Dazi jautaajumi.

Aizsāka eddzha 

Re: Dazi jautaajumi.
19.01.2009 23:52
ljauj mineet - nekaads progress iisti nav? :D
Ja njem veeraa ka vienaa treninjaa treneeju 2 muskulju grupas man sanaak 1-1.5h Tu zini kaadu kas treneejas ilgaak?

Pa maz vinjam :D
3 vingrojumi uz grupu ir vairaak kaa liidz riiklei. Atkaartojumus un setus katrs sev pats piemeklee.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
20.01.2009 21:55
Uzmineji, progress GANDRIIZ nav, teiksu ka minimals.
Pag, tad sanak, ka tu 10 - 15 min taisi vienu vingrinajumu(nu visus piegajienus)???
pat dazi kachoki mums zale tik ilgi netaisa.

Ja ar lieliem svariem un mazu atkartosanu trene speku, bet muskuljmasumasu otradi, un ja es gribu bpa biskam no abiem, tad man janjem videji svari????
Re: Dazi jautaajumi.
20.01.2009 22:05
Iesâkumâ Tev ir jâdara trîscîòas bâze. VIsmaz 1. gads.
Tad tu dabûn labu spçka pamatu un vari izvelçties sporta veidus, kas saistîti ar dzelþiem.
Ja tu trençjies 1h dienâ, tad jâplâno ~6 treniòi nedçïâ zâlç. + vçl kâds kardio.
Un nav tâ ka ja tu trençjies vairâk par 1h, tad neaug masa.
Nospïauties. Es trençjos 3h vienâ treniòâ un viens keks ar ko es sâkumâ gâju trençjas kâ BB, tad mçs salîdzinâm tagad spçka un masas izmçrus, tad viòð atpaliek no manis kâlûzers, BEt trençjas tik pat cik es, bet bez labas bâzes.
Viòam svars 75, man 92. Es spieþu gandrîz uz pusi vairâk kâ viòð, tupjos arî un velku arî. vOt tev boìybuiilders !!
Re: Dazi jautaajumi.
20.01.2009 22:07
Un lîdz ar, tev muskuïu neaug ja tu strâdâ ar maziem svariem.
Es strâdâju ar lielâkiem kâ pat lieli onkuïi un man savâ vecumâ tieðâm ir tâds augums kâ lielajiem. Tikai nesveru tik daudz.
Ceru ka domu saprati, ka sâkumâ pareizâkais bija tupiens, spieðana, vilkme + katram kâds palîgvingorjums klât.
Bet daudzi man nepiekrît, jo man nav pieredzes :D :D :D
Re: Dazi jautaajumi.
21.01.2009 00:07
koudy2: bicepsam neviens uz speeku neko netaisa. Tur ir tikai mazie svari. Jo tikko buus lielie svari ierubiisi muguru un plecus i njihuja nekaadaa jeegaa :(

speeks ir tjagai, pietupieniem, spieshanai. Nu ok vel vikinga presei :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
tatad bicim 3 vingr ar maziem svariem, bet parejiem 3 ving ar lieliem svariem.
Re: Dazi jautaajumi.
21.01.2009 20:27
Nu reaali jau pasham jaaskataas.. mosh ja Tev buus 4 ving augsi vel aatraak... experimentee

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
21.01.2009 20:28
paldies, tu i vecis, es vel daziem interesentiem ieteic shito forum, lai jaw pamacas:D
Re: Dazi jautaajumi.
07.03.2009 11:31
Vel 2 neskaidri jautajumi.
1. Kaa trenneet tieshi kruuts priekshu, jo tiesi pie kruts gala ir taadi kaa tauki savairojusies. Izskataas briesmiigi.
2. Cik ilgi atjaunojas katra muskulu grupa?
proteīns
Re: Dazi jautaajumi.
07.03.2009 13:35
eddzhaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vel 2 neskaidri jautajumi.
> 1. Kaa trenneet tieshi kruuts priekshu, jo tiesi
> pie kruts gala ir taadi kaa tauki savairojusies.
> Izskataas briesmiigi.

kad uzkačāsi vismaz 100 kg puslīdz tīras masas - tad varēsi sākt domāt par krūšu priekšu, aizmuguri utt. līdz tam laikam - vienkārši močī bāzi un audz.

> 2. Cik ilgi atjaunojas katra muskulu grupa?

ja trennē bāzi - t.i. smagi pietupieni, spiešana, tjaga - tad katru vingrinājumu max 1 reizi nedēļā.
ja taisi visādu hernju - tipa, biceps/triceps, plaukstas, ikri, vingrinājumi tenažieros utt - tad dročī kaut vai katru dienu. rezultāts tik un tā būs "0".
Re: Dazi jautaajumi.
07.03.2009 13:46
Nu liidz 100kg es to4na neaugshu, jo trenneejos sportaveidaa kur liels svars nav velams.
Re: Dazi jautaajumi.
07.03.2009 14:44
Kas par sporta veidu , vai tur treniņbiedri vai treners neko neiesaka
Re: Dazi jautaajumi.
07.03.2009 16:34
Bokss.
Nu es negribu augt lidz 100kg, lai pectam to visu mestu nost..
Gribu visu kjermenja svaru palielinaat par kadiem 8kg, shobrid esmu 66kg/180cm
Re: Dazi jautaajumi.
07.03.2009 17:38
Tu viens pa maisu sit vai trenera / draugu -bokseru , uzraudzībā ?

Kad dienēju armijā pie mums bij nokļuvis viens caurkritis leišu basketbolists ,laikam no žalgiris, manāmi sakačājies , te pat japiezīmē reti simetriski un " baudāmi" visticamāk ar ļoti labu ģenētiku apakšā. Un vīņš teica ,ka treneris aizliedzis kačāties .
Re: Dazi jautaajumi.
07.03.2009 18:41
Protams, treneru uzraudziibaa. A kaada tam starpiiba?
Treneris, protams, ljauj kachaaties, bet es pats negribu tur buut kuilis uz 100kg, bet gribu nedaudz uzdziit muskulu massu, lai manaami buutu visi muskulji un uztureetu tos visu laiku formaa, nevis taa "uz vasaru".
Re: Dazi jautaajumi.
07.03.2009 22:42
ja tu saac intereseeties par to uz vasaru... visi izdariis vienu secinaajumu :)
jo ja jau peekshnji jautaa... tad sakara ar to nav bijis ;) utt utjp

bet lai veicas :)

p.s.
kas vainas boksaa no 100kg.. ljoti labi - supersmagsvars :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
08.03.2009 12:10
Nu es trenneejos kopsh septembra, bet taa nenopietni, maajaaas, jo nav naudas paraleeli iet uz zaali. A tagad paraadijaas iespeeja turpat pec treniniem pa velti cilaat svarus un gribas nopietnaak saakt ar to visu nodarboties.
Re: Dazi jautaajumi.
08.03.2009 12:12
nekas nesanaaks... otraadi var... svari un tad box, bet otraadi - glikogeenu izteereesi boxeejoties un svarene radiis tikai regresu, jo buusi pastaaviigi paartreneejies.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
08.03.2009 16:45
Biju par to jau domaajis, bet nelikaas, ka treninjaa es tur baigi noslogoju muskulus sitot pa maisu, skrienot, vai taisot eenboksu. Izneemums ir sparingi, kad tieshaam nogurums ir neizsakams un tajas dienas censhos neko nedariit. Un tur jau arii nav nekaada dizhaa ka4alka. Oldschool pribori parsvaraa. Stienji, hanteles, spieshanas soli, pievilkshanaas stienis un trenazieris ar ko taisa taureniiti.
Re: Dazi jautaajumi.
25.03.2009 22:47
1 jaut.
Esmu lasijis diezgan daudzaas vietaas, ka, ja trennejas uz massu, tad ir jaaeed ap 5-7x un NELIELAAM porcijaam.
un tagad jaut. Kadas skaitas nelielas porcijas?
Re: Dazi jautaajumi.
04.04.2009 14:19
ar kadu vingrinajumu varetu nomainit "vilkmi", jo man ir diezgan lika mugura, lidz ar to nepareizs izpildijums un var rasties trauma.
Re: Dazi jautaajumi.
04.04.2009 18:24
vilkme ir baaze. Baaze NAV nomainaama ne ar ko.
Taadelj jau taa ir baaze.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Dazi jautaajumi.
24.12.2009 15:15
sveiki visi!
mi'lie lai dabutu lielu kermeni un masu ir jatrenejas 3rezes nedel un pa 2h
dzerat gain fasat un vins tevu burtisku uzpus ka balonu! (rock)
var jaukt kopa ar creatine! nau vecuma ierobezojumi!
lietojat parastos vitaminus !uTTm ir kadi jautajumi rakstat skypee-aldonis6
paldies!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 11?
Ziņa: