Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)

Aizsāka Eduardsc 

Nu nekādiem starpgadījumiem ar organismu nevajadzētu būt. Pats un citi pa trīs mēnešiem sēž uz Dekas un tas ir normāli. Domāta bija Deka Norma vai Indijas. Tā, kurai ir 100mg/ml. Tas sanāktu 200mg nedēļā. Kas tev tā par 'interesantu' Deku?
Skaidrs.Nezinu gan vēl neesmu dabūjis to deku, tājā sarakstā kas man ir ar prepiem tur ir norādīts tā-Dekadurabolin, флакон 10мл/250мг.Tu domā ka tas ir feiks?Parasti tādā koncentrācijā nenāk deka, ja?
Nemāku teikt, jo nezinu ražotāju. Labākā viennozīmīgi ir Norma.
Es ar vēl nezinu tai dekai ražotāju, nākoš ned jānoskaidro.Nu jā es jau ar gribētu normas vai indijas deku, caur tevīm varbūt kaut ko var sarunāt?Negribas feiku paņemt.
Būtu baigi labi ja varētu.Paldies.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
16.10.2010 14:03
Eduardsc Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es jau ar gribētu normas vai indijas deku

esi pārliecināts, ka normas vai indijas deku neražo kādā no ukrainas pagrabiem?
Neesmu pārliecināts, tāpēc gribu nopirkt īstu mantu, nevis izsviest naudu par feiku.
Proteīn kur iesaki iegādāties tad?Pats arī lieto AS?
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
16.10.2010 17:04
dīvaini jautājumi. steroīdi ir ļaunums un ir iekļauti zināmā sarakstā. mentenē noteikti ir cilvēki, kuri ar šīm lietām nodarbojas. ja līdz šim nav dzirdēts, ka kādu ietupināja, tad nav teikts, ka tā tas būs vienmēr. tapēc, atbildot uz taviem jautājumiem, visas sarunas šajā forumā noteikti notiek tīri teorētiskajā līmenī un neviens neko nelieto.
A nu es nezināju ka tik nopietni tas viss .Varbūt uzraksti man uz e-pastu tukshums212@inbox.lv.ja protams ir laiks.Varētu apspriesties, lai te nav jāraksta. Waterloo ja lasi tad vari arī uzrakstīt uz inbox.lv.
pirms laika izdomaju ka nelietosu vairs as..jo auga gino.bet biju rijis tikai metanu.tgd gino pazudis ir .pagaja vairaki menesi.
bet nu laikam to nespeju bez lietosanas .
gribu tgd panemt stanazu ar propiku.kada iespeja ka gino no sitada kursa augs?no stanazas jau neugs bet no propa?cik man tamoxu likt tad klat..?varbut beru te stulbumu tgd.bet ceru uz atbildem1!!!
Nav tik traki, patiesībā labs jautājums. Kaut vairāk tādu būtu, a to visi močī tik uz dullo. Paņem Provironu, kad sākas Propiks. Ja sāk kņudēt pupu gali. Pēc tam Klomīdu.
Nu tā deka un methandienone ir pie manis.Gribu uzzināt vai labāk sākumā nebūs laist 1.ned 100mg\ned un nākoš ned 200mg\ned vienā reizē?Vai arī sākt tikai ar metanu?un tad pieslegt deku?Vai arī 200mg\1ml ned +30 mg dienā metana?Zinu daudz jaut,bet gribas pareizi rīkoties, jo tas būs man pirmais nopietnais kurss.Kā jūs rīkotos?un vai tiesām var atraut deka dick?un pēc tam to ar pct var dabūt kā agrāk?Paldies, cerams kāds varēs sniegt saprotošu atbildi.!
Waterloo= Henrijs Verze???:))))))))))))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 19?
Ziņa: