Pleci un bicis

Aizsāka MrE 

MrE
Pleci un bicis
26.10.2008 09:25
Labdien cien. sportisti !Pedeja laika esmu konstatejis ka nekadigi netieku uz priekshu ar pleciem un bici(parejas daljas aug), trenejot sapes ir, tehnika ari daudz maz pareiza, edu ari cik nu mani apstakli man to ljau, bet nekas naug, iesakiet kko,vai padalaties ka jus kachajat shitas divas daljas.Bushu ljoti pateicigs ka vienmer!
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 11:22
http://bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle=Biceps
http://bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle=Shoulders
veiksmi
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 11:44
Tikko paargaaju uz citu metodi kaa reiz.

Man treninjsh uz rokaam:
a) tikai mazi svari. tieshaam mazi, es lietoju smagaakais 8.5kg hanteles, 20kg stangu
b) neskaitu atkaartojumus, bet sekoju cik vien var pareizai tehnikai un tam lai muskulis tiktu kaartiigi izstraadaats
c) bicepsa/tricepsa treninjaa uz katru 3 vingrojumi 4 piegaajieni

1. stangas celshana staavus
2. hanteles hammer staavus
3. staavus EX stanga V/S supersetaa ar franchu prese ar EX stangu
4. triceps blokaa
5. triceps ar hanteleem noliecienaa

peec treninja pampings bija taads, ka gandriiz 4cm kaat rokaa. Peec treninjaa asinis aizpluuda un palika 1cm, kursh taa arii ir palicis arii shodien... vieniigi rokas iztaisnot nevaru jo nepierasta slodze :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 12:58
oho, shitaa tehnika buus jaaizmegina, bet kaa kombineet muskulu grupas? es varu piem: Pirmdien-Pleci, Kruutis. Tresdien-Biceps, Triceps. Piektdien-Kajas un bisk prese,mugura.(nu 5dien to ko neizdaru 1dien,3dien.)?????????



Edited 1 time(s). Last edit at 26.10.2008 12:59 by Koudy2.
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 15:35
MrE, ja netaisies tuvâkâ laikâ startçt sacensîbâs, nafig tev kachât atseviðíi rokas/plecus? Tikai lieks enerìijas patçriòs + trauceklis lielo muskuïu grupu atjaunoðanai starp treniòiem.
Ja taisîsi normâli krûtis, bûs triceps un pleci. Tas pats ar muguru - taisi pievilkðanâs ar svaru, velc nolieciena un bûs tev normâls biceps.
Vienkârði, smieklîgi izskatâs daþreiz zâlç - cilvis knapi spieþ 50-60 kg, nevar normâli pievilkties pat bez svara, kâjas labâkajâ gadîjuma taisa iztaisnoðanu trenaþierî, bet stundâm ilgi droèi bicepsu vai tricepsu.
MrE
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 16:17
Man bicis un pleci izskatas gauzham bedigi, es treneju katru muskulju grupu vienreiz nedelja, nesudzos par atjaunoshanos.Tu iesaki pastiprinati spiest katru treninju un taisit pievilksanas?Nez es itka pec progas stradaju, veltu laiku katrai muskulju grupai vienadu uzmanibu.Presi vienigais netaisu.

Pievilkties es varu normali lidz savam svaram trukst 15kg.
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 16:33
kaajas un muguru vienaa diena ir muljkjiigi

kruutis + pleci ir ok
bicis tricis -ok
muguru + ikri
kaajas (kvadri un kaaju bicepsi)

4 dienas ar atpuutaam kopaa 8-10dienu cikls. Un buus labi. Man buutu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 16:42
Krutis + Mugura
Plecis + bicis
Tricis + kajas

Mateus palabo kko ja redzi kaut ko kas nepas kopaa.
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 18:52
da manupraat ir ok.
Kruutis taisiot galvenais tehnikai sekot, lai mugura nestraadaa cik iespeejams un buus super.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 20:35
Vienkârði, smieklîgi izskatâs daþreiz zâlç - cilvis knapi spieþ 50-60 kg, nevar normâli pievilkties pat bez svara, kâjas labâkajâ gadîjuma taisa iztaisnoðanu trenaþierî, ................bet stundâm ilgi droèi bicepsu vai tricepsu................

Tieði tâ ,un tâ tas notiek visur .... , es tâ neregulâri zâlîti apmeklçju un pamatâ no rîtiem ,kad gandrîz vienmçr esam 1-3 cilv max , Un visâ ðajâ laikâ esmu redzçjis ,ka divas reizes puiði taisîja pietupienus un abi ar palielu svaru , un vienu reizi viens vilkmi. Bet tajâs retajâs manis apmeklçtajâs vakara reizçs soliòð guïusspieðanai ar rindu ,un visi piederumi uz bici aizòemti

P S : apskatîjos tevis dottâs saitîtes par 10x10 ,redzçs kâ ies
MrE
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 20:55
Par tiem pietupieniem trenazhieri ir vel tada lieta ka ne visi var tupties, man piemeram ir probza ar muguru un es kajas taisu trenazhieri - neredzu tur neka nosodosha.
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 21:55
Cossa.. tu neticeesi, bet zinu paaris kachakus virs 100kg, kas ir ljoti labi speci un nevar pievilkties ;) Es arii varu max 10-12x ;) Tam nav nekaada sakara ar profesionalitaati :)

Un ja kaadam patiik kaa Tu saki drochiit bici. Lai. Ja jau patiik ;) Man arii patiik :) Kaa arii man patiik tupieni ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pleci un bicis
26.10.2008 22:28
Vispâr es jau nesprieþu par profesionalitâti jo pats esmu ïooti, ïooti tâlu no tâs, bet gan gribçju pateikt ,ka puði ïooti kâri uz bici ,spieðanu guïus ...

Tu saki .....Un ja kaadam patiik kaa Tu saki drochiit bici.............Nu neteicu to
Re: Pleci un bicis
27.10.2008 00:01
Neteici? iisa atminja: "................bet stundâm ilgi droèi bicepsu vai tricepsu................ " Taatad neteici? :D labs ;)

Un uz bici un spieshanu guljus ir kaari visi. Ari es. Ari visi mani pazinjas, bet ja Tu esi tik taalu no profesionalitaates, kaadeelj runaa par citiem? Paraadi sevi - kaa esi izveidojis ar savu pieeju un tad varbuut tevi uzklausiis - redzot ka tas straadaa! Racionaali, vai ne?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pleci un bicis
27.10.2008 01:08
MATEUS

To tekstu par drociðanu teica PROTEINS ,es tikai C I T E J U .Paskaties iepriekð proteîna teikto ...

Nu TE proteîna pilns teksts..____________________________________________________Iesûtîjis: proteîns ()
Datums: 26-10-2008 15:35

MrE, ja netaisies tuvâkâ laikâ startçt sacensîbâs, nafig tev kachât atseviðíi rokas/plecus? Tikai lieks enerìijas patçriòs + trauceklis lielo muskuïu grupu atjaunoðanai starp treniòiem.
Ja taisîsi normâli krûtis, bûs triceps un pleci. Tas pats ar muguru - taisi pievilkðanâs ar svaru, velc nolieciena un bûs tev normâls biceps.
Vienkârði, smieklîgi izskatâs daþreiz zâlç - cilvis knapi spieþ 50-60 kg, nevar normâli pievilkties pat bez svara, kâjas labâkajâ gadîjuma taisa iztaisnoðanu trenaþierî, bet stundâm ilgi droèi bicepsu vai tricepsu.____________________________
Re: Pleci un bicis
27.10.2008 02:08
Hehe.. tieshaam.. redz kaa nespeeju iedomaaties ka tas ir citaats, jo nebija ne peedinju nekaa :) Bet ir ok... sorry

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pleci un bicis
27.10.2008 12:56
îstenîba jau, tas ko gribçju teikt - atjaunoðanâs spçjas parastam cilvçkam ir stipri ierobeþotas (pat sçþot uz íîmijas). runa neiet par monstriem, bet gan par normaliem cilvçkiem, kâdi mçs (99.9%) esam.
no savas pieredzes - ja, piem., vakar taisîju krûtis, tad es vienkârði nevaru pat iedomâties, ka man vçl bûs kautkas jâspieþ lîdz nâkoðai svçtdienai, jo krûtis, pleci, tricepsi man ir vienkârði pakaïâ (un ja man nâkoðajâ dienâ tâ nav, tad iepriekðçjâs dienas 2 stundas zâlç ir padirstas). un pat ja uz kautkâdu treðdienu-ceturtdienu es izdomâtu taisît plecus vai tricepsus, tas nozîme, svçtdien es krûtis uzspiest normâli nevarçðu.
nu un tâdâ paðâ stilâ ar muguru/bicepsu.
jâtrenç lielâs grupas, kuras aiz sevis vilks mazâs. ja cilvçks spiez guïus 50 kg vai 150 kg - vai tieðâm viòa pleci un tricepsi izskatîsies vienâdi?
Re: Pleci un bicis
27.10.2008 17:04
ja Tev peec kruushu dienas arii pleci ir "pakaljaa" tad ar steigu meklee treneri. Tu nepareizi spied.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Pleci un bicis
27.10.2008 17:45
Man ari sakuma bija tas pats ar pleciem,lidzko samekleju neta pareizu tehniku un samekleju savu lenjkji (30%) pamekle athlete.ru ietapusi naudinju!
Re: Pleci un bicis
27.10.2008 21:38
lenkjis ir cita fishka. Tas kruushu augshdaljai, bet ja saap pleci, jaaseko liidzi tam lai laapstinjas ir kopaa un nokustas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: Pleci un bicis
27.10.2008 22:22
Augshdalju kad kacha jaskatas ari uz rokam lai plaukstas butu vienada limeni ari bici (nevis uz plauksta uz priekshu vai atpakalj) tad ta kustiba uz augshu iet pareizi.Vispar kad lenjkjis ir 45gr. tad tas uzsvars iet uz pleciem un n kruts augshdalja ne tik precizi sanjem sasprindzinajumu.
Re: Pleci un bicis
28.10.2008 00:03
nee. Tikko iesleedzas pleci, Tu nepareizi spied. Pleciem nav te baazee jaastraadaa. Taa ir kljuda.

Par paraizu spieshanu ir vienkaarshaak izstaastaams - ja iedomaajas ka spiezh stangu - taa jaanolaizh uz atsleegas kaula. Taadai pat traektorijai jaabuut ar hanteleem. Man stanga anatomiski lauzh rokas, taadeelj es ar kanteleem spieshanu sliipajaa taisu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 13?
Ziņa: