Prese

Aizsāka eddzha 

Prese
07.12.2008 14:33
Vai vispaar buus kaada jeega no taa, ka trenneesu presi, kameer straadaaju uz massu ?
Re: Prese
07.12.2008 15:35
Nu, ja Tu gribi bût "divdurvju skapis" vajag stipru muguru, kas to masu satur kopâ. Trennç ne tikai vçdera presi, bet arî muguras musîðus- tâ bûs dabîgâ korsete Tavam mugurkaulam. Savâdâk pçc kâda laika muguras skriemeïi ðíiebties sâks.
Jeb Tu, eddza, biji tas, kam tâ traumçtâ mugura? Tad laikam Tev no sâkuma vajag ârstu vai fizioterapeitu, nezinu.
Varbût Gimli ðeit parâdîsies un pateiks?
Re: Prese
07.12.2008 15:49
Es tak veelaak, tos liekos kg velak metiishu nost. Tpc jautaaju - vai vispar ir jeega trenneet presi, ja uz puncha buus lieki kg.
Neesmu es tas eddza par kuru tu mani uzskati. ;)
Re: Prese
07.12.2008 23:21
prese kaatrenee 2x nedeeljaa, vai arii tjaga jaataisa, ja nebuus prese kaartiiga, vieglaak bruku var dabuut

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Prese
08.12.2008 02:05
kachenite Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu, ja Tu gribi bût "divdurvju skapis" vajag
> stipru muguru, kas to masu satur kopâ. Trennç ne
> tikai vçdera presi, bet arî muguras musîðus- tâ
> bûs dabîgâ korsete Tavam mugurkaulam. Savâdâk pçc
> kâda laika muguras skriemeïi ðíiebties sâks.

kachenît, muguras musîðu treniòð atslâbina presi ;) nemaz nerunâjot jau par to, ka muguras muskuïi nepiedalâs "korsetes"veidoðanâ
Re: Prese
08.12.2008 08:20
Gimli: ja nepiedalas... nafig mani biedeeja ar disku iezieshanu no vietas ja pavisam pametiishu treninjus uz taa reekjina ka muguras muskulji liidz ar visiem atrofeesies :o

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Prese
08.12.2008 09:28
tik tieðâm, nafig? vienîgais iemesls, ko varu iedomâties, ir tas, ka, sportistiem strauji nometot slodzes, viòi vispâr "sabrûk", jo nu viòus netur kopâ vairs nekas - dziïie muskuïi nav attîstîti un nu beidz darboties arî virspusçjie, kas bija uzòçmuðies pildît neesoðo dziïo muskuïu lomu ;)

edz, ir tâ, ka, ja nestrâdâ dziïie stabilitâtes muskuïi (tie jau ðeit ir bijuði aprakstîti), to lomu uzòemas virspusçjie mobilitâtes muskuïi, tb muguras atliecçji. ak tie nepasargâs no disku trûcçm, jo diskus vietâ notur prese, pie tam, nevis taisnie, bet gan daïçji slîpie un gk ðíçrsais vçdera muskulis.
Re: Prese
13.12.2008 15:55
Gimli: laikam esmu nepareizi sapratusi Tavus iepriekðçjos postus.
Kas ir Muguras ekstenzori?
Re: Prese
14.12.2008 18:54
kacheniit, muguras ekstenzori ir tie paði muguras atliecçji. iegooglç "erector spinae" un redzçsi anatomiskajâs bildçs, kuri tie ir.

un te jau ir tâ bçda, ka pie mums stingri valda uzskats, ka tieði ðie muskuïi nodroðina muguras stabilitâti un veselîbu, kaut patiesîbâ ir pilnîgi otrâdi - ðie muguras atliecçjmuskuïi uzòemas dziïo (stabilitâtes jeb turçtâj) muskuïu darbu gadîjumos, kad dziïie nestrâdâ vai strâdâ nekoordinçti. Plus vçl tas, ka ðie muskuïi ir vçdera muskuïu antagonisti un vienmçr spçkâ bûs likums - jo spçcîgâks antagonists (tb ðinî gadîjumâ muguras atliecçji), jo vâjâks bûs agonists (tb ðinî gadîjumâ vçdera prese)

vispâr jau, ja tâ pavisam precîzi gribam bût, tad muguru netur muskuïi, bet gan koordinçta dziïo muskuïu darba rezultâtâ radîtais intraabdominâlais spiediens. Ðis spiediens tad arî ir tas, kurð stabilizç mugurkaulu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 4?
Ziņa: