Pçc zobârsta naktî murgoja

Aizsāka Muris 

Vakar puika gandrîz pieci gadi pirmo reizi bija pie zobârsta. Pirms tam divas reizes bijâm pie higiçnista. viss labi. Vakar ieejot pie dr. tçtis bija palicis koridorâ, no sâkuma bija smuki izrunâjuðies, bet kâ bija paòemts urbis tâ sâcies. Histçriska kliegðana, beigâs vçl apvçmâs, iekodis dr. rokâs. Mâjâs vakarâ bija pilnîgi nekâds, acis pilnas ar skumjâm. Un visu nakti runâja miegâ. Nekad tâ nebija bijis, pirmo reizi. Dr. lietas mums bija vieglas. Lor dr. vienmçr slavçja puiku, ka ïoti labs, asins analîzes bez problçmâm noòçma. Bet ðitais gâjiens bûs sabojâjis visu. Galvenais, ka ir ielikta pagaidu plombe, jâiet vçl. Kâ tagad dabût bçrnam normâlu emocionâlo lîdzsvaru atpakaï?
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
09.01.2008 14:13
smags jautaajums, vai dakteris sakariigs? nebija kaut kaada Stabu ielas tipa polikliinika? iespeejams, ka vajag pamekleet kaadu ljoti labu, iejuutiigu beernu zobaarstu, kursh pratiis ar beernu pastraadaat, ne jau visiem padodas. es vareetu ieteikt dr., kur man radu beernu veda arii ljoti smagaa gadiijumaa, jo beerns kategoriski atteicaas vispaar ieiet dr.kabinetaa, kur nu veel apseesties kreeslaa un ljaut ko vairaak, kaut arii pirmaa pieredze nebija nemaz TIK shausmiiga un tika sataisiits pat zobinjsh.. bet peec tam- viss. Pie taas pashas dakteres vairs negaaja. Atradaam tieshaam labu, bet kaa nopratu, shis dakteris vairs klaat jaunus beernus nenjemot.. katraa zinjaa, kad likaas, ka buus bezceriigi, un arii bija jaaiznjem pagaidu plombe, tikai shis dakteris bija speejiigs sho beernu kaut kaa "savaldzinaat' un aizdziit prom bailes.

katram beernam jau arii savaadaak tas viss, vienam vajag seeedeet kleepii mammai vai teetim, otrs atkal negrib, lai vecaaki ir klaat, kad vinjsh seez kreeslaa.
Puika bija A+S pie dr.Z.Bendikas. It kâ laba ârste esot.
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
09.01.2008 16:32
njaa, to dr.Bendiku vairâkkârt ðeit iesaka kâ labu.. pati spriest nevaru, nav pieredzes
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
09.01.2008 19:40
Njaa, es vienu nervozo vedu pie Bendikas un pats klaat staaveeju taa kaa zinu ka daktere laba (kaa nekaa pats baidos)... redzeeju kaa Bendika siicim ieshpriceeja taa ka tas pat nepamanija... bet ja ir taa ka Bendika nav laba tad jau tas izveelees loks vareetu krasi sashaurinaaties... Varbuut parunaat ar pashu dakteri un pavaicaat vai nevar veel kaa neuzkriitoshaak to lietu izdariit... Es jau pirms tam ar dakteri runaaju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
11.01.2008 06:57
izklausas ka buus jaazaaljo...
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
11.01.2008 09:06
neko nevajag zaaljot, vajag sakariigu dakteri. MAns radu beerns arii bija tik histeerisks, ka domaajaam- nebuus citu veidu, kaa vest uz pilnu narkozi, tad lai labo,. bet mazam beernam tas tak ir traki- ko tad katru reizi, kaa jaaalabo zobi, taa zaaljos? Nee... par laimi atrisinaajaas probleema, kad atradaam labu dakteri, kas nu ljoooooooooti bailiigu, histeerisku un nervozu beernu padariija savaa kreeslaa smaidiigu, prieciigu un izgaiòâja bailes no ðî kabineta kâ tâda..
Jâ, bet kurð bûtu tas labâkais, pareizâkais ârsts. Esmu izmusumâ pie kura lai tagad pieraksta, jo tas zobs jâsalabo lîdz galam.
Hmmm
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
11.01.2008 21:14
Bruute, zaaljoshana jau nav obligati uzreiz pilnaa narkoze... Varbuut vajag iedot kaadas nomierinoshas zaales pirms tam, no taa veseliibai nekaadi trauceejumi neradiisies, atshkjiriibaa no narkozes.
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
11.01.2008 21:18
jâ, piemçram, pustabletîti dormikuma...
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
11.01.2008 21:57
kas ir dormikums?
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
11.01.2008 22:38
nomierinoðais lîdzeklis.
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
12.01.2008 01:23
...ar interesantu ietekmi uz beerniem ;-)... kaadi tik joki nav redzeeti dormikuma iespaidaa ;-)...
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
18.01.2008 15:48
bruute, saki, kas tad bija tas ïoti labais dakteris?

Mçs bijâm Dzirciema ielâ pie paðas klînikas vadîtâjas dr.Cares, bet nezinu, kâ ir, kad jâtaisa - tâ bija pirmâ konsultâcija.

Vçl ir portâlâ Câlis.lv daudzreiz bijuðas ïoti labas atsauksmes par dakteri, neatceros uzvardu, bet strâdâ Arkade Dental un vârds Armands.

Lai Murim un viòa sîcim veicas :)
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
18.01.2008 20:47
dadzz:

prof.Carei var uzticeeties :)

dr.Armands Ziiraps ir tas, kas straadaa Arkaadee, bet, shkjiet, Muris mineeja, ka jaunus pacientus vairs nenjemot. Vispaar labu beernu zobaarstu truukst, tas i fakc :(
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
20.01.2008 23:56
Tas labais dakteris jau arî ir tas pats Armands Zîraps no Arkâde Dental
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
21.01.2008 00:16
bruute:

labriit :) a es par ko? :)
kuku
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
25.03.2008 11:28
Ak Dievs, cik þçl ka krievu laikos nebija jçdzîgu dakteru vismaz manâ galâ nç. kâ es skolas laikâ kliedzu - (lai gan esmu dþeks) kad man râva ârâ divus lielos zobus. vairs gan neatminos ar vai bez ðprices, bet gan laikam bez.

tagad es ar ðaumâm skatos uz zobârstiem. visi zobi galîgi aizlaisti tieði ðo eksekûciju dçï skolas laikâ.

pie tam ðodien biju un man izrâva 2 sastrutojuðus zobus - acu zobu - ðausmîgi mocîjâs lîdz izrâva un nâkoðo aiz tâ. ârste jau laba, un saprotoða, teica smaidot lai nebaidos, bet tomçr.
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
25.03.2008 21:44
acu zoba gan ir þçl... viens no labâkajiem, stiprâkajiem zobiem un ar visgarâko sakni :(
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
26.03.2008 11:24
Nu jâ, ilknis tachu... "biveò"...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
26.03.2008 13:18
kuku
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
26.03.2008 21:18
jâ man jau paðam ar þçl, bet Puce Tu jau laikam labâk zini - vai tâ ir tikai slikta kopðana vai arî mantojums no vecâkiem - vismaz manâ gadîjumâ abiem tie ir zaudçti ïoti âtri.

tas acu zobs man skolas laikâ bija sastrutojis, tas tîrîts un plombçts, bet pçc vairâkiem gadiem mostoties no rîta pçkðòi nolûza - man par pârsteigumu.

Daktere man vilka ârâ - galâ bija strutu bumbulis - vai tas varçja no agrâkiem laikiem bût, marinçjies no sastrutoðanas pirmâ reizes, vai arî tagad, nolûzuðam rasties - kâ tas îsti ir?
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
26.03.2008 22:50
no agrâkiem laikiem...
kuku
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
27.03.2008 00:51
skaidrs. a vispâr to strutu pûsli ir iespçjams izdabût ârâ tîrot kanâlu?
Re: Pçc zobârsta naktî murgoja
27.03.2008 10:31
ârâ nç, bet ja kanâla ârstçðana un pildîðana bûs veiksmîga, un pacienta lokâlâ imunitâte laba, tad process pats ar laiku uzsûksies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 22?
Ziņa: