Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)

Aizsāka Eduardsc 

Sveiki.Varētu varbūt kāds palīdzēt, ieteikt kādu taisīt pirmo kursu?
Domaju stanozolu jeb winstrol ampulās ņemt?Ko sakat un kādas devas?
Ar treniņiem un pārtiku viss kartibā.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
13.03.2010 16:36
Cik pie mums daudz neizglītotu pašnāvnieku.
Slimo ar narcismu un ir gatavi pataisīt sevi par invalīdiem un nevienam nevajadzīgiem kropļiem.
Par katru cenu!
Tev laikam vispār nav saprašana par ko tu runā, tad jau visi bodybuilderi būtu kropļi, atkal noteikti kārtējais distrofiķis.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
13.03.2010 19:36
Eduardsc:
Ja jau Tu pats saproti par ko runaa... kaadeelj jautaa tik primitiivus jautaajumus?

Un visi bilderi galu galaa ir ar beigtu veseliibu. Tev tas ir jaunums?
Ir daudz un dazhaadas blaknes kjiimijai. Piem paaugstinas holerteriina liimenis un tiek piesaarnjoti asinsvadi, biezhi noveerojas sirds sieninju hipertrofija, hormonaalas probleemas ir visiem bez iznjeemuma (taadeelj laikus jaazin par PCT), deelj proteinu dietas ari nieres dabun just.

Neviens jau nesaka, ka tas NOTEIKTI taa buus. Bet risks ir PAMATIIGS. Es pats ari meedzu shad tad lietot kjiimiju. Taadeelj neesmu taas pretinieks, bet to jaadara LJOTI praatiigi.

Normaali dara taa, ka saakumaa taisa analizes - pilno asinsainu un biokjimiju. ari hormonus jaapaarbauda. Paarbauda motoru uz veloergometra un ja viss ok, tad tik kaut ko saak. Un ja jau viss ar paiku un treninjiem ir ok, tad ja vien nav kaada infekcija vai patalogjija - ari buus ok. Protams ka 90% taa nedara :) Jo 90% kjiimikji ir vnk sporta zaalju apmekleetaaji :) Taada dziive.

Pirmo kursu ar winstrola injekcijaam taisiit... winstrols laikam tomeer ir pareiza izveele, bet pietiks Tev ar ripaam. Viena bundzhinja uz 4-5 nedeeljaam sadali un miers. Naakamo kursu var meekjinaas ar metanu. Pec tam jau skatiities. Bet visu laiku jaaseko analizeem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus, paldies ka vismaz atbildi.Es neuzskatu ka tas ir primitīvs jautājums, jo ne visi saskarās ar šādām lietām un gribās pirmo kursu taisīt ar injekcijām, tāpēc gribas zināt kas un kā.
Metānu jau esmu lietojis, gan metanox, gan methandienoni.
Pats esi lietojis winstrolu, cik ņēmi vienā devā un cik reizes nedēļā?Kurss ilgst 8-10.ned.
PCT šajā gadijumā vajadzētu taisīt ar clomīdu.Vai ne?
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
13.03.2010 22:33
metanox un methandienon ir viens un tas pats
metandienone ir aktiivaa viela
metanox ir metandienone+bikiit metiltestosterons. Puush labi.

Ja esi jau lietojis metanu, winstrols nedos ne tuvu taadu efektu.
Kaadeelj wini? Zhaaveesies?
Kaadeelj tieshi veelies wini?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Skaidrs, tik sīki nezināju.Kad tos lietoju, nezināju neko par pareizu pārtiku un normāliem treniņiem.
Viens pazistams ieteica, teica ka labi nāk klāt sausa masa.Aij tagad esmu apjucis nezinu ko ņemt, jo dabūt varu gandriiz visu, arī sustu, deku.u.t.t.Jo turpināt bez nekā nav jēga, svars jau kuro mēnesi stāv uz vietas, lai ari ko ēstu un cik bieži.
Jāņem jau laikam būs winstrol.Ko tu iesaki?
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
13.03.2010 22:58
Svars 99% gadiju staav uz vietas, jo pa maz paikas ;)
un tikai 1% tiešām ir sasniedzis ģenētisko limitu.

wini audzēs ļoti sausu gaļu, bet ļoti jāuzmanās ar svariem, jo žāvē locītavas. Spēks nāk klāt, bet izmantot to nedrīxt - var ātri locītavu traumas dabūt.

p.s.
augsi kvalitatīvi, bet ļoti lēnām un šis ir preparāts parādīs ļoti uzskatāmi, vai Tu ēd pietiekami. Metaans utm piedzen ar uudeni un aatri ITKAA naak masa. Liela dalja no taa ir uudens. Wini uudeni tieshi izspiezh aaraa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ko ieteiktu lietot locītavām?Un ar ko taisit PCT pēc winstrol?
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
14.03.2010 12:42
Iemaacies lietot mekleetaaju
Arthril - kristāliskais glukozamins

Par PCT - jautaa savam diilerim/konsultantam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 14.03.2010 12:43 by Mateus.
Kāds tur sakars meklētājam, es vienkārši gribēju dzirdēt tavu viedokli.
Esi varbūt kaut ko lietojis ari no gaspari firmas?Kādas atsauksmes?
Iespējams ķīmija man būs pārāk ātri, būs jāskatās no parastajiem UB laikam.Bet cik esmu lietojis, nekas īpašs.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
14.03.2010 14:14
Nu piemeeram taads sakars ka vienu teemu blakus tieshi ir rakstiits par tieshi lociitavu UB :)
Gaspari ir ok. Bet ko tieshi no Gaspari?
SizeOn man patiik. Novodex XT man patiik. Citu neko no vinjiem neesmu lietojis. Esmu meegjinaajis Superpump, bet man nepatiik. Citi sajuusmaa

Nu patiesiibaa aug nejau no UB :) Nosaukums vien - bagaatinaataajs.
Bet juutami ir tas pats kreatina glukonaats (SizeOn), Superpumps (arginins un kreatina klukonaats laikam). Novodex XT ari ir juutams...
bet nu proncipaa nav tam domaats, lai justu kaa narkotikas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Atvainojos ka nepamanīju.Tieši tgd lietoju SizeOn, manta nav slikta. Domāju paņemt superpump.Kāpēc pumpis nepatika?

Aij laikam būs jāņem ķīmija, nav ko te niekoties, gan jau nebūs tik traki un neņemšu ar lielās dozēs un ne tos stiprākos prepus. ;) Kādu ķimiju pats esi lietojis, ja nav noslēpums? ;)
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
15.03.2010 06:30
Eduardsc Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> laikam būs jāņem ķīmija, nav ko te
> niekoties, gan jau nebūs tik traki

beidzot prātīgs lēmums. sen jau bija laiks saprast, ka alternatīvu nav. visi kreatīni, glutamīni un tam līdzīgi pohuīni un naudas izsviešana.
puslīdz sakārtotā paika + ķīmija saprātīgā veidā, un viss rullēs. mēnēša laikā sasniegsi vairāk, nekā pa visu iepriekšējo laiku kopā. vienīgais, jāsaprot, ka atpakaļceļa nebūs. jo, treniņi ar un bez ķīmijas, nu ļoti atšķiras.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.03.2010 06:30 by proteīns.
Priekš pirmā kursa ņem Deku. 8 nedēļas pa 2ml nedēļā. Tā tu iegūsi masu. Pēc tam 3 nedēļas ņem Winstrolu (Stanozololu). Ar to tu šo masu padarīsi daudz izskatīgāku. Visa ābece.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
16.03.2010 11:39
Ņemot vērā nandrolona dekanoāta specifiku, tā nav laba doma.
Ka arī pirmo reizi redzu, ka dekas devu mēra mililitros.
2ml var būt 100mg/200mg/400mg un arī 600mg

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Doma ir taisīt 8.nedēlu kursu ar Winstrolu (Stanozololu) injecējamo.Vajag + - sausu masu.Pašlaik svars 90.kg.
Varbūt kāds ir taisijis un kādas devas, cik reizes nedēlā?Novērojumi, kļūdas?
Deka būs par stipru priekš pirmā kursa, to varētu paņemt pēc winstrola.
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ņemot vērā nandrolona dekanoāta specifiku, tā
> nav laba doma.
> Ka arī pirmo reizi redzu, ka dekas devu mēra
> mililitros.
> 2ml var būt 100mg/200mg/400mg un arī 600mg

Domāta ir klasiskā Deka- Indijas vai Norma, kurām ir 100mg/ml. Nevis andergraundi- BD, LSP utml.
Protams, ka tā būs labāk, jo tiks eļļotas arī saites un locītavas. Bez Mitjkas pirmajā kursā mierīgi var iztikt. Nekas tur nebūs par stipru. Ja gribi, vari taisīt pa 1ml/ nedēļā bet to tu knapi jutīsi, ja tev ir 90kg.
Šeit vari palasīt par kursiem.

http://www.sportfarma.ru/s_kurs.htm
Kādās cenās deka grozās?30-35.ls?10.ampulas.
waterloo kādu Tu pirmo kursu taisiji?
Pirmais kurss bija 8 nedēļas pa 2ml Deka, ja pareizi atceros. Beigās Klomīds. Pregnilu neliku, jo pēc Dekas solo to varēja nedarīt. Tas bija rudens, tādēļ arī Stanozololu neņēmu, uz ziemu nav jēgas žāvēties, ziemā jāaudzē massa.

Otrajā vai trešajā kursā piemetu Mitjku, sāku ar 1 tab dienā, tādā veidā 2 nedēļas. Aizgāju līdz 3. Nu, un pavasarī kursa beigu daļā ieslēdzās Stanozolols kādas 3 nedēļas. Vairāk nevajag, jo tas dod lielu slodzi aknām. Pēdējā Deka arī vēl paralēli darbosies nedēļas trīs kā minimums. Var 2 nedēļas atpūsties un tad atkal Stanu pieslēgt.
Cik svars pienāca klāt no dekas kursa?Tagad svārstos varbūt jāņem deka.Jo man galīgi nav ko žāvēt.
Ja nemaldos, ap 8kg bija.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
21.03.2010 19:15
Tu tak zini kas ir tas, ko deka PILNIIBAA apstaadina? Un kaadeelj peec dekas ir tik ljoti nepiecieshams klomifeina citraats?

Man uz pirmaa kursa bija 16kg klaat :) no kuriem puse bija uudenis un spekjis. Tagad kaut kaa vairs vispaar neiespringstu un neko nelietoju un pat treneejos tikai reizeem. 4ota man citas prioritaates, bet pilniibaa saprotu tos, kuri raujas peec masas

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus ko apstādina?Neesmu pagaidām tik izglītots, saisitībā ar ķīmiju.

Nu jā man tas ir svarīgi un domāju ka ne tikai uz šo brīdi. ;)
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
24.03.2010 12:43
Jau 100mg dekas dazhiem indiviidiem kapitali nobremzee LH izsviedi, kas principaa noziimee sava testosterona razhoshanas paartraukshanu uz kaut kaadu laiku, kas katram ir ljoti individuāls. Bet reizeem ar klomifeina citraatu pilnibaa pietiek lai daudz maz atjaunotu visu normas robezhaas. Nu i peec tam tribulus var padzert.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ņemot vērā nandrolona dekanoāta specifiku, tā
> nav laba doma.
> Ka arī pirmo reizi redzu, ka dekas devu mēra
> mililitros.
> 2ml var būt 100mg/200mg/400mg un arī 600mg


Mateus, labāk pastāsti, kur esi redzējis Deku 400 un 600mg/ml.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
31.03.2010 09:40
Labaak pastaasti kaa Tev ar aritmeetiku :D
"Pirmais kurss bija 8 nedēļas pa 2ml Deka" <-- cik ir 2x200 vai 2x300? 200 un 300ml/mg ir normaals LSP produkts

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tad tu izvairies no atbildes.

Jau vienreiz atbildēju, ka domāta bija Deka, B.M. vai Norma, 2ml 100mg/ml.

Pastāsti, kur tu esi redzējis 400 un 600mg Deku? Jeb tu vnk gribēji izlikties zinošāks nekā esi?
Parlasi velreiz, rakstija- 2ml.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 8?
Ziņa: