Izmežģīta Potīte

Aizsāka jankapjanka 

Situācija
Sportojot tika izmežģīta potīte, momentāni radās pampums sērkociņkastītes lielumā - > bik vēlāk Traumās uztaisija rentgenu, dežūrārsts teica ka nekas nav lauzsts lai smērē vēsās smēres un ja kas iedzer ibumetīnu :)
Nu jau pagājušas dienas 5, bet pampums ir izpleties pa visu pēdu un īsti nemaz netaisās pazust ...
Jautājums: vai nav bik pa ilgu, kad vajadzētu noiet tam pampumam?
Gimenes arsts sobrid nav pieejams ko darīt?
Cik saprotu tad rentgenā saites neredz - kā lai zin ir sarauts vai pārrautas vai sastiepts vai vispar nekas?(neprasu precizu diagnozi, bet tautas metodes sirdsmiera veicināšanai) Lai zin uz ko gatavoties
Re: Izmežģīta Potīte
09.01.2012 13:36
katram individuaali , cik aatri noiet tas pampums.. sportistiem pagriezhot/pastiepjot ( nejaukt ar izmezgiishanu - tas ir manupraat trakaakais , kas var buut , peec potites luzuma ) tie var atgriezties treninjprocesaa jau pec 2-3 dienaam, jo pierasts + vel noteipo un aidaa

pacieties, smeree smeeres, liec ledu klaat.. un redzeesi kaa paliek.. un to vai ir kas paarrauts izveerteet var vienigi traumatologs vai sporta aarsts , gjimenes aarsts , es pielauju tev nekaadu noderiigu info nedos

pec savas pieredzes, esmu prof.sportists.. pec potiishu sastiepshanas, arii man parasti paiet kadaas 1-2 ned. kameer varu atpakal normaali atgriezties sportaa - kaa jau teicu, viss individuaali
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 13?
Ziņa: