rausana

Aizsāka alfa 

alfa
rausana
03.12.2007 17:00
Sodien mani nosokeeja draudzene. Par zoba izrausanu samaksaaja ls 35! Tas nav Riigaa. Veel pie tam lielaakaa dalja zobaarstu zobus nerauj nez kaapeec, arii vinas zobaarsts. Bija jaameklee cits un sitaada nauda!!!Vai tiesaam tas ir mnormaali?
Re: rausana
03.12.2007 17:07
Hmm? Nu taas raushanas jau arii meedz buut dazhaadas... bet vispaar no zoba var tikt valjaa arii par stipri mazaaku naudu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
neRîga
Re: rausana
03.12.2007 17:31
Zobârsti vispâr ir bezkaunîgi. Labi vçl, ka ir tâdi, kam privâtmâjas, kas pieòem tur kabinetâ un pacientam nav jâapmaksâ zb îre. Uzskatu, ka par 1 zoba laboðanu ls 20 ir pats pats maksimums. Un vçl tâs rindas - 2 -3 mçneði jâgaida, tikmçr nav brînums, ka zobi beigti. Man liekas, ka Rîgâ pie zb tikt var âtrâk un var atrast pat lçtâk kâ provinces pilsçtâ. Diennakts zobârstniecîba arî ir tikai Rîgâ. Nez cik tur maksâ rauðana?
Re: rausana
03.12.2007 19:39
"Zobârsti vispâr ir bezkaunîgi."

:)

man liekas ka automashiinai nav jaamaksaa vairaak par 1000ls, ledusskapim 30ls un televizoram 20ls!

bet ja nopietni - vai kaads/kaada ir padomaajushi par pashizmaksaam?
Re: rausana
03.12.2007 21:08
Ja rauj pa dienu, tad nav neko daudz. Naktî krietni dârgâk. Îpaði dârga esot gudrîbas zobu rauðana.
aleluja
Re: rausana
03.12.2007 21:49
Neviens ârsts tâ nekâð! Pat operâcijas ir par brîvu. Salîdziniet operâciju un zoba rauðanu! Bezkauòas!
Re: rausana
03.12.2007 22:15
aleluja:

nekas nav par brîvu.
ir lietas, kuras apmaksâ kâds cits (valsts, aproðinâðanas kompânija), un ir lietas, par kurâm jâmaksâ paðam.

kurð liek maksât tik daudz? kâpçc jâiet klînikâ, kuras pakalpojumus nevar atïauties? cenrâþi ir pieejami visur.

zobârstniecîbâ par brîvu (apmaksâ valsts) ir zobu ârstçðana un higiçna visiem bçrniem lîdz 18 gadiem, 75Ls protezçðanai maznodroðinâtiem, un smagu sejas-þokïu anomâliju korekcija lîdz 21 gada vecumam.


P.S. Zoba rauðana, starp citu, ir operâcija sejas-þokïu rajonâ, kura var izraisît daþâdas nopietnas komplikâcijas, un ir nopietna atbildîba. Vçl ar manikîru salîdziniet...
alfa
Re: rausana
03.12.2007 23:43
Taa nebija nekaada smalkaa kliinika. Vnk nav jau izveeles lielas kaa Riigaa. Rauj tikai dazi aarsti Un tie arii naudu pleesh. Neviens taa arii neatbildeeja, kaapeec zb visi nerauj, bet tikai labo?
Re: rausana
04.12.2007 10:40
alfa:

kâpçc visi nerauj? pârlasi vçlreiz manu post scriptum...
Re: rausana
04.12.2007 11:05
Rîgâ, cik man zinâms, rauj vairums. Neesmu vismaz dzirdçjusi, ka kâds teiktu, ka gâjis raut pie cita zobârsta. Tâ bija padomjlaiku prakse, kad eksistçja speciâli rauðanas kabineti. Bet kâpçc nerauj- droði vien nepietiekama profesionalitâte.
Re: rausana
04.12.2007 11:15
nu, joprojâm ir tâ, ka vienas klînikas ietvaros, viens dakteris labo zobus, viens protezç, viens rauj, cits ir higiçnists. Katrai procedûrai savs doks, nevar jau visas prasmes iemiesot viena persona.. bet es nesaku, ka nav tâdu, kas gan labo, gan rauj



Edited 1 time(s). Last edit at 04.12.2007 11:15 by bruute.
Re: rausana
04.12.2007 11:27
Higçnisti ir atseviðíi, tas gan. Protçzes izgatavo zobu tehniíis. Bet viss ielikðanas process vai tad nav viena zobârsta kompetencç? Manu metâlkeramikas zobiòu lika viena un tâ pati. Un es zinu, ka viòa arî rauj pati. Patiesîbâ man arî nepatiktu, ja man bûtu jâskraida no kabineta uz kabinetu.
Re: rausana
04.12.2007 11:37
brûte:

tas ir katra zobârsta paða ziòâ.
es, piemçram, laboju un protezçju, bet rauju tikai izòçmuma gadîjumos :)
Re: rausana
04.12.2007 11:40
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
Bet kâpçc
> nerauj- droði vien nepietiekama profesionalitâte.

ja ir daudz citu patîkamâku darbu - kâpçc darît to, kas neiet pie sirds? :)
it îpaði, kad blakusistabâ pieòem kolçìe, kas nodarbojas ar íirurìiju :)
Re: rausana
04.12.2007 11:55
Tas nozîmç, ka izvçloties zobârstu, ir jâpievçrð uzmanîba vçl vienam aspektam- vai nebûs jâskraida apkârt...ir taèu tik jauki, ja var ieslîgt vienâ krçslâ un nevis skraidelçt, meklçjot, uz kuru kabinetu tad ðoreiz jâiet:-)))
Re: rausana
04.12.2007 12:29
Nu nez, ja vajag raut zobu tad labaak iet pie taa par kuru zinaams ka vinjsh ir iists meistars tajaas lietaas, nevis pie taa kursh starp citu arii rauj zobus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
alfa
Re: rausana
04.12.2007 22:25
Agraak visi zb raava zobus, nu tagad taa jau kirurgija,,,,jaasmejas:DDD
Re: rausana
04.12.2007 23:25
alfa:

tâ vienmçr ir bijusi íirurìija.
Re: rausana
04.12.2007 23:35
Zobârstu specializâcija aizvien saðaurinâs. Zobakmeni man kâdreiz tîrija zobârsts pats, un tas bija tad, kad tas viss jau bija maksas. Zobârstiem tas ir çrtâk, bet klientam jau nu gan ne.
Re: rausana
05.12.2007 00:01
jo ðaurâka specializâcija, jo lielâka pieredze konkrçtâ nozarç ---> augstâka kvalifikâcija ðajâ nozarç :)
ezis
Re: rausana
05.12.2007 13:16
Vai tad ir tâdi zb, kas tikai rauj? Kaut kâ neesmu dzirdçjis. pad.laikos gan tâ bija.
Re: rausana
05.12.2007 13:48
Ja pietiek ko raut tad kaapeec buutu ar ko citu jaanodarbojas...? Bet parasti jau tie kas rauj pieprot arii labot bet tie kas labo, ne vienmeer rauj...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: rausana
05.12.2007 13:50
...un tie, kas rauj, labprât rauj visu pçc kârtas...viòiem tas patîk:)
Re: rausana
05.12.2007 13:55
:)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: rausana
05.12.2007 18:03
Re: rausana
06.12.2007 13:22
zini kâ zobi raujas pçc ziròiem ar speíi... un tad labot kaut ko tieðâm ir par vçlu. Visur ir specializâcija, cits teiksim rauj ne tikai no ziròiem :D
Re: rausana
06.12.2007 19:48
kur ir mazs piedaavaajums, tur var tureet cenu... nav jaunums, ka dazhkaart sanjemt kaadu pakalpojumu citur + visas transporta izmaksas var buut leetaak nekaa dargaa kantorii tikai pliks pakalpojums.

nokljuvu reiz pie shaadas zobaarstes... bija jaarauj, a shamaa staigaaja pa kabinetu, rokas lauziidama -- vai dieninj, ko nu dariisim.... tas bija sameeraa ekstreems piedziivojums man... bet laboja labi un ljoti ruupiigi, rindas garas, tautas daudz, tachu es kaa strawberry labaak sanjemu visu paketi vienaa kreeslaa, lai nav jaastaigaa pa pasauli apkaart. tas aiz iedzimtaa slinkuma. katrs tak var izveeleeties, tagad kliiniku ka biezs. cenas ljoti dazhaadas.
Re: rausana
05.01.2010 19:38
Vai vsp ir normali ka tiesi pirms ziemassvetkiem bernam pasaka ''tu ziemassvetkos paedisi konfektes un pec tam es tev izrausu zobinmu''??? Bērns pedejajaa nedela pat baidijas est konfektes! es domaju ka vareja ari pakluset!
Re: rausana
22.11.2010 09:50
taja kas diennakts es vienreiz ravu un samaksaju 2 latus.
Re: rausana
22.11.2010 14:11
Man nupat izrāva gudrības zobu Stomotoloģijas institūtā Rīgā, super zobārsts jauns čalis, tik profesionāli bez nevienas sāpes un ātri - vot tas ir ko vērts. Maksāja apmēram 22 lati kopā ar rentgenu. Man nebija neviens rauts, ja būtu zinājis ka tik vēsā mierā būtu izrāvis 2 gadus atpakaļ. Tomēr ir uz pasaules superzobārsti!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 19?
Ziņa: