gino

Aizsāka jānis123 

gino
16.08.2010 14:09
sveiki!!
pirms paris menesiem lietoju metanu(anabolu) ..pamaniju nelielu gino.partraucu metana lietosana tgd pirms 2 nedelam tiku pie tamoksifena ..lietoju 20mg diena .bet gino man liekas turpina tapat progreset jo sakuma bija tikai labaja kruti bet tgd ari kreisaja.ir nelielas sapes .protams it ka netrauce bet nelagi izskatas .vai bez griesanas ara vispar var tikt vala??un kapec lietojot tamksifenu attistijas ari otra kruti?
Re: gino
17.08.2010 11:25
Cik daudz metāns jaēd lai gino dabūtu???
un nevajag tā uzreiz maukt tamoxu. Un tik pat labi tas var nebuut gino. Sevishkji ja tamox neliidz.
Cik ilgi lietoji metanu?

Un ja gino jau ir izveidojies reaali, tad tikai griezt manupraat. Ja vien nav kaut kas jauns izdomaats.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: gino
17.08.2010 15:55
nu man ta bija 3x reize kad kko lietoju..pirmas 2 bija stanazols un neka tada
apmeram menesi lietoju un tad menesi nee ..uz metana apmeram 4 nedela paradijas! matanu pirmas 2nedelas 20mg otras divas 30mg..neko vairak neesmu lietojis.

es brinos kapec ta notiek jo reali pirms tamoksifena bija tikai labaja ...isteniba tgd pat isti nejuti labaja bet kreisaja var manami just bet pirms tam tur neka nebija!!! ja iespejams ka parsteidzos at tamoksu..tapec drosak vien laikam bus doties pie arsta..
bet tur jau drosi vien naksies izstastit ko esmu lietojis.un tad gan jau norausos biski!!
Re: gino
17.08.2010 16:05
Ko Tu tur murgo? Par ko norausies? Heroina lietotaaji nenoraujas un Tu norausies? :D Nomierinies. Aarstiem tas viss ir pie kaajas.

Gino parasti saakas ar piebriedushiem un niezoshiem kruushu galiem.
Ja vnk kaut kādi veidojumi saak veidoties... pagaidi 1-2meen un tad skaties. Man ir bijis ka kaut kas taa kaa paraadas, bet peec meenesha pusotra paariet.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: gino
17.08.2010 16:24
man vismaz liekas ka visi baigi skeptiski pret as lietotajiem un ar skibu aci skatas!!

tas nozime to ka jaturpina treneties nedomajot par as ..
un nekas jau ka tie mezglini tur izveidojusies bet krusu gali pasi izskatas ka ar taukiem pilni..ielienot auksta udeni pazud un izskatas labi..bet nu taukains es nepavisam neesmu..
Re: gino
17.08.2010 19:19
jānis123, ja tā lieta tik ļoti traucē, jāiet pie ārsta. uztaisīsi visas analīzes, sapratīsi, no kā tas gino tev ir. bet, ja jau sāka veidoties, bez griešanas vaļā netiksi. vienīgais, ko varēsi panākt ar zālēm - būs mīkstāks un ne tik pamanāms.
kamēr gaidi ārstu - palielini tamoksifēna devu. 3-4 reizes dienā pa 1 tab.
Re: gino
17.08.2010 21:07
proteins
kad es domaju, ka man ir gino, izrādijas ka tas nav gino, bet ari dēļ hormoniem kaut kādi sūdi. Tamox un 2 meeneshi palīdzēja, sāka samazinaties lidz vispaar pazuda, bet kaa onadrens asiniis, taa atkal saakas :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: gino
20.08.2010 03:33
Man arī bija aizdomas uz gyno, lai gan neko nebiju lietojis ! Aizgāju pie ārsta un pateica, ka man viss normāli, tikai es īsti nesapratu, kāpēc man īsti ir tādi piebriedušāki nipeļi ! ;/
Pumpis
Re: gino
18.12.2010 23:21
nesaprotu,kapec ar dazadiem prepiem nevar tikt valja no gino?? pat ja tas jau ir izveidojies?? visi saka,ka nevarot likt izgaist krutim utt,bet sievietes bb lietojot dazadus prepus tac vispar pa deljiem paliek,krusu dziedzeri vnk pazud!!! a kapec viriesi nevar to pasu izdarit ar kkadiem anti estrogeniem utt??? pilnigi abidna:D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 10?
Ziņa: