Uz smaganas strutu pumpa

Aizsāka skumja lieta 

skumja lieta
Uz smaganas strutu pumpa
03.10.2006 16:17
Pçkðòi atklâju, ka uz smaganas ir apsârtums un izaudzis tâds sâpîgs bumbulîtis un smagana tâda viegli atbîdâm no zobiòa. Pçc nedçïas, divâm, uzpieþot tas bumbulîtis pârsprâga, izrâdîjâs - strutas. Mans ârstçjoðais zobu ârsts nezinâja pateikt, kas tas ir un no kâ tas ir. Ðobrid vçl pçc nedçlas tâ vietiòa nav sadzijusi un ja paspieþ, izdalâs mazliet strutas. Utaisîju rentgenu, taèu pçc tâ arî neko îsti nevar pateikt. Ðim zobam gadu atpakaï tika izrauts nervs, kâ rezultâtâ [otrâ pusç, kur ðobrîd bumbulîtis] bija izveidojusies pat cista [izârstçta]. Ðobrîd nezinu, ko darît?! Vai tâ ir kâda infekcija? Saprotu, ka man vajag labu speiâlsitu. Iedomâjos par Dzirciema klîniku, ka Tu vajadzçtu bût labiem un zinoðiem dakteriem. Varbût kâds man var ieteikt kâdu?! Bûtu jums ïoti pateicîga par padomu!!!
Re: Uz smaganas strutu pumpa
03.10.2006 23:52
Skalojiet mutes dobumu pieþâk ar "ziliem graudiòiem". Pamasçjiet to vietu lai attîrîtu no strutâm. Paskalot var ar 10 % sâls ðíîdumu. "Moþums" Uz Bruòinieku ielas arî labs stomatoloìiskais kabinets. Un nav tik dârgs.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
04.10.2006 00:22
izklausas ka saknju kanaals buus jaapaaraarstee. ieteiktu iet pie endodontista
Re: Uz smaganas strutu pumpa
04.10.2006 09:40
Dzirciema ielâ dr. Mindere ir laba.
ita
Re: Uz smaganas strutu pumpa
04.10.2006 10:36
ieteiktu gan uz stomotoloìisko institûtu braukt!
ðo strutu dçï man tika veikta operâcija...pat divas reizes
Drago
Re: Uz smaganas strutu pumpa
04.10.2006 11:47
Iesaku parbaudities uz hiv.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
04.10.2006 12:58
Man liekas, ka brçka par neko. Kam negadâs tâdas pumpas. Kâdreiz man gadiem tâdas metâs.Nekad neesmu gâjusi pumpas dçï pie doka un vçl dzîva un zobiem ne vainas.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
05.10.2006 19:03
flegma - ja taas bija ar zobiem saistiitas pumpas tad tagad skats vareetu buut pavisam beediigs....
ZZZ
Re: Uz smaganas strutu pumpa
05.10.2006 19:40
Nevajag to saukt par pumpu, tad neradîsies sajukums, ðajâ gadîjumâ tâ nav pumpa, bet strutas ir atraduðas ceïu uz âru.
Par to izskatu zb() teiktajam ir jâpiekrît :)
man arii reiz taa bija un mans zobaarsts man ieteica tabletes kas kliedee strutas un paliidzeeja, kunkulis nost strutas arii prom.:D
man zobaarsts apskaidroja daudzas versijas ....
playing the angel
Re: Uz smaganas strutu pumpa
06.10.2006 06:02
Euena!
man ar tads kunkulîtis jau kâdu gadu, domâju, ka strutas, bet jau divas reizes taisîja rentgenu - it kâ nav strutu...bet citreiz jau liekas ka tâ kâ uzsûcâs, bet tad atkal izteikti parâdâs. sajûta ïoti riebîga, varbût Tu atceries, kas tâs par tabletçm??? lûdzu uzraksti!

pûcei gribçtu pavaicât, vai iespçjams, ka tâds veidojums palicis pçc anestçzijas dûriena, ja iedurts, kâdâ asinsvadâ? tas mans paðas skaidrojums :)un vai drîkst to vietu masçt...sajûta, ka gribâs ta kâ padzenât to, kas tur sastâvçjies?
Paldies!
liapa
Re: Uz smaganas strutu pumpa
06.10.2006 16:08
Mmn pie ðitâdâs pumpas arî 2 x operçja vienu zobu.Otru zobu diemþçl nâcâs izraut.Joki mazi ar ðî strutu fistulâm.
voti nepateiksu vairs kaatas saucaas,bet kad aptiekaa prasiiju pret strutu kliedeejusaam zaaleem bija tikai 2-veidi savaadaaku nebija paneemu abas un nezinu kuras man vairaak paliidzeeja ,jo dzeeru abas...
aah
Re: Uz smaganas strutu pumpa
06.10.2006 16:22
nav ko gaidiit , jaaiet pie zobaarsta aarsteet ceeloni nevis aakstiities ar tabletiiteem
Bet vina tak rakstiija ,ka aarsts neko nevareeja pateikt...
labaak dzert tabletiites nekaa neko nedariit!
playing the angel
Re: Uz smaganas strutu pumpa
06.10.2006 17:08
paldies euena!
aah - mana zobârste teica, ka nekâ tur nav!
man piemeeram patiik loti Zintas klinika varbuut pameegini tur aiziet.
Flegma taa nav joka lieta es tad apsveicu, ka tev veel zobi vietaas,bet kad smaganas iekaisums sasnieks taadu infekciju,ka no gliitiem zobiem paliks skiibi, negliiti visas smaganas tev saaks strutot un paliks zilas nokaraajusaas un nespeejiigas tureet tavus zobus tad gan tu vairs taa neteiktu.
Man paslaik draudzene mokas ar taadaam probleemaam, ka ielaida smaganu infekciju neaarsteejot taa nu vina tagat tuukstosus gruuz lai tik zobi nekristu aaraa un lai smaganas dabuutu veselas!
ZZZ
Re: Uz smaganas strutu pumpa
07.10.2006 00:26
Meklç profesionâlu klîniku ar reâlu ârstu komandu vai privâtârstu un neej uz tâdâm klînikâm kâ minçtais 'moþums', kur katrs ârsts strâdâ pats par sevi un klînika tikai nodroðina jumta pakalpojumus - tur nav no kâ pieprasît kvalitâti un risinâjumus problçmu gadîjumâ.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
07.10.2006 01:08
ZZZ:

tas gan nebija çtiski.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
07.10.2006 01:11
playing the angel:

iespçjami sareþìîjumi pçc anestçzijas dûriena izskatâs savâdâk - zilums, var bût pietûkums utt. strutaina pumpa visbieþâk tomçr liecina par iekaisumu zem zoba saknes, retâk - viena no parodontozes izpausmçm.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
07.10.2006 02:38
Es saku ka strutu pumpa ir kaa sekas no sastrutojuma zem zoba saknes. Kas attiecaas uz diagnostiku tad rentgens to ne vienmeer paraadaa jo peec savas buutiibas ir ljoti rupja izmekleeshanas metode. Ne velti padomijas laikaa strutu pumpa pie zoba bija viennoziimiiga indikaacija zoba izraushanai. Tiesa gan man nav izskaidrojums kaapeec tas notiek jo beerniibaa piedziivoju taadu situaaciju diviem pilniigi veseliem augshzhoklja zobiem simetriski abaas pusees.
par pumpu
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 10:01
Vai var bût tâ, ka tâ pati no sevis pâriet, uzsûcas?!
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 10:40
Var buut ka pati paariet bet vienmeer atkaartojas. Pie tam atkaartoties var arii taa ka vaigs uzpampst.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 17:10
par pumpu:

kad strutas izdreneejas - paliek labaak, tad atkal uzkraajas un paliek sliktaak. un taa tik ilgi kameer vainiigais zobs jaaizrauj. labaak aizej atrod kursh zobs to dara, saarstee kanaalu kas ir infekcijas pereeklis, atjauno kronja dalju un aizmirsti par to.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 17:22
zb

Nu jaa, ja pa to laiku nav izveidojusies granuloma.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 18:12
KU!:

un ko tad? ;)
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 18:48
zb

Nu to kaa reiz tu mums vareetu pastaastiit. Tu tak esi viens no foruma speciem.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 18:58
ku! man likaas ka tev bija kaads komentaars par taam granulomaam. vai vismaz gribeeji kaadu sabaidit :)

principaa, ja saarstee kanaalus, tad taas pazuud. ja nee, tad var izveidoties hipercementoze, saknju rezorbcija, vai cista.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 19:07
zb

Es kaa reiz nevienu baidiit negribu taapeec arii gribeeju redzeet tavu komentu. Agraak pastaaveeja viedoklis ka granuloma pati nekur nepazuud.
Re: Uz smaganas strutu pumpa
09.10.2006 19:16
ku!

agraak saknju kanaalus kaartiigi neaarsteeja. citreiz veel var redzeet "reetas" audus ap sakni bet pati granuloma uzsuucas ja infekcijas pereeklis ir izniicinaats.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 12?
Ziņa: