kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt

Aizsāka Mr_Smith 

kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
05.10.2011 21:06
nu sveiki,nepatikami rakstit so bet tas laiks ir pienacis.
jabeidz dzivot ena,nevar sedet saule ar dzemperi.
esmu 22gadus jauns calitis,kura augums vnk fascinejos.
augums 1.80cm
svars 65kg

ieprieks to visu es kautkada veida neredzeju,vai vnk nevelejos redzet.bet esmu gatavs to visu mainit.
man pec nedelas jabrauc celojuma ar savu draudzeni.
tas ir loti nopietni prieks manis,es ggribu izskatities kaut cik maz labakaa stavokli ka tagad.
jo nu tiesam negribu radit draugiem bildes kuraas var redzet tikai manu draudzeni nevis mani :D

es jau esmu runajis ar manu draugu,vins man neiesaka to vnk es velos.
doma sakt lietot Sustanon 250,nezinu vai vienas nedelas laika ir iespeja kautko mainit?
nekādā gadījumā NELIETO steroīdus!! sabeigsi veselību.
Labāk sāc sportot un ēst vairāk olbaltumvielas.
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
05.10.2011 21:17
man nav ta laika iet uz sporta zalem.
darbs-majas-darbs
est jau edu,tur jau ta lieta.man tie 65kg jau ka 6gadus,nu ta padoma pats.nav taa kaa bisku pa daudz.
dzivoju laukos,piens,olas,gala he un.kada jega tie pasi 65
man to vajag,un to es esmu izlemis,vnk velejos dzirdet citu viedoklus ko man tiesi lietot un cik lielas devas lai vismaz vienas nedelas laika varetu mainit savaa kermeni kaut nedaudz labaku skatu
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
05.10.2011 22:16
neko tu nedeelas laikaa nemainiisi, palasi blaknes shim preparaatam-ilgstosha saapiiga erekcija,spermas produkcijas trauceejumi,depresija,nervozitaate,nieze utt.
gribas noveeleet jauku celojumu
a ja gribi skaistus muskulus,bez smaga darba zaalee neiztiksi,nu vismaz 1 gads,tas taa-saakumam.
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
06.10.2011 01:32
nu jaa,saaku paardomat sito variantu.
ko jus man iesakat darit,to ka uz zali iet to es saprotu bet tomer bez steroīdiem tas bus ilgs etaps prieks manis.
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
06.10.2011 08:37
pirmkaart nomierinies,otrkaart-ej uz zaali,bet bez steroiidiem,galvenais vajag olbaltumvielas,vitamiinus un mineraalus.no steroiidiem aatri erekcija zuud un veel kaudze probleemas.galvenais pareizi trenneeties,pareizie vingrojumi,slodze,trenninu biezhums...tad arii bez steroiidiem buus labs rezultaats.
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
06.10.2011 12:25
kakdssss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nekādā gadījumā NELIETO steroīdus!! sabeigsi
> veselību.
> Labāk sāc sportot un ēst vairāk
> olbaltumvielas.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pilnībā pievienojos. Pazemināts svars un vecums norāda uz paaugstinātu testosterona līmeni organismā. Tas ir kārnuma iemesls.Sustanons ir vīrišķā hormona paveids. Paaugstināt to kas jau tā ir par daudz organismā- nav prātīgi. Tikai mērenas slodzes un olbaltums var šeit līdzēt. Tas nekādi nav nedēļas jautājums. Divdesmit gados daudzi ir slaidi. Tas ir jaunības sindroms. Tā ir jaunības privilēģija.Pie tam pārejoša privilēģija.Pēc 25 gadiem sāksies pakāpenisks testosterona samazināšanās process. Muskuļi var augt uz stipriem( masīviem) kauliem.
Kalcijs,kas tiks izsviests muskuļos pie hormonālās (steroīdās) terapijas novedīs pie kaulu trausluma. Tas novedīs pie mugurkaula skriemeļu cietības traucējumiem. Skriemeļos var iestāties organiskas izmaiņas. Tad tiešām tu vairs draudzenei nebūsi vajadzīgs.Var sākt veidoties mezglveida sārti veidojumi visā ādas virsmā. Sevišķi uz sejas,pleciem, muguras. Aknu traucējumi arī ir nopietna pataloģija.
Paaugstināts testosterona daudzums ir tas, kas liek vīriešiem pārspīlēti uztvert savas ārienes šķietamos defektus.Jo vīrietis mīl ar acīm.Ar acīm viņš mīl sievieti un sevi arī.
Nomieinies.Esi tāds kāds esi. Jaunība tas ir skaistums. Slimība jaunību iznīcina.
Esi gudrs,pacietīgs un laimīgs!



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2011 12:26 by Mazdakteris1.
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
06.10.2011 16:26
Es bik neiebraucu kur tā problēma. Tu esi slaids jauneklis. 22 gadi. Augums 1,80. Svars 65.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pazemināts svars un vecums
> norāda uz paaugstinātu testosterona līmeni
> organismā.

tīri intereses pēc - kādā veidā pazemināts svars norāda uz
augsto testosterona līmeni?varbūt tomēr uz vielmaiņas ātrumu?


par sustu gan jūs te baigās briesmas sarakstījāt. a veči ta lieto un nezin.
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
07.10.2011 15:53
poh Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteris1 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Pazemināts svars un vecums
> > norāda uz paaugstinātu testosterona līmeni
> > organismā.
>
> tīri intereses pēc - kādā veidā pazemināts
> svars norāda uz
> augsto testosterona līmeni?varbūt tomēr uz
> vielmaiņas ātrumu?
>
>
> par sustu gan jūs te baigās briesmas
> sarakstījāt. a veči ta lieto un nezin.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paaugstināta vielmaiņa ir pareizi teikts. Tās iemesli ir augstais adrenalīna un testosterona līmenis organismā. Tiko testosterons krītas zem vidējā, cilvēks kļūst mazaktīvs. Kāpēc dzērāji un narkomāni ir ar nekoptu ārieni? Inžu rezultātā .loti cieš testis(oliņas). Testosterons ir tas,kas liek puisim traukties,mīlēt ,rūpēties par savu ārieni.
No malas uzņemtie vīrišķie hormoni dod komandu samazināt oliņu darbību. Pie ilgstoša un lielās devās uzņemtiem testosterona aizstājējiem var iestāties tā saucamā farmakoloģiskā (ķīmiskā ) kastrācija. Tad indivīds kļūst atkarīgs no tabletēm uz visu mūžu.Potenci ķīmija var aizstāt bet tēvs viņš vairs nevar būt nekad. Zviedrijā testosterona aizstājēji tiek pielīdzināti narkotikām.Par to lietošanu draud cietumsods.Viņi pieredzēja traģēdijas,kad steroīdu lietošanas dēļ cilvēki ir iegājuši uzbudinājuma fāzē un veikuši masveida civiliedzīvotāju slepkavības.Par testosterona nozīmi runā arī tas fakts, ka uz šodienu ķīmiskā kastrācija ir gandrīz vienīgais veids,kas palīdz pedofiliem tikt galā ar noziedzīgām nosliecēm.Bet te netiek doti testosterona aizstājēji:)
Diemžēl,ja ir sākts lietot testosterona aizstājējus, tad bieži cilvēks kļūst atkarīgs no dotā preperāta.
Sekas: Mezglveida izsitumi zem ādas,muguras skriemeļu sabrukums, aknu bojājumi,impotence un psihozes, ir pārāk liels risks.Esmu noklausījies zviedru speciālistu lekcijas.Zinu Latvijas narkologu uzskatus.
Lai sargā saprāts,vecajo padomi un Dievs!



Edited 3 time(s). Last edit at 07.10.2011 16:01 by Mazdakteris1.
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Paaugstināta vielmaiņa ir pareizi teikts. Tās
> iemesli ir augstais adrenalīna un testosterona
> līmenis organismā.

atkal, tīri intereses pēc - bet vai paaugstināta vielmaiņa nav saistīta, piemēram,
ar vairogdziedzara darbības īpašībām (tiroidu daudzumu) konkrētam indivīdam?

> Sekas: Mezglveida izsitumi zem ādas,muguras
> skriemeļu sabrukums, aknu bojājumi,impotence un
> psihozes, ir pārāk liels risks.

veļ joprojam, tīri interese pēc, vai personīgi ir redzēti dzīvi cilvēki ar visām šitām lietām?
vai šie cilvēciņi ir izmeklēti personīgi un vai ir izdevies pierādīt, ka tas viss ir (ja vispār ir) tieši no sintētiskā testosterona?


> Zviedrijā testosterona aizstājēji tiek pielīdzināti narkotikām.
> Par to lietošanu draud cietumsods.

vai zviedrijā nepastāv tāda lieta, kā hrt?


uzreiz saku, uz kašķi neuzprasos, vienkārši interesē "pretējās" puses viedoklis un tā pamatojums.
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
08.10.2011 10:25
vai zviedrijā nepastāv tāda lieta, kā hrt?
...................................................................................
Kas ir hrt.?
Kriminālatbildība draud par dzimumhormonu aizstājēju lietošanu bez ārsta nozīmējuma. Par izplatīšanu bez medicīniskām indikācijām.Latvijā arī nevienu ārstu nesoda par morfija nozīmēšanu pacientam medicīnisku indikāciju dēļ.Tas ir pašsaprotami.
Jā ,esmu personīgi redzējis jaunus puišus ar sarkanajiem ,mezglainiem izsitumiem pa visu ķermeni pēc vīrišķo hormonu lietošanas, kas bija domāti muskuļu masas uzaudzināšanai.
Par muguras skriemeļu organiskiem bojājumiem.Tā ir vispār zināma lieta- aksioma!Jebkurš endokrinologs pateiks to pašu.
Tas ir preperātu izplatītāju standarta paņēmiens.Jautāt, vai tu esi to redzējis personiski. Pirmkārt, tas nenotiek viena ,divu gadu laikā.Otrkārt,šie slimnieki un invalīdi mums nav redzami.Viņi uz sporta zālēm vairs neiet.Viņiem nav ko vainot.Jo to izvēlējās viņi paši. Pietiek atvērt internetu un savākt informāciju par dopingu un dzimumhormonu lietošanas kaitīgumu. Oficiālajā sportā par to lietošanu draud pat mūža diskvalifikācija.
Pilnīgi pietiek ar Zviedrijas piemēru. Viņa ir viena no civilizētākajām valstīm cilvēku aizsardzības jomā.
Lai miers un sapratne.

Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.10.2011 10:42 by Mazdakteris1.
A Stoholma ta pat pa ielu staiga veci ar 50 cm rokam...
Re: kadas ir jusu domas,ar ko man vajadzetu sakt
25.12.2011 00:43
MR_Smith

Kas tev liek domāt ka steroīdi ir burvju līdzeklis uzaudzēt muskuļus,
Pirmkārt.
Diētai ir vislielākā nozīme,
Otrkārt.
Smags darbs sporta zālē,es tiešā vārda nozīmē to rakstu(dažreiz tā pat man bijis,ka grūti paiet,slikti)
Treškārt.
Atpūta,miegs.Migā mēs augam:)
Ceturtkārt.
Motivācija.
Un beidzot nāk tie burvju līdzekļi-steroīdi.
Tev vispār nevajadzētu domāt par AAS,testesterona tev pašam sava pa pilnam.22 gados,nu nevajadzētu sākt,pagaidi vēl.
Pirmkārt.
Diētai + steroidi
Otrkārt.
Smags darbs sporta zālē+steroidi
Treškārt.
Atpūta,miegs.+ steroidi
Ceturtkārt.
Motivācija+ steroidi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: