Dibens

Aizsāka Eee 

Dibens
14.01.2017 00:58
Labs vakars!
Varbūt šo tēmu vajadzēja rakstīt sadaļā "psihiskā" veselība, bet īsumā... Jau no sen seniem laikiem uz dibena abiem vaigiem ir tādas kā divas "bedres", rētas. Līdz šim domāju, ka tas varbūt ir baigais celulīts vai varbūt no tā, ka bērnībā audzināšanas nolūkos ir pielietota siskna un tam īpašu uzmanību nepievērsu. Tuvojas 30 un laikam jau pārdomu brīdis - gribētos šo situāciju uzlabot. Sāku meklēt internetā (mūsdienās nekādas kaites neiesaku meklēt internetā, ar sirdi var aiziet), kas tā varētu būt par problēmu, neko pat līdzīgu neatradu, visur tikai celulīta bildes. Daudz ieteikumu vairāk sportot, bet tas nelīdz, jo sportoju vismaz trīs reidzes nedēļā un 70% no tā uzsvars ir tieši uz šo problemātisko zonu. Daudz ieteikumu bija arī par masāžu, kaut kādu ruļļu procedūru... Pamēģināju masāžu (pašrocīgi), zem ādas kaut kādi bumbuļi (jap, bumbuļi dibenā), kuri pēc vakardienas čamdīšanas/masēšanas sāp.Tātad, jautājums - pie kāda ārsta ar tik delikātu jautājumu vērsties? Dermotologa? Ģimenes ārsta? Fizioterapeita? Ķirurga?
Starp miljons sarkastiskām atbildēm ceru uzķert arī kādu labu :)
Priekā! ;)
Re: Dibens
15.01.2017 13:33
Gimenes ārsts varētu ieteikt. Jo speciālisti ( ādas ārsts un ķirurgs) gribēs zināt anamnēzi,asins analīzes.
Domāju,ka tas ir plastisko ķirurgu lauciņš. Jārēķinās ar naudas iazdošanu. Jo kosmētiku valsts neatmaksā.
Sadaļa ir nepareizā. Tas jāskata kopējā, jeb medicīniskajā lapas sadaļā.Te ir pārāk specifiska lapa,ko maz apmeklē pārējie.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 4?
Ziņa: