Josta

Aizsāka Marcipâns 

Marcipâns
Josta
02.12.2008 19:16
Man ir 17 gadi - augoð jaunietis. Man ârsti konstatçja nestabilitâti 3, 2 jostas skriemelim, kâ arî diezgan lielu skoliozi un nelielu disku paslîdçjumu jostas kriemeïos, vai to visu var izârstçt vingrojot un apmeklçjot masâþas?
Re: Josta
02.12.2008 20:01
tas pie osteopaatiem
gan jau ar laiku var dabiigo korseti uztreneet, bet tas osteopaatam jaaspriezh

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
marcipâns
Re: Josta
02.12.2008 22:10
Precizçðu mugurkaula jostas skriemeïi L1- L5 ( kâ ierakstîts lapiòâ).
Pati ârste mani nosûtija uz datora skatîðanos, ja nemaldos to sauca par tomografu vai kautkâ tâ, lai pârliecinâtos vai nav diska trûce :(
Bet jostasdaïa man tikai sâp pie fiziksas slodzes un pa nakti nesâp.
Re: Josta
03.12.2008 01:51
Skoliozi izârstçt nevar. Var sabremzçt tâs progresçðanu, var nostiprinât muskuïus tâ, lai nesâp mugura.
Re: Josta
03.12.2008 10:05
Marcipâns, man domât - ja klausîsies ârstus, beigsi dzîvi invalîdu krçslâ (ïoti drîz). Paðam jâsaòemas un jârikojas. Pieraksties uz kâdu svara zâli, kur ir zinoði treneri. Ej uz baseinu. Nu un tâ tâlak.
Re: Josta
03.12.2008 11:49
ja klausîsies ârstus, beigsi dzîvi invalîdu krçslâ (ïoti drîz)

arstam gan vajadzetu paklausit, bet vienigais kur es neklausu ir par aas temu vienakarsi ðiem pasaku GET BIG OR DIE TRAINIG! :D
Re: Josta
03.12.2008 12:08
Ja neesi trennçts cilvçks, sâkt vajag ar masâþu un vingroðanu pie fizioterapeita. Pçc mçneðiem diviem, trim, kad mugura nostiprinâsies, varçsi klausît proteînu un iet uz svaru zâli :)
Gimli arî zina, ko saka- klausi viòu!
Ja neko nedarîsi, vçlâk bûs kâ tiem, kas www.tos.lv jautâjumu sadaïâ postç.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.12.2008 12:13 by kachenite.
Marcipâns
Re: Josta
03.12.2008 17:50
Paldies par padomu, jâatzîst , ka esmu trençts. Bijû pie masieres 8 reizes, kautko paglaudija, sâpes pârgâja citur mugurâ, bet jostasdaïâ sâpes palika. Pie fizioterapeita iestâjos pirms 2mçneði bezgalîgajâ rindâ, jâcer ka piedzîvoðu iespçju pie viòas tikt.
Ar visâm birokrâtijâm, papîriem un rindâm tas viss velkas jau 3mçn garumâ :(
Nekas, kad bûðu miljonârs varçðu sadot baigâs pateicîbas un ârstçties bez rindâm ,un tikt uz ceïa pa 1 nedçïu:D
Re: Josta
03.12.2008 18:01
lai aarsteetos bez rindaam NAV jaabuut miljonaaram. Ja esi treneets, tad pienjemu, ka esi sportists (tie kad nodarbojas ar fizkultuuru, nemeedz buut iisti labi treneeti). Atmetot sportu atbriivojas parasti 200ls meenesii noteikti un tas ir pietiekami lai ietu uz privaatkliiniku un aarsteetos tur.

Man mugura saaka saapeet tikai 3. meenesii peec tam kad nebiju uz treninjiem bijis, bet to aatri izlaboju atsaakot daudz maz treneeties.

Bet labaak tomeer klausiit savu sporta aarstu, vai terapeitu

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Josta
03.12.2008 18:05
Marcipâns, visas tâs masâþas un fizioprocedûras ir pasîva ârstçðana - tipa, guli uz dîvâna televîzora priekðâ un gaidi, kamçr pats pâries. Nepâries. Kamçr nesâksi pats aktîvi trenet muguru, nekas nemainîsies. Nevajag sevi þçlot.
Re: Josta
03.12.2008 18:30
tai pat laikaa vinjam jaauzmanaas. Jo ja visa jostas dalja nav kaartiigi satreneeta (manupraat vinjam nav) tad jutiis uzreiz to muguru.
Domaaju ka pie reaalaam kaiteem lai labaak konsultee reahbilitologi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Josta
03.12.2008 21:42
edz, grûti jau spriest, ks ir tas, ko Tu sauc par "nestabilitâti 3, 2 jostas skriemelim". Ja tâ ir spondilolistçze, tad masiere pareizi darîja, ka jostas daïu lika mierâ - noòemtu to muskuïu spazmu ij listçze palielinâtos. Bet tas tâds pieòçmums, jo nezinu jau visu slimîbas vçsturi.

Kâ vienu no labâkajâm fizioterapeitçm Rîgâ varu ieteikt Kristîni Baranovu - strâdâ tieði ar sportistiem.
marcipâns
Re: Josta
03.12.2008 22:52
Varu pateikt, to ka man arî izrakstija zâles : Myolastan, Ksefo vai lîdzîgi (nedzeru, jo tâs ir vairâk pretsâpju zâles) , Myolastan, iedzçru 0,5 tableti ap septiòiem vakarâ un tagad jûtos kâ lupata un nâk miegs :( aaa, un vel man teica, lai smçrçjot visadas ziedes - Fastum , Olfen , bet man viòas tiki bijuðas - îsti neko nedod.

Isa vçsture - augustâ strâdâju , cçlu javas spaiòus ap 60kg , tad sâpçja, vienu nedçïu ârstçjos, dzçru zâles, pildiju ârsta rîkojumus, un sâpes pârgâja kâ nebijuðas lîdz oktobrim , kad piedalîjos sporta stundâ, un pçkðòi nenokâ sâka sâpçt muguras labâjâ jostas pusç.
Re: Josta
03.12.2008 23:03
manupraat nekaa aarsteejosha tur nav. Un fastum utm man paliidz tikai ja muskulji saap.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Josta
03.12.2008 23:34
Proteîns: ir fizikâlâ terapija, kad cilvçkam ar strâvu un ultraskaòu procedûras taisa. Tur fizikâlâs terapijas ârsts visu nosaka. Man nepalîdzçja.
Ir ari fizioterapija- tur ârsti rehabilitologi un fizioterapeiti darbojas. Râda, kâ vingrot,masç un dara citas masâþâm lîdzîgas lietas. Tas palîdzçja. Fizioterapeitus arî profesionâli sportisti pçc traumâm apmeklç.
Marcipâns: derçtu Tev atrast kâdu, kas parâda, kâ pareizi smagumi jâcilâ, lai muguru nesaèakarçtu. Knifs ir vienkârðs, bet kompî to nevar parâdît. Fizioterapeitu bez rindas var par 20Ls dabût. Es dabûju norîkojumu- 72.veidlapu un tiku pie rehabilitologa pçc nedçïas- maksâju 2Ls. Tiesa gan, viòa pçc tam uz mani TÂ skatîjâs, ka sapratu- jâmaksâ ir! Nesamaksâju un nâkoðâ nodarbîbâ viòai priekð manis laika pietrûka. Tur jau citi zâlç rindâ bij. Tobið, atðuva.
Re: Josta
03.12.2008 23:42
Par visâdiem fastum, olfen, voltaren- vienâ aptiekâ farmaceite man paskaidroja, ka ir ziedes svaigâm un ziedes vecâm traumâm. Man ir Voltaren.
Re: Josta
04.12.2008 00:09
hmm, slideni ar to Myolastanu pie hroniskâm sâpçm. ziedes..nju, jâ...varbût...
bet Mateus taisnîba, pat ja tâ terapija tâda slidena, tik vai tâ ir tikai uz simptomu klusinâðanu, ne kaites ârstçðanu vçrsta
Re: Josta
31.12.2008 10:04
Muguras,locîtavu sâpes,rehabilitâcija pçc traumâm,ârstnieciskâ vingroðana



Edited 1 time(s). Last edit at 31.12.2008 10:25 by Mateus.
Re: Josta
17.01.2009 12:58
Iesaku aiziet paaris reizes pie fizioterapeita, lai apmaaca vingrojumus mugurai, vismaz dazus, bet pareizi.....Kameer gaidi rindaaa pats maajaaas vareeesi pildiiit iemaaciitos vingrojumus, kad pienaaks rinda, tad jau ar fizioterapeitu apguuusi vairaak vingrojumu...Ja spondilolisteeze, tad tiesi muguras dziljo muskulju nostiprinaashana ir tas, kas vajadziiigs, bet rezultaats gaidaams tikai pes labi ja 2 meeneshiem....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 5?
Ziņa: