Kas jaed pec treninja!

Aizsāka Mr.E 

Mr.E
Kas jaed pec treninja!
19.01.2009 20:42
Cienijamie sportisti, ir sasapejushies dazhi jautajumi:Kas jaed pec treninja?Kapec?Ko edat jus?Un ko vislabak panjemt uz treninju lidz, ja zalite atrodas patalu no majas.. ?
Re: Kas jaed pec treninja!
19.01.2009 22:25
es reizem gan pirms gan peec treninja uzeedu pa kaadasm banaanam, man ar pataalu zalite, tape kad esmu maja, edu ka nelabais.
Re: Kas jaed pec treninja!
19.01.2009 23:49
BCAA un peec tam uzreiz
ogljhidraati - auzu paarslu putra piem.
Ja maajas taalu - geiners

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Kas jaed pec treninja!
20.01.2009 09:55
Mateus paldiesinjs ka vienmer!
Mr.E
Re: Kas jaed pec treninja!
20.01.2009 09:57
Vel tads jautajums, kad ir isti tie labakie laiki kad dzert proteina kokteili?
Re: Kas jaed pec treninja!
20.01.2009 21:46
"Ja majas talu - geiners" hmm, un man kimijas u4uks teica, "priekskam tew tadi mesli, labak ed dabigi, neka veselibu 4akaree" Drizak kas negativs no gainera var but?
Re: Kas jaed pec treninja!
20.01.2009 22:10
Es izdzeru geineri. 1050kcal uzreiz. Nav nogurums vismaz ;)
Mr.E
Re: Kas jaed pec treninja!
20.01.2009 22:38
Man stav tas geiners, nez es vinju nevar dzert, uzreiz tauki klat uz vedera un seja redz!Interese tieshi Mateusa viedoklis, esmu lasijis ka norita ir ok proteinu un pirms treninja , bet varbut it kada speciala ficha tam visam?
Re: Kas jaed pec treninja!
21.01.2009 00:05
Es izdzeru geineri. 1050kcal uzreiz. Nav nogurums vismaz ;) <-- kas tas Tev par geineri taads? Muscle Tech - Mass tech 200g pulvera = 1000kcal neko jaudiigaaku neesmu redzeejis. Palielies kas Tev par geineri.

Mr.E - normaala paraadiiba no gain fast, mega mass un tamliidziigiem. Ja nevar atljauties top, eed paarslas :)

Kougy2 - nu tad nes uz treninju lidzi paarslas ;) jo ogljhidraati jaapiepichka LJOTI aatri peec treninja. 30min un viss jau sen nokaveets. Es uzskatu ka principaa 10min laikaa peec treninja, jo aknas glikogeena rezerveem ir pipec - to jaatjauno. Peec 30min proteins ir njemams klaat

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
v1r00z1
Re: Kas jaed pec treninja!
21.01.2009 14:14
Mutant mass no PVL. 260gr. 52 gr olbaltumvielas 184 oglhidrati un laiakm 36 gr tauki. Mans mîïakais pagaidâm ;) Spçks arî labi nâk un par masu vispâr s'ûdzçties nevar.
+ es vçl Nitro tech dzeru un Six star spçka kreatînu.
Re: Kas jaed pec treninja!
21.01.2009 20:18
speeks naak klaat? No geinera? :))))) nu nu... ja nu vieniigi kreatins klaat sastaavaa :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kas jaed pec treninja!
21.01.2009 20:27
a no kaa dabiigi speeks naak klaat?
Re: Kas jaed pec treninja!
21.01.2009 20:28
no treninjiem+uztura+atpuutas = muskulju hipertrofija = lielaaki muskulji un tjipa ari lielaaks speeks... bet tas ar nav iisti pareizi.. neviens lifters no krutaakiem nav tik liels kaa kachaki lielaakie

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kas jaed pec treninja!
21.01.2009 20:59
Ir Mateus tâ. Tiem amerikâòiem ir piegâztas aizliegtâs vielas klât, kas dod spçku. Nopietni. VIsi kas lietojuði to Mutant Mass, saka ka riktîgi labi spçks iet uz augðu. Apmçºam kâ uz metâna ;)
Re: Kas jaed pec treninja!
22.01.2009 10:07
Nu nu...
tici vairaak tam visam. Tjip steroiidi viduveeja geinera cenaa? :)
Ja es nopirkshu mutant mass un man ebuus nekaada taa briinumu iedarbiiba... atmaksaasi man vinju? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Kas jaed pec treninja!
23.01.2009 20:16
Mateus, kad ir pareizakie laiki kad dzert proteinu(pirms treninja,pec,no rita)? Ja man vajag diena iedzert vinju vienu reizi lai savaktu nepiecieshamo olbaltumvielu devu ? Nu un ka jau tu teici pec treninja 30 min..
Re: Kas jaed pec treninja!
23.01.2009 21:51
Kaa daru es:
ja ar paiku neuznjemu pietiekami proteinu..
1hpirms treninja BCAA
30min pirms treninja suukalu proteins+animal pak
uzreiz peec treninja BCAA+geiners
sanaak 2 porcijas proteina. Vel viena kazeiina prot pirms guleetieshanas. Vairaak par 3 devaam nemeedzu lietot. Ja needu geineri tad vispaar tik 2 :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mr.E
Re: Kas jaed pec treninja!
23.01.2009 22:15
A teiksim ikdiena vitaminus nelieto?

Paldiesinjs, bet teiksim ikdiena kad atputa ,dzert no rita?
Re: Kas jaed pec treninja!
24.01.2009 00:06
Tâda situâcija: Paðlaik ir 29 g. augums 1.80. Kâdreiz, kad piestaigâju uz trenaþieriem svçru ap 79-80 kg. Kâdu pusotru gadu nedarîju neko nopietnu, basîti vienreiz nedçïâ uzspçlçju. Tagad nodarbojos ar kikboksu jau 8 mçn. Kad sâku, svçru 76 kg. pa 3 mçneðiem nokritu lîdz ~70, pçc treniòa sveru ~ 68.5. Interesç -kas un kâ bûtu principâ jâçd (pirms/pçc) pie tâda veida treniòiem?
Otra lieta - vajadzçtu dabût svaru atpakaï uz tiem paðiem 75-76, bet kautkâ nesanâk - treniòi ir baigi intensîvi, çd cik gribi vairâk par 71 nav. Vai vienîgais variants ir papildus cilât dzelþus? Bet tas nozîmçtu, ka man treniòi bûtu 6 reiz nedçïâ, un tâ jau sanâk praktiski profesionâla sportista slodze ar visâm izrietoðajâm sekâm un ieguldîjumiem.
Re: Kas jaed pec treninja!
24.01.2009 00:40
dzeru ari ikdienaa... pofig kad... galnais iedzert.

Jelcin... Tu nezinaaji ka ari bokseri kachaa masu? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kas jaed pec treninja!
24.01.2009 18:26
Nav ne jausmas kâ viòi to dara. Tie kurus zinu, redzu, cînâs savâ svara kategorijâ un parasti nesver vairâk kâ +2 kg no cîòas svara. Un cîòu izsvîst lieko un viss.
Pastâsti - kâ lai to masu piekaèâ. Citâs tçmâs tu rakstîji, ka +5 kg muskuïu masas gadâ ir griesti, ko var sasniegt naturâïi. Ja tâ ir, tad laikam nâksies ilgi òemties...
Re: Kas jaed pec treninja!
24.01.2009 18:35
ir griesti jaa... bet te iet runa par tiiru galju.. spekji var arii 50 gadaa uzeest :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kas jaed pec treninja!
25.01.2009 02:47
Nu jâ, speíis man neder. :))
Teiksu, ta kas ilgi gaidits labi nak >
Kapec, proteins kas palielina pa 10-20 procentiem uzdzit masu un ieskaitot parejo muskulaturu..

Pirmais atrodi, loti labu instruktoru, kas redz tavas vajas vietas , un lai sastada dabigo programu, ilgas laiks bet labaks jaatvelta tikai 3 nedelas 1,5h , lai uzlaboto atrumu par 7 sitieniem vairak 25 sekunzu laika ...

dabisks trenins dabiska partika, un pieredzejis instruktors kas spej saskatit vajo vietu :D

Rezultati bus pec laika ...

esmu pieredzejis, zinu ko runaju, proteins ir tas kas aizliegts, paprasi kadam kas tos lieto jau 3 gadus un vins tev vares pateikt kas ir manijies :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: