par vairâku zobu rauðanu

Aizsāka maritux 

par vairâku zobu rauðanu
14.04.2008 21:34
Sveriki! man interesee cik saapiigi un problemaatiski vareetu buut augsheejo prieksheejo 4 zobu raushana ja zobiem saknes ir iisas un tie ir atdaliijushies no kaula? man paredzeets izraut tos zobus 12 maijaa Stomatologhijas instituuta! Padalieties ar info:) Paldies:)
Re: par vairâku zobu rauðanu
14.04.2008 22:34
ja zobi ir "atdalîjuðies no kaula" (kustîgi), tad problçmas nav gaidâmas :) nepaspçsi kârtîgi nobîties :)
Raita102
Re: par vairâku zobu rauðanu
15.04.2008 00:13
Maritux
Man pagajuðâ nedeïâ arî tâda rauðana notika. Ar anistçziju ir viegli. Grûtak gâja nâkoðajâs dienâs.Brûces tomçr lielas un galva ir galva....
Turies un païaujies uz doku,tie zina kas un ka.
Lai veicas.
Re: par vairâku zobu rauðanu
15.04.2008 09:17
puce

nu taaa daktere teica ka esot atdaliijushies skatoties rengena uznjeemumus! lai gan pati nejuutu ka kustas! un cik ilgi apmeeram dziist taadas bruuces?
Re: par vairâku zobu rauðanu
15.04.2008 09:20
ja viss kaa naakas tad peec nedeeljas buus tikai iedobumi
Re: par vairâku zobu rauðanu
15.04.2008 10:23
maritux:

droði vien turâs kaulâ tik ar sakòu galiòiem; tad tâ trauma kaulam bûs pavisam neliela un dzîs âtri :)
Re: par vairâku zobu rauðanu
15.04.2008 10:32
puce

man veel jautajums Tev:)

a pats raushanas process prieksheejiem augsheejiem zobiem ir sarezhgjiits vai tie zobi viegli naak aaraa ( man vinji ir laboti un ieliktas tapas un tad likta blombe apkaart) vienkaarshi man bail ka nenoluuzt un buus probleemas ar raushanu jo vinjiem arii nervi ir izrauti! un taapeec daktere teica ka vieniigais ko var dariit ir raut aaraa un likt platiiti! man nekad nav rauts neviens zobs un taapeec man tik daudz jautaajumu:)
Re: par vairâku zobu rauðanu
15.04.2008 22:22
maritux:

parasti nav sareþìîts, un ir speciâli instrumenti arî nolûzuðu sakòu izòemðanai :)

tikai es nesaprotu lîdz galam, kâds tad ir iemesls tai rauðanai - kustîgums vai tas, ka viòi ir nedzîvi? nedzîvs zobs nenozîmç slikts zobs, ja tam palika normâla sakne, normâli sapildîts kanâls (vai arî to ir iespçjams normâli sapildît), un viòð nav sapuvis zem smaganas lînijas, tad jau vçl ir iespçja glâbt un neraut... îpaði, ja runa par priekðzobiem.
Re: par vairâku zobu rauðanu
16.04.2008 08:48
puce:

Lieta taada ka biju SI uz konsultaaciju ko dariit ar prieksheejiem zobiem ( man kaadus 5 gadus atpakalj tasiiija mazpilseetaa,iznjeema nervis ielika tapas un uz tapaam laboja! man prieshejie 4 augshzobi ir peleeki peec nervu iznjemsjanas) aizgaaju uz konsultaaciju pie proteezista! aizsuutiija mani uz rengenu un tad arii pateica, ka sakaraa ar to ka saknes ir ljoti iisas un atdaliijushaas no kaula un ka blomba ir apdilusi, ka neko citu nevar izdariit kaa vien raut aaraa ja gribu baltus zobus! taapeec mani nosuutiija uz raushanu un tad kaa pagaidu variantu ieliks platiiti un tad implantus! man nav iipashi daudz laika lai tiktu pie baltiem zobiem jo juunija beigaas paredzeetas kaazas:(
Re: par vairâku zobu rauðanu
16.04.2008 10:01
nevaru nekaadi saprast sho "saknes ir ljoti iisas un atdaliijushaas no kaula"....
Re: par vairâku zobu rauðanu
16.04.2008 10:17
zb:

es arii issti nesaprotu ko tas noziimee, bet ja dakteriite saka ka taa ir tad jau laikam ka ir taa:) dakteriite bija baigi forshaa pie kaa gaaju SI
sapratu taa ka zoba sakne ir iisa un jau atdaliijusies no kaula(zhokla) bet zobs pats nekustas vismaz tad kad meegjinu pakustinaat pati:)))
Re: par vairâku zobu rauðanu
16.04.2008 11:42
Tad jau laikam tomçr saknçm nebûs nekâda vaina ja jau tie zobi turâs... bet citâdi var bût ka viòi patieðâm izskatâs bçdîgi un daktere iesaka implantus lai neèakarçtos... + vçl finansiâla ieinteresçtîba... varbût...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par vairâku zobu rauðanu
16.04.2008 12:00
nu iespeejams arii finansiaali ir ieintereseeti, bet cik saprotu tur jau visa naudinja vienaa katlaa:) jo implantus liek cits dakters, rauj cits un labo atkal cits:)bet tas nav tik svariigi esmu ar mieru arii ielikt implantus ja tas tieshaam ir nepiecieshams! tikai doma ir taa vai tieshaam nepiecieshams raut aaraa:)
Re: par vairâku zobu rauðanu
16.04.2008 12:25
Vajag pakonsulçties ar citiem speciâlistiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par vairâku zobu rauðanu
16.04.2008 15:05
maritux:


es arî domâju, ka jâpakonsultçjas arî ar kâdu citu.

grûti saprast, kâpçc nekustîgi, nesapuvuði zobi bûtu jâòem ârâ un jâliek mâkslîgâs saknes, kad savas vçl tîri labi turâs...
Re: par vairâku zobu rauðanu
25.04.2008 08:45
Ja jau tik vien tâ vaina, ka mainîta krâsa,bûtu muïíîgi raut veselus zobus ârâ. Ir balinâðanas metodes.Ir plâtnîðu uzlikðanas iespçjas. Ftorokorta pastas, kalcija tableðu tûres.Veselus zobus raut ârâ ir muïíîbas!!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: