auzu pârslas

Aizsāka auzuarslas 

auzuarslas
auzu pârslas
29.10.2008 15:18
ççç auzu pârslam to svaru pçc kuram izrçíina kalorijas òem pirms vai pçc varîðanas.
nu tois no 200g pçc izvârîðnas sanâk kaut kâds kilograms. a kurð svars tad ir janem lai tas kalorijas dabûtu?
Re: auzu pârslas
29.10.2008 23:35
nu tas ko tu njem pirms tu vinjas gatavo
Re: auzu pârslas
30.10.2008 02:07
kaadeelj jaaeed 200g?
dienas garumaa 200g ir ok, bet vienaa reizee... kur jeega? Taukus audzee?
100g auzu paarslas ir vienas eedienreizes deva.
Kalorijas uz pakas neviens idiots neraxtiis vaariitaam, jo ja nepamniji nav mineets piens un dazhaadaas tauku koncentraacijas. Kaa arii ir gudriishi kas vel cukuru pieber taam. taa kaa..

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
auzuparslas
Re: auzu pârslas
30.10.2008 10:13
nu skaidrs, paldies.
Frenks
Re: auzu pârslas
30.10.2008 10:21
Es no riita drusku trauciòaa auzu paarslas apleju ar karstu uudeni, ïoti nedaudz cukuru paarberu un eedu-juutos daudz labaak, nekaa neeedu neko no riitiem...
Re: auzu pârslas
30.10.2008 12:36
neko neest no riita ir greeks ikvienam. No riita ogljhidraatus VAJAG. Taa kaa pareizi vien dari.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Frenks
Re: auzu pârslas
30.10.2008 12:39
Cik no riita aptuveni g auzu paarslas vajadzeetu apeest, lai vareetu teikt, ka ir ok eests?
Re: auzu pârslas
30.10.2008 12:44
Piedod, bet tu lasiit nemaaki? :D Augstaak paskaties :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Frenks
Re: auzu pârslas
30.10.2008 12:45
Biju koncentreeejies uz savu postu :D
Frenks
Re: auzu pârslas
31.10.2008 10:46
Es nekad agraak neeedu broakstis, kaut kaa nevareeju ieeest. Tagad eedu auzu paarslas jau kaadu laiku un saaku just, ka pamazaam, bet vaigi paliek tuklaaki, ceru, ka progress turpinaasies...
Re: auzu pârslas
31.10.2008 11:29
no auzu paarslaam? :)
viena eedienreize domaju, ka neko nemaina ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Frenks
Re: auzu pârslas
31.10.2008 12:26
Es auzu paarslas eedu ne tikai no riita, 2x dienaa ir minimaalais.
Re: auzu pârslas
31.10.2008 13:46
lai cilveeks saaktu palikt apaljaaks, vinjam jaaeed vairaak nekaa pateeree. ja Tu liidz shim dienaa eedi 1800-200kcal (kaa videejais graamatvedis eed) un tagad pieliki klaat dienaa 300g auzu paarslas... tad jaa... taucinji paraadiisies.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
jannitis
Re: auzu pârslas
31.10.2008 19:44
A kur varçtu but problema lai cik es estu man viss iet klat tikai dirsai un no ceïiem uz augðu (aizmirsu kâ sauca :D). visu laiku domâju ka tas ir tapçc ka çdu visâdus draòíus, bet nu jau kâdus 2 mçneðus èipsus un visus parçjos tos sûdus neâdu vispâr, çdu tikai tâs paðas auzu pârslas, biezpienu, olas, sieru, jogurtu utt. man kâjas ir tâdas kâdas tas ir priekð normâla svara, dirsa ir pat var teikt resna, a no vidukla uz augðu tievs.
Re: auzu pârslas
31.10.2008 22:21
un kur ir mineets tavs sporta veids? treninju rezhiims? utt utjp
Jeb Tu esi forumus sajaucis? Nobaroties.lv ir kaut kur citur ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Frenks
Re: auzu pârslas
01.11.2008 00:21
Vai ejot uz zaali nedeeljaa 3x, tas paliidzees aatraak palikt apaljaakam, druknaakam, nekaa tik dziivojot, eedot un straadaajot?
Re: auzu pârslas
01.11.2008 11:27
Apaljaakam nee :D
Lielaakam jaa. Bet taa ir vesela zinaatne... laba treninjprograma, labs rezhiims - 8h miega diennaktii, uz katru kg 50kcal paikaa, dienaa 200-250g olbaltumvielas, bet vienaa reizee ne vairaak kaa 40g utt utjp. Bet eniivei... vienkaarshota atbilde ir - jaa

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Frenks
Re: auzu pârslas
01.11.2008 13:46
Tas ir tas ko es gribu! Es gribu, lai mans rumpis paliek druknaaks un arii kaajas - tas ir galvenais, lai neizskatos tievs. Par kaajaam runaajot - cik ilgaa laikaa taas var dabuut masiivaakas, gara auguma cilveeks?
Re: auzu pârslas
01.11.2008 14:11
Esi dzirdeejis jeedzienu mekleetaajs? Teemas par to kaa jaaeed un kaa jaatreneejas te ir 100x paarrunaatas. Cik ilgaa laikaa. Taapat skaidrs ka Tu neko nesasniegdi, jo tikai gudri vaavuljo nevis meklee info. www.animalpak.com te ir treninju programas
3-4 treninji nedeeljaa. Eest ~3500-4500kcal utt utjp
Ti kas dara nevis runaa gadaa 10-15 kg klaat dabun treninjos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: auzu pârslas
01.11.2008 14:50
Auzas, dçls, auzas ar tevi.. !!
Frenks
Re: auzu pârslas
01.11.2008 20:07
Es nevis tikai runaaju, bet gan arii dariiðu! Jo sen jau par to esmu domaajis un jauno nedeelju saakshu treneeties! Viss kas te ir paarrunaats, es njemsu veeraa un viss notiksies :)
Re: auzu pârslas
01.11.2008 20:52
Mateus
pie auguma 177cm, un svara 68kg un nemot vçrâ, ka ikdienâ jâstrâdâ fizisks darbs celtniecîbâ, cik kcal vajadzçtu dienâ uzòemt lai svars celtos. man 20 gadi.
Re: auzu pârslas
01.11.2008 21:22
aritmeetika ir vienkaarsha - 50kcal uz katru kjermenja kilogramu ja vien neesi graamatvedis kas 2x nedeeljaa dara kaut ko fizisku. Tad tas buutu par daudz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 12?
Ziņa: