veģetatīvā distonija

Aizsāka Sņeg 

veģetatīvā distonija
05.03.2010 12:33
sveiki,gribēju pavaicāt,ja ir konstatēta veģetativaa distonija,lietojot ķīmiju nevar rasties kādas smagas probleemas ar sirdi,utt!?
Re: veģetatīvā distonija
05.03.2010 14:21
???
Tev ir hipohondrija driizaak :)

No farmas var (un droshi vien ka taa ari buus) palielinaasies jebkura nervu spriedze un trauksmes sajuutas. Attieciigi ari VD buus izjuutama vairaak. Tikai redzams ka nenojaut kas iisti ir VD, ja rodas shaads jautaajums.

Marsh uz psihiatrijas sadalju un palasi par VD :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
proteinu dzerot VD neliek par sevi runaat,domaaju,ja panemtu metaanu tad gan buutu kaa buutu,bet paldies par info,jau palasiju :)
Re: veģetatīvā distonija
05.03.2010 18:09
Metans nav tas trakaakais. Bet ari no taa normaali drochii nervus un ne tikai nervus.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
nezini,kaadam bodybuilderim nav šāda VD,kurš tā pat mauc visu iekšā.
Re: veģetatīvā distonija
07.03.2010 16:11
Nu zinu. Daudzus :D
Un es tai skaitaa.
Lai runaatu par to ko driixt ko nee... jaasaak ar Tavu rezhimu, dieetu, pieredzi, staazhu, sasniegtajiem rezultaatiem utt
Un kas uzstaadija diagnozi? Kaadi preparaati izrakstiiti?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Sņeg
Re: veģetatīvā distonija
07.03.2010 22:14
vnk man bija tā,ka nolēmu izmēgjinaat metaanu,neskatoties uz to,ka pirms tam vairaakus gadus biju lietojis daudz UB,bet nekaadu blakus paraadiibu.te pēkšņi vienaa vakaraa ejot guleet sirds saak dauziities,paar ķermeni skrien triisas,domaaju,ka jaarauj uz slimniic,bet kaut kaa saņeemos un aizmigu,un peec taas reizes visu laiku bija taada,jociiga sajuuta,taka bailes,uztraukums kas notiek,esmu izmisumaa,peec laika aizgaaju pie aarsta izmeeriit asinsspiedienu,tas bija 160 uz 100,izgaaju velokardiogrammu,pie nefrologa biju,analiizees ar vis normaali.taada nemiera sajuuta bija ilgu laiku,bet laikam ejot viss nomierinaajas,asinspiediens ar normalizeejaas.tagad jau vairaak kaa pusgadu esmu atsaacis treneeties,ir doma iegrauzt miķu,ceru ka tas vairs neatkaartosies,vel tam metaanam bija termins beidzies,varbuut no taa viss,ej nu sazin.
Sņeg
Re: veģetatīvā distonija
07.03.2010 22:38
noteica sporta aarsts,zaales ko izrakstija bija relaxen,bet taas jau nav nekaadas stipraas zaales.
Re: veģetatīvā distonija
08.03.2010 09:07
Da nu.. pie taadaam trauksmeem dzeru Lexotanil. Nezinu vai sporta aarsts to var izrakstiit.
Relaxen ir vnk augu maisijums ja nejaucu. Nav nekas slikts un ja paliidz tad viss ok.

Katrs organisms ir individuaals, bet shaubos vai no metana taads strjoms iespeejams

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
sņeg
Re: veģetatīvā distonija
20.03.2010 22:22
no kaa tad tas vareetu buut!?
no pārslodzes, nevajag pārāk daudz pumpēt kā trakam, daži močī tādus smagumus, kas 3x pārsniedz paša svaru un tad vēl brīnās, ka hujova jūtas :D
saprotu
Re: veģetatīvā distonija
22.03.2012 00:49
Rakstīts kā par mani pašu. Arī VD liek par sevi manīt. Man liekas, ka tas varētu būt no augstām prasībām pret sevi. Tas ir - man jābūt tādam un tādam. Augsti mērķi, ideālais ES augsts.
Arī šattad ieņemu kādu trankvili, bet pāŗāk neaizraujos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 10?
Ziņa: