Dazi jautaajumi.

Aizsāka eddzha 

Dazi jautaajumi.
02.11.2008 16:09
1. Vai trennejoties majas apstaaklos varetu lidz vasaras sezonai piedzit 8-10kg eedot olas, ceptus kartupelus, grikus.. Vai tas ir reaali ?
2. Cik ilgu laiku pirms trennina vajadzeetu eest?
3. Kaadu laiku atpakal cilaaju svarabumbu kura sver 24 kg (ar abam rokam). Kuru dala tiesi tiek trenneeta?
Paldies.
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 16:54
1. uzeest kaa neko dariit, uzpumpeet tas nav reaali vispaar. Ne ar kjiimiju, ne zaalee neku. Ja vien nemochiisi tikai smago artileeriju. Super pareizi visu darot gadaa 5kg (kjiimiski). Ja iet runa par muskulju masu.

2. nav starpiibas. katram savaadaak.
3. Nekura. Traumas taa dabusi un viss. Masu neuzaudzeesi. Svaru bumbas parasti necilaa bet ar inerci svaida. Taa nav "kachaashanaas" vispaarzinaamajaa noziimee.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 18:29
nee, nu nebija principaa doma uzdziit tieshi TIIRU muskulmasu, jo tas tiesam buutu nereaali, bet arii taukus, jo vnk esmu paaraak kaulains savam garumam. Peectam vasaraa, kad parasti svars kriitas, vareetu jau domaat par tiiru muskulmasu.
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 19:05
1. treneejoties dabiigi (bez hormonaaliem preparaatiem) gadaa vairaak kaa 3kg muskulju masas dabuut nav iespeejams vispaar.
2. eedot nepareizi, var dabuut taukus klaat, bet taapat arii biistami paaugstinaat holesterina liimeni asiniis.
3. Vasaraa domaajot par tauku sadedzinaashanu, buus jaadomaa arii par nenormaalaako olbaltumvielu dieetu, sarezhgjiitu treninju programmu, kuras laikaa atpuusties dabusi principaa 1-2dienas nedeeljaa, jo dabiigi zhaaveejoties sadedzinaasi arii muskulju masu.

Moraale - naturaaljijem no a-z jaatreneejas jau no pasha saakuma uz sausu masu, kardio jaataisa peec katra treninja 30min, jaaseko liidzi pietiekamam daudzumam proteina dieetaa un jaaizvairas no taukiem...sevishkji no piena taukiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 19:11
Ka puði Latvijâ nosaka cik kg tîru muskuli pieaudzç .
hhhh
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 19:43
kas ir hormonâli preperâti? tas ir bez visâdiem tiem animalack un pârejiem nevar masu normâli vispâr dabût klât? ofic viòi jâlieto?
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 20:43
esmu lasijis, ka var mieriigi dabuut pareizi eedot, guljot, treneejoties. Var iztikt bez proteinu pulveriem..



Edited 1 time(s). Last edit at 02.11.2008 20:43 by eddzha.
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 21:40
:D
kaads tam sakars ar vitaminiem un proteinu pulveriem, kas ir UB? ;) LOGJISKI ka bez proteinu pulvera var iztikt, ja pietiekami proteinu apeed ar paartiku ;)

hhhh: ja Tu nezini kas ir Animal Pak utm (animalack) tad Tev buus gruuti ;) Tie ir vitamiini un nekaada sakara ar hormoniem. Ja kaads grib aatru un extreemu muskulju masu (8-10kg ir ljoti extreems masas pieaugums) tad tur es pat nezino ko jaalieto lai gada laikaa to sasniegtu :) Da i naudaas tas ap 500-600Ls meenesii izmaksaatu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 22:41
taatad lai no kaulaina par samera muskulotu vajag paris gadus, jautajums, kapec vajag kardio 30min pec katra treninja? Un ko mainis tas ja es pec trninja dzersu masa kok4u nevis proteina kok4u???
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 22:44
masas- masai, bet taa nebuus muskul masa.
proteina kokteili - muskulmasai, bet vinu nevar aizvietot ar parastu eedienu, tikai peidevaam. :)
Taa laikam buus pareizi.
Re: Dazi jautaajumi.
02.11.2008 23:47
nee, cik es skatijos info, masiniekiem bija ieksa vitamini, bet proteinniekiem visadi tur neorganishie huinjas. Un ta zales dezurante ar ta teica.
Re: Dazi jautaajumi.
03.11.2008 00:43
"proteina kokteili - muskulmasai, bet vinu nevar aizvietot ar parastu eedienu, tikai peidevaam" Verbuut runaasim to ko tomeer saprotam nevis muldeesim kaut kaadas muljkjiibas.

Tas kas ir proteina bundzhaa = proteins (olbaltumvielas) un viss. Tas pats kas paikaa. Attieciigi izshkjir suukalu, kazeiina, olu etc proteinu. Un Ja jau to ieguust no tiem pashiem paartikas produktiem...Tu tieshaam domaa ka proteinu nevar uznjemt ar paartiku???

tas ko te kaads deevee par masas kokteiljiem ir gainers. Gainers ir suukalu proteins + ogljhidraati. Tas arii viss. To ka kaads liek klaat vitaminus, kreatinu utm ir katra pasha ideja. Bet gainers ir vienmeer suukalu proteins + ogljhidraati. Ogljhidraati peec treninja vajadziigi lai atjaunotu glikogeena rezervi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
03.11.2008 16:11
Kursh teica, ka proteiinus nevar uznemt no paartikas? :DDD
Re: Dazi jautaajumi.
03.11.2008 22:09
jaa, un man kaa vieglaa svara paarstaavim vajadzeetu laikam geineri dzert kaa piedevu. Pec treninja.
Re: Dazi jautaajumi.
04.11.2008 01:16
nevis tev kaa vieglaa svara paarsvaram (man dabigais svars ir ~67kg) bet tas ir jaadara visiem. Un nevis gainers jaalieto, bet ogljhidraati peec treninja (uzreiz peec treninja). Kaa to uznjem tava izveele.

eddzha: "proteina kokteili - muskulmasai, bet vinu nevar aizvietot ar parastu eedienu, tikai peidevaam. :) " Ja Tev bija domaata pateikt, ka ar proteinu kokteiljiem nedriixt aizvietot paartiku, bet jaalieto tikai kaa taas bagaatinaataajs... tad jaajautaa - cik tev bija latv. val. eksaamenaa 2 vai 3? Tu tur esi uzraxtijis visu otraadi. Resp., ka proteinu nevar aizvietot ar paartiku, nevis paartiku ar proteinu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
04.11.2008 17:40
nekas, visi kluudaas! :D
Re: Dazi jautaajumi.
04.11.2008 22:25
Un jautajums Mateusam, kada starpiba vai es pec treninja uznjemu saliktos vai vienkarsos oglhidratus????
Re: Dazi jautaajumi.
05.11.2008 12:38
vieglaak vai gruutaak paarstraadaajami, nonaaks taukos vai tomeer energjijas atjaunoshanai. Da i siiki neesmu to peetijis. Vnk censhos eest lielaakoties polisahariidus utm

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
06.11.2008 00:31
palasiju ka vienkarsie dod energiju isakam laikam kaa saliktie, ar to mana jautajums ir atrisinats.
Re: Dazi jautaajumi.
06.11.2008 00:48
:) nav tas tik vienkaarshi. Atceros ka biokjiimijas rokasgraamataa par to bija milziiga nodalja.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
27.11.2008 21:24
Atkal radaas jautajums.
Ja trennejos pagaidam TIKAI uz masu, ko man vajadzeetu vairaak paartikaa lietot? Olbaltumvielas vai oglhidraatus? Ja oglhidraatus, tad kaadi buutu labaakie produkti?
Re: Dazi jautaajumi.
27.11.2008 21:29
Abus ;)
zhaaveejoties ogljhidraatus eed ljoti maz un briizhiem vispaar need ;)
Produktus... vo sliknkjis :D
auzu paarslas riisi grikji

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
27.11.2008 21:43
zhaaveeties pagaidaam es netaisos, bet gan uzdziit massu. Tatad parsvaraa oglhidraati, ja zhaaveejoties vinus vajag minimaali ?
Re: Dazi jautaajumi.
27.11.2008 22:16
Bljatj.... :@
es ko neskaidri uzraxtiju jopt????
vot besii.. tik taal slinkjis ka pamekleet vecaas teemas nejeedz... es uzraxtu latv valodaa ABUS ... man preti uzraxta - taatad ogljhidraatus.. psc

zhopa Tev... njihuja Tev neuzaugs shitaa apguustot to :D

beedeejais ko saku priekshaa - tb copy paste no teemas kas jau laikam reizes 50 te runaata: 2-3g proteiina dienaa uz katru savu kilogramu. 50kcal uz katru kjermenja kilogramu. Paareejaas kalorijas kas vel jaasavaac un nesavaacas ar proteinu = ogljhidraati. Un cerams ka nebuus kaut kas tik pat tups... nu piemeeram...aa jasna..taatad tikai proteins...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
12.01.2009 15:33
Atkal paradijas dazi jautajumi.
1. Cik vajadzetu uz katru muskuli vingrinaajumus?
2. Cik reizes un atkaartojumi buutu jataisa "stienja spieshana guljus" ?
Re: Dazi jautaajumi.
13.01.2009 22:22
es personigi taisu divas muskuljgrupas pa stundu, cik tur sanak, nezinu.
Re: Dazi jautaajumi.
17.01.2009 12:58
pasham jaaeksperimentee.. es kruutis taisu pa 6 piegaajieni katraa 12-15 atkaartojumi, bet bicepsu 4 piegaajienus pa 10-12 atk... pasham jaaizpeeta kad labaaks progress

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
17.01.2009 15:28
cik vingrinajumi tev ir bicepsam, mateus ?
Re: Dazi jautaajumi.
18.01.2009 17:10
3
stanga, hammers un ez stanga (supersetaa ar tricepsu)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 18.01.2009 17:10 by Mateus.
Re: Dazi jautaajumi.
18.01.2009 20:50
manuprat pamaz, es nez, ja es kadas 40-50 min trenejos 1 treninjdiena, tapat samera vairak sanak.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 14?
Ziņa: