Sâp mugura.

Aizsāka gunâars 

gunâars
Sâp mugura.
04.11.2008 21:03
pçc treneþieru zâles vakar sâka sâpet mugura. un arî ðodien grieþoties uz aizmuguri diezgan stipri sâp. kapçc tâ? itkâ pat nekâdus vingrinâjumus ar muguru saistîtus nemaz netaisîju. grudaku + presi tikai.
Re: Sâp mugura.
04.11.2008 23:14
Bûsi izliektu muguru taisîjis tos vingrojumus, aiz tam arî sâp.
Re: Sâp mugura.
04.11.2008 23:54
nu nez, man liekas ka del preses nevajadzetu but drizak del stienja.
Re: Sâp mugura.
05.11.2008 00:28
Deelj preses ar var saaakt saaapeeet, ja nepareizi izpilda, taaapat ariii par grudaku, pieveeers uzmaniiibu tam kaaads ir jostasdaljas staaavoklis veicot vingrojumu, veeelams lai taaa piegulj un veeders ir ievilkts....
Re: Sâp mugura.
05.11.2008 11:04
gunâars, kâdus vingrinâjumus taisîji priekð preses? taisot grudaku, kâjas "staigâ"?
Re: Sâp mugura.
05.11.2008 12:34
proetins: ir taadi friiki kas kaajas celj augshaa un vel muguru atrauj no galda grudaku taisot.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sâp mugura.
05.11.2008 13:31
Mateus, es esmu viens no tiem frîkiem, kas spieþ ar paceltam kâjâm. Sâku tieði dçï saèakarçtâs muguras. Tagad visiem iesaku - spiest ar paceltâm kâjâm + ar pauzi uz krûtîm. Spieðana sanâk tikai ar grudaku. Tas gan attiecas tikai uz stieòa spieðanu, hanteles spieþu kâ parasti.
Re: Sâp mugura.
05.11.2008 13:48
:D sorry :D
Nez... es varu 100% apgalvot, ka vairaak varu pacelt ar kaajaam pie zemes. Kaadreiz iespaidojos no viena raxta animalpak.com kur dzheks staastija kaa sastiepa kaaju spiezhot stieni no kruutiim... :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sâp mugura.
05.11.2008 15:49
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nez... es varu 100% apgalvot, ka vairaak varu
> pacelt ar kaajaam pie zemes.

vairâk - tas jâ, bet tikai sâkumâ, kamçr pieradîsi (kamçr grudaks neieslçgsies 100%), jo pieslçdzas kâjas, mugura utt (vismaz man).
a tâ - spied ar krûtîm un viss, nekas cits no lielâm grupâm nestrâdâ, bet grudakam vienkârði pi...
Re: Sâp mugura.
05.11.2008 15:50
es daru savadaak lai atseegtu maximaali visu citu nost - visu daru ar hanteleem un sekoju lai laapstinjas vienmeer ir kopaa. Tas ari viss. Svari kapitaali mazaaki, bet kruutis lieliski trenee.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 6?
Ziņa: