4menesu laika pienemos par 30 kg!

Aizsāka pumai 

4menesu laika pienemos par 30 kg!
23.03.2010 15:13
aizbraucu no LV uz ASV .bija daudz stresu ka rezultata daudz daudz edu visaadus drankjus.4 menesu laikaa pieneemos par 30kg. no 67 uz 97!!! + man ir tikai 18.gadi
visu so laiku nepieversu tam uzmaniibu,nedomaaju daud zpar to,jo svara agrak ja gribeju vareju loti atri nokristies.perkot drebes izmeriem nepieversu tadu uzmaniibu.uz kermena saaka paraadiities strijas,uz saaniem,krutim,un starp kaajaam.
vakar uzkaapu uz svariem 97 kg!!! meinaju uzvilkt dzinsas ar kura atbraucu uz sejieni, nekaa, kaaju knapi varu dabuut ieksha!
man pilniigs shoks!
veershos peec padoma..ar ko man saakt?? man reizeem uznaak riishanas maanija.-esmu jau paeedusi,bet nee,vienalga panjemsu vel un paareediishos.
saprotams ieshu uz sporta zaali, bet varbuut kaads var ieteikt vingrojumus kurus varu sakt pildiit maajas??
luudzu luudzu paliidziet!! :(
Re: 4menesu laika pienemos par 30 kg!
23.03.2010 16:30
4 mēnešu laikā nav reāi vienkārši uzēst 30 kg. jāiet pie ārsta.
Re: 4menesu laika pienemos par 30 kg!
24.03.2010 12:41
Te nu tieshaam ar steigu pie endokrinologa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
NU kas zin - kāda ASV tā pārtika, un kas tai klāt, iespējams, jau arī ka var!
Es sāktu ar sabalansētu ēšanu un sportu, 18 gadīgam skuķi, ja viss kārtībā, tā rezultātā vajadzētu nonākt ātri nost uzēstajam.
Re: 4menesu laika pienemos par 30 kg!
29.03.2010 23:20
bija ari depresija ka rezultaataa eedu galiigus drankjus un daudz.
jau nedeelu nodarbojos ar sportu, no riitiem skrienu un edu normalaaku partiku..pa nedelu kg jau ir nost :))
Re: 4menesu laika pienemos par 30 kg!
30.03.2010 00:40
no riitiem SKRIEN?
Un tagad atziisties cik kg izdomaaji, vai arii vispaar visa teema ir provo?
To Tu savai vecmammai vari staastiit!
+30kg un vel paskriet vari? Tjipa ar pulsu 300 ...tb bezsamanjaa skrien?

kg tik vienkaarshi nemaz nedeg ar to skrieshanu ja neskrien pareizi, bet ar taadu pieaugumu svaraa nav reaali notureet normaalu pulsu. MAX ko Tu tur vari dariit ir soljot leenaa garaa.

Ar kaadu pulsu Tu "skrien"?
Re: 4menesu laika pienemos par 30 kg!
01.04.2010 16:01
neko neesmu izdomaajusi, un diemzel savai vecmamina to nevaru pastaastiit.
galiigi nav viegli skriet,soloju peec min10 saaku skriet,aatri nav speeka, bet leenaam un mieriigi.jo ja meeginu aatri,tism sajuuta ka sirds pa muti aaraa lec :(
bet es censos, man nav citas izveeles..taisu pietupienus, del taa celj diezgan juutiigi,saapiigi palikusi palikusi..
Bāc, nu kā var būt tik neizglītoti ļauudis, kuriem ir piejams dators un internets. Tak, meitēn, pagooglē, ja jau biji ASV, arī angļu valodu vajadzētu būt uz Tu.

Kādi vēl pietupieni, un tiešām - kāda skriešana, ja sirds pa muti lec ārā (un citas izvēles nav..) - tā tikaiai pa taisno uz morgu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: