kâju trençðana

Aizsāka Tomas 

Tomas
kâju trençðana
11.11.2008 13:21
sveiki! man interesç uzzinât, vai ir iespçjams kaut cik mâjas apstâkïos trençt kâjas? es gribu, lai tâs paliek apjomîgâkas, jo priekð mana auguma tâs ir par tievu. drîzumâ taisos iet uz zâli, kâdi tur vingrinâjumi bûtu visefektîvâkie kâju trençðanai?
Re: kâju trençðana
11.11.2008 16:43
http://bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle=Quadriceps
http://bodybuilding.com/fun/exercises.php?MainMuscle=Calves
Re: kâju trençðana
11.11.2008 19:31
pietupieni ?
Tomas
Re: kâju trençðana
11.11.2008 19:33
Vçlviens jautâjums - kâ var dabût apjomîgâku to daïu rokâm, kur liek pulksteni?
Tomas
Re: kâju trençðana
11.11.2008 19:41
Tad vçl gribçtu zinât - tâ daïa. kur ir atslçgkaulsun kakls, kâ vislabâk trençt to? Paldies par atbildçm!
Re: kâju trençðana
11.11.2008 20:51
Ko Tu tur gribi treneet? :o
Tur tak muskulju nav... :D
Uzkachaa bifelja kruutis, plecus, kaklu un buus tur galjiigaaks biki

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tomas
Re: kâju trençðana
11.11.2008 21:24
kâ vislabâk kaklu un plecus trençt?
Re: kâju trençðana
11.11.2008 21:37
ja ar angïu v. draudzçjies tad --> http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.htm
Re: kâju trençðana
11.11.2008 22:02
manuprat dzekinjs taisas tadas samera divainas vietas trenet, piem tur kur pulksteni liek, hmmm, ap to zonu zinu tikai to vingrinajumu, kur atbalsti rokas uz sola un turot stieni rokaas, cilaa to ar plaukstas locitavam. Mateus, noprotu ka esmu kko mulkigu uzraxtijis, bet nu tas ir tads ka paskaidzrojums amatiervalodaa.
Tomas
Re: kâju trençðana
11.11.2008 22:25
Kloudy2 - jâ, tâds vingrinâjums ir, domâju, ka varbût dzirdçðu vçl arî ko citu... bet nu es uzskatu, ja kâjas ir tievas, tad lai bûtu labs augums, kâjâm noteikti ir jâbût apjomîgâkâm un augðdaïa jau ir kaut cik ok.
Re: kâju trençðana
11.11.2008 22:47
potiites, delma lociitavas, atsleegas kauls... kur Juus Tur redzat muskuljus kurus jaatrenee?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kâju trençðana
11.11.2008 22:49
Nu saac skriet, kad iesi uz zaali, kajas varesi trenet ar pietupieniem, svaru spieshanu 45grad lenkjii. Bet ja ej uz zaali, tapee ka gribi tikai sev kaajas uztreneet, man nav ne mazako jausmu kaa tew jaatreneejas.
Re: kâju trençðana
11.11.2008 22:59
Nu iisteniibaa ir 3 baazes vingrojumi kaajaam: pietupieni ar stieni, kaaju "prese", kaaju taisnoshana seedus. Ja cilveeks pietupsies ar 200kg 6x, tas noziimee, ka kaajas vinjam ir ap 70cm ;) Mans meerkjis :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kâju trençðana
11.11.2008 23:11
Gribi, lai ir ta pulkstenvieta plataka tad trene delma saliecejmuskulus bus tie lielaki tad ari lenam sis lielums ies uz augsu (tuvosies tavai pulkstenvietai)
Re: kâju trençðana
11.11.2008 23:14
o... revolucija... paluugshu atrast anatomijas graamataa kur tur muskulis. TAA vieta paliek resnaaka liidz ar tauku slaani.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kâju trençðana
13.11.2008 22:20
Mateus, pasaki ludz kadi ir galvenie bazes vingr pleciem!
Re: kâju trençðana
13.11.2008 22:34
Tas ko sauc par baazes vingrojumiem vispaar ir tupshanaas ar stangu, stangas spieshana un tjaga.

Pleciem uz brutaalu masu pats niknaakais ir stienja vai hantenju gruushana un stangas spieshana aiz galvas smitaa. Bet to pashan jaaskataas kaa patiik vingrojumi. Jo nav ponta kaut ko dariit ja tas riebjas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kâju trençðana
13.11.2008 23:11
Ui, ja man zaalee sakumaa riebaas kaadi 60-70% vingr, tape ka to nepratu, tad tagad labi ja kadi 20% riebjas.
Re: kâju trençðana
14.11.2008 00:13
Neiet runa par to kas nepatiik iedzimtaa slinkuma deelj, bet tas, kas piem lauzh lociitavas anatomisku iipatniibu deelj.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kâju trençðana
14.11.2008 20:46
Kâ Mateus iet ? :)
Rekordi lauzti ? Masa aug griezdamâs ? :)
Es te jau pâris kg nometis, pilnvçrîgam treniòam laika pamaz :D
Re: kâju trençðana
14.11.2008 20:47
Da nee.. kaut kur jau mineeju, ka nometu gandriiz 10kg
tagad tik tikko atsaaku treninjus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 6?
Ziņa: