Vçdera uzpûðanâs un gâzes

Aizsāka Ceupumiòð 

Ceupumiòð
Vçdera uzpûðanâs un gâzes
10.01.2009 20:36
Man ir tâ, ka no rîta pamostos tieva un tâda kâda vçlos bût. Paiet kâds mazs laiks un es vairs neesmu tieva un pavisam noteikti ne tâda kâ vçlos bût, palieku îgna, skatos spogulî un iedzîvojos kompleksos par savu figûru!
Man visas dienas garumâ ir arî gâzes kuras aizturu jo protams meitenei tas nau pieòemams un îpaði skolâ! Es sâku lçnam domât par to, ka jâdzer Espumizan vai kaut kas tâds, bet neesmu pârliecinâta. Ðî prob. man jau ir ilgi, tgd pievçrðu tai nozîmi jo esmu jau diezgan liela un vasarâ negribu kompleksot un nebraukt dçï tâ uz jûru, bet ja mans vçderiòð bûtu tâds pats kâ no rîta pamostoties tad es nemaz neatïautos teikt, ka esmu resna utt.. :(
Ko man darît, lai visas dienas garumâ bûtu tik pat tieva kâ no rîta? Un ko darît, lai neuzpûðas vçders un nav gâzes vçderâ..

P.S Sporta zâle nepalîdz un nav arî laiks priekð viòas!
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
11.01.2009 18:24
Gâzes vispâr nelaist ârâ nav veselîgi. Labâk, protams, tâs nepalaist pie pusdienu galda, bet citâdi- gâzes ir normâls un dabîgs process, tâpat kâ gâjiens uz tualeti.
Kompleksot par savu izskatu nav vçrts- mçs visi piedzimstam daþâdi. Garlaicîgi bûtu, ja visas meitenes izskatîtos kâ Bârbijas. Ja aizbrauc uz Jûrmalu vasarâ, paskaties, kâdas tantes tur sauïojas! Un viòas nemaz neòem galvâ, ka neizskatâs lîdzîgas sievietçm þurnâlos. JO TÂ NEVAR IZSKATÎTIES VISI CILVÇKI.
Kâ tas ir, kad no rîta Tu pamosties tieva, bet vakarâ esi resna, gan neviens ðeit nesapratîs.
Priekð kam Tev Espumizan?
Ceupumiòð
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
11.01.2009 20:48
No rîta vçders un sâni ir taisni, gludi, skaisti .. Vakarâ - Totâlâkâ riepa utt ..
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
12.01.2009 14:57
Ceupumiòð

Vai tik tu neçd daudz cepumiòus...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ceupumiòð
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
12.01.2009 17:12
Þçl, ka ðeit neatradu atbildi..
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
13.01.2009 15:59
Ceupumiòð

Tava problçma ir komleksa un uz to tâ vienkârði nevar atbildçt. Prasâs uzdot ne mazums papildu jautâjumus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ceupumiòð
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
13.01.2009 17:43
Tik lieli kompleksi man nu nav gan, vienkârði vçlçjos zinât kâpçc tâ un ko darît. Iedomâjos varbût kâdai meitenei ir lîdzîgi utt.
Skaidrs ar jums, ðeit nav îstâ vietâ..
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
14.01.2009 13:53
Runa bija nevis par kompleksiem bet par to, ka problçma ir kompleksa... vari meklçt atbildi citur un varçsi pârliecinâties, ka tolcîgu atbildi tev neviens uzreiz neuzrakstîs... kaut kâda pârsteidzîga tu esi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
20.05.2009 12:44
iesaku palietot uztura bagātinātājus, kas paredzēti tieši no vēdera uzpūšanos un c. visu var apskatīt saitā

http://weblapas.lv/aloevera
Re: Vçdera uzpûðanâs un gâzes
06.05.2010 00:07
Man ari ir si tema loti aktuala, no kuras nevaru tikt valjā.

Bet skatos, ka šī tēma pacelta jau kādu laiku atpakaļ, jocīgi ka citiem liekas, ka nevajzetu kko iedomaties no sevis..
Bet reāli ir - no rīta tu esi tievs, sprains, prišs, foršs, bet jau vakarā tu jau sāc vilkt uz apaļīgo omīšu pusi, ļoti uzpūšas vēders, līdz ar to aktivitātes arī zūd. :/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 22?
Ziņa: