cik daudz skrit, lai labi justos?

Aizsāka venta 

venta
cik daudz skrit, lai labi justos?
19.04.2010 15:39
man ir jau 44 gadi, mazkustīgs dzīvesveids, sēdošs darbs. Reti iznāk kust`ties, bet prasās. Šodien drusku paskrēju, kādas 20 min, vismaz likās, ka dzīvāka palieku. jautāt gribēju lūk ko - vai ir jēga skriet 20-30 min vai vajag vairāk? Svaru man nodzīt nevajag, tikai kustībai.
Re: cik daudz skrit, lai labi justos?
19.04.2010 15:46
šķiet, ka esmu šeit vienīgais kurš atbild :) Nav jau noteikta laika, kurš būtu jāskrien, lai labi justos... Ja labi jūtaties pēc 20min, kādēļ tā neturpināt? ķermenis ir radīts kustībai....



Edited 1 time(s). Last edit at 19.04.2010 15:46 by klusti_lielaks.
Re: cik daudz skrit, lai labi justos?
20.04.2010 07:21
30 minutes pilnigi pietiek ...un ja puls ir no 140-150 sitieniem,tad tas pat saks stiprinat sirdi un pie reizes samazinas lieko svaru,protams,ja ir attieciga dieta....
Guntis
Re: cik daudz skrit, lai labi justos?
20.04.2010 10:07
Skriešanas ilgums un ātrums nav svarīgs, iesaku to regulēt pēc pašsajūtas (ne mazāk kā 3x nedēļā). Sev pāri darīt nevajag, skriet ar baudu:) Pēc skriešanas vēl būtu vēlams nedaudz iztaipīt muskuļus ar staipošiem vinginājumiem un kādu vingrinājumu vēdera un muguras muskulatūras nostiprināšdanai. Un kad visu to izdarīsiet (ilgtermiņā), būs pašai prieks....:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 3?
Ziņa: