Kādas atsauksmes par Testosterone enanthate domāju kopā ar Pronabol-10

Aizsāka andree24 

Kādas atsauksmes par Testosterone enanthate domāju kopā ar Pronabol-10
27.06.2009 20:09
Nu kāds ir [cencored] Testosterone enanthate,kopā ar pronabol,vai galīgi garām???



Edited 2 time(s). Last edit at 03.07.2009 22:48 by Mateus.
Galīgi garām. Labāk ņem Zematrimu ar purgentu.
Kapēc galīgi garām,???ko dod metāns tas ir skaidrs.Bet vienkārši gribēju uzzināt kā iedarbojās tas ENANTHATE???Ar ko viņš atšķirās no sustanona,man teica ka ENANTHATE esot labāks,kādā ziņā????
Ja viņš ir labs, miegs ir slikts.

Bet parasti ņem maizīti ar Deku. Enantāts nāk jau kā trešais.
Re: Kādas atsauksmes par Testosterone enanthate domāju kopā pist ar Pronabol-10
01.07.2009 19:50
maiziiti... tas man patiik :D
Bet es to maiziiti labaak vispaar nelietoju. Pilniibaa pietiek sustu vai omnadrenu (the king) un nekaadu metaanu navajag... man vinjsh labi straadaa, bet arii aknu raadiitaajus ietekmee, taadeelj iztieku. Da i zinu daudzus kas metaana vietaa ieliek susta ampulu nedeeljaa i miers.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
andree24: niks kā francūzim, bet runā kā Vaņka! Vē!
Gribu redzēt, kā Tu pronabolu "[cencored]" publiskā vietā!



Edited 1 time(s). Last edit at 01.07.2009 21:17 by Mateus.
Re: Kādas atsauksmes par Testosterone enanthate domāju kopā pist ar Pronabol-10
01.07.2009 21:16
hmm.... palaidu taas rupjiibas garaam

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Andree24, Testosterone enanthate kopā ar Pronabol - tas ir klassiska un laba kombinacija!
Re: Kādas atsauksmes par Testosterone enanthate domāju kopā ar Pronabol-10
03.07.2009 22:49
Ja jau enanta gadijuma saucam aktiivo vielu nevis prepu, tad pronabols buus vnk metans. Ja kaadam ir dabunams Metanox, tad to ari jaanjem. Ja nav Metanox tad pronabol... ja nav ari tas... es vnk neestu jamo... lai gan es vispaar metaanu nelietoju vairs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
skaidrs,un vēl tas Pronabol-10 ar skaitās 2x stiprāks kā klasiskais metāns ,nu tā kantainā krievu kastīte,kur tablete bija 5mg,nu tas labi strādāja,bet par šito jauno neko nezinu!??????????
Re: Kādas atsauksmes par Testosterone enanthate domāju kopā ar Pronabol-10
04.07.2009 00:29
:D:D:D
kaads parastais un kaads neparastais? :D:D:D
metans ir metans... nosauc to kaut vai par megasnikeru, taapat metaans.
Un kas tas taads par klasisko krievu metaanu? Manupraat tu kaut ko smagi jauc ar naposimu. Kaa arii kaa Tu zini ka straadaaja kaa naakas, ja uzdod tik jociigus jautaajumus.

pronabols taapat kaa lielaakaa dalja pagriides metaana (naposim ir vieniigais kuru vel razho prieksh medicinas) ir 10mg ripaas. Taadam kaa Tev domaaju i 1 ripa dienaa jau buutu daudz :D Es pats max 30mg dienaa esmu lietojis.

...taa Tava atzinja ka par shito neko nezinu ir vnk spaardosha ;) Apmeeram... es pirku kraana uudeni Kalnciems... tas bija ok, bet tagad maajaas skatos kraana uudens Inchukalns... par shito kraana uudeni es neko nezinu ;)

metaans ir metaans un viss... ja vien feiku neeed ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Andree24 droši vien domāja klasisko krievu Metānu (2. un 3. foto no augšas).

http://www.steroid.ru/anaboliki_metan.htm

Teorētiski Pronabols ir stiprāks kā tas pats krievu Metāns, jo Pronabolam ir 10mg bet Metānam 5mg. Katrā ziņā Pronabols sevi ir labi parādijis.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.07.2009 12:35 by Mateus.
Re: Kādas atsauksmes par Testosterone enanthate domāju kopā ar Pronabol-10
04.07.2009 12:35
1.kaart - kaa var liet taadu lažu - stiprāks vai mazāk stiprs? Tā ir vnk cita deva, nevis vājāks vai stiprāks - nepareizi saku?
2.kaart - ja kādam metāns šķiet vājāks par kādu citu metānu, tad ir lietojis feiku. Pronabolam vnk pagaidam feiki nav bijusi - nepareizi saku?
3.kaart - ja kāds grib izjust ka te daži muļķīgi saka metāna stiprumu, dabūn metanox un afigeješ, jo vinjam klāt ir metiltestosterons, uzpūtīsies krietni ātrāk un redzamāk kā no jebkura metāna - nepareizi saku?
4. - es tikko izlaboju Tavu postu... kandidāt uz banu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 04.07.2009 12:36 by Mateus.
Spriežot pēc iepriekšējā posta, jaunietis būs uzkāpis Mateusam uz varžacīm, ja jau tik sparīgi jādzēš ārā teksts un savējais posts ar vēl jālabo. Tā patiesība jau stipri acīs kož. Bet tu nedomā mani arī banot, jo tad te vispār neviens nepaliks.

Metiltestosterons tieši ir tas, kas galīgi nav vajadzīgs, jo rada tikai šķietamu iespaidu.
Re: Kādas atsauksmes par Testosterone enanthate domāju kopā ar Pronabol-10
06.07.2009 15:48
Izlaboju, lai rupjiibu nebuutu ;)
Ja jau Tu saki ka MAN taisniiba kozh aciis :D:D:D
izlabo ko esmu nepareizi teicis.
Un ja godiigi... ja jau izbanojot Tevi neviena te vairs nebuutu... varbuut ir veerts padomaat par sadaljas dzeeshanu, ja jau esi vieniigais kas te naak :D

Un metilu piemineeju tieshi sho dumjo ideju deelj - tas metaans stipraaks tas vaajaaks. Tas ka ka kaads nopeerk suudu no Hubei kur 10mg (uz pacinjas noraadiits) vietaa ripaa ir 3mg un tad staasta ka metaans vaajshs... cmon... nevajag kaku pirkt. Uz metanox bundzas ari NAV raxtits ka metils ir klaat, bet tas ir un atkal jau rodas taadi kas teiks, ka metanox ir stipraaks metaans, bet TAA NAV. metans ir metans un viss. Atshkjiras tikai deva un uz pacinjas raxtiitais attieciibaa pret reaalo.

Pronabols ir tik populaars tieshi taadelej, ka to pagaidaam vel nevilto kaktu kantori un cilveeks ari dabuun savus apm 10mg ar katru ripu.

Kaads var pateikt ka taa nav? Luudzu.. buushu laimiigs uzzinaat ka es neko nezinu un ka kaads man iemaaciis kaa ir pareizi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
esmu dzirdējis ka metānu lietu,vienu nedēļu katru dienu 10mg,otru20mg,trešo 30mg,ceturto 40mg,tad atkal 30,20,10,nu kaut kā tā,vai nav labāk katru dienu vienādu daudzumu????
Skat, skat- kas tad te? Es esot kandidāts uz banu? Da tev pašam vajadzētu liegt pieeju, jo tu šeit tikai nejēdzīgi brēc. Kā jau teicu- 99 no taviem postiem ir viena vienīga orālā caureja /šo tekstu tu izdzēsi, jo patiesība par sevi tev nepatīk, kā jau augstāk minēja/. Cilvēks normāli uzprasa, bet tu sāc gānīties ar putām uz lūpām. Citos forumos tā nepabļausi, jo veselības par maz. Kachok.lv jau ne reizi vien tev bijuši konflikti, taču tur tu ātri paliec lēns kā jērs, atšķirībā no šejienes. Vispār pirmo reizi tādu moderatoru redzu. Pats vēl bērna prātā, bet māca citus dzīvot. Pietiks iekšas šito neizdzēst?
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.