejot tad ko tu gribi?Samazinat masu?Audzet muskuljus?Pamekle ieksh shita foruma ir viss sagremots un pasniegts izsmeljoshi par masas audzesanu un samazinashanu!
Re: masas samazinaðana
19.10.2008 19:32
Primâri taukus, un cik zinu bez muskuïu masas svaru nenoturçt .

Labâkais variants tauki nost muskuïi klât
MrE
Re: masas samazinaðana
19.10.2008 19:46
Tas nav iespejams, vieniegais veids ir lietot agushanas hormonu.Te bus vai nu vai nu!
Cossa, ja gribi nomest svaru bez aerobikas un bez îpaðiem çðanas ierobeþojumiem, un pie tâ visa ne îpaði zaudçt muskuïu - pamekle gugïos sistçmas 8x8 vai 10x10.
Re: masas samazinaðana
20.10.2008 12:23
Paldies protein, ðo to atradu .

Es jau arî lîdz ðim mçìinâju to svaru fitnesu , ar mazi svari daudz atkârtojumi isas pauzes ,tikai es tâ neregulâri haotiski
Re: masas samazinaðana
22.10.2008 13:21
proteins... kaadeelj taadu revolucionaaru sisteemu kachaki nelieto? :)
Manupraat kardio un dieeta ir vieniigais kas reaali paliidz... lai gan var tieveet taa pat un buut tievs ljumeklis :D

Iisteniibaa ja tieveejot eed daudz olbaltumvielas un iziet ari uz speeka treninju, tas muskulju masas zudums buus krietni mazaaks. Un ir jau forumaa paarrunaatas idejas kaa un ko jaadara lai shaadu rezultaatu panaaktu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus, par "revolucionâru sistçmu" - palasi normalos forumos (kaut vai bodybuilding.com vai t-nation.com) par Vince Gironda vai German Volume Training, tad redzçsi, kas ko lieto vai nelieto.
Re: masas samazinaðana
23.10.2008 03:43
kad palasiju kas tas ir sapratu :) Shaadi gatavojaas uz peedeejiem machiem Gucâns. Nekad neviens taadu nosaukumu LV nebija mineejis, taadeelj nezinaaju. Gucans machu vineeja toreiz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: masas samazinaðana
05.11.2008 20:06
Mani ar tas interesç- kâ lai dabû svaru nost?! Kad studçju, bija 172/ 68, desmit gadus vçlâk jau 79kg. Es neriju, nepârçdos, bet svars nâk klât! Un pçdçjâ gada laikâ no 74kg uz 79kg esmu "izaugusi".
Katru dienu vingroju mâjâs uz paklâja 30- 40 minûtes.
Re: masas samazinaðana
05.11.2008 23:34
tieshaam gruuti paaris postus augstaak paarlasiit? Tak tas te tieshi TIKA paarrunaats :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: