problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.

Aizsāka podzinja 

Man vienam zobam ir uzlikta pagaidu plombe. Iepriekðçjâ reizç man aizpildîja kanâlus. Tagad pie tâ zoba ir uztûkusi smagana un kustâs viena zoba maliòa. Bet tâ maliòa ir klât pie smaganas (ârâ nekrît), bet atdalîjusies no pârçjâ zoba, kustîga. Es varu gaidît lîdz nakamajai vizîtei vai man steidzami jâdodas pie zobârsta? Sâpçt man nekas nesâp.
Re: problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.
28.10.2008 09:33
gaidît tu vari, ja sûdzîbu nav. vnk viena no zoba sieniòâm ir nolûzusi zem smaganas, bet neizkrît, jo turâs pie tâs. sapampusi smagana ir lûzuma vietâ. ja ilgi gaidîsi, sieniòa izkustçsies un sâks traucçt çdot.
Re: problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.
28.10.2008 21:39
izklausas peec kjirurgjiskas proceduuras.
Re: problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.
28.10.2008 21:43
t.i. sieniòas izrauðanas :)
Re: problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.
28.10.2008 21:51
nu labi ja taa....
veel vajadzeetu kronja pagararinaashanas vai pat raushanas proceduuru.
Re: problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.
28.10.2008 21:54
cerçsim, ka iztiks bez rauðanas :)
Vai tâ procedûra varçtu bût briesmîga? Ko nozîmç íirurìiska operâcija? Vai varçtu paskaidrost, lûdzu? :)
Re: problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.
29.10.2008 09:59
Nç, nç, nekas briesmîgs :) maza ðpricîte, un pçc 10 sek viss jau bûs izdarîts (sieniòa izòemta).
Ko darîs tâlâk, atkarîgs no tâ, kas tur palicis pâri no tâ zoba un cik dziïi sieniòa bija nolûzusi. Visdrîzâk atjaunos zoba stumbriòu un uzliks kroni.
Nu, tâ. Biju pie zobârsta. Izrâva maliòu. Tagad pagaidu plombe. Man teica, ka ir divi varianti- zobu izraut vai likt kroni. Izraut viòai negribâs, un man arî nç. :) Viòa man stâstîja, ka ir kaut kâds metâla kronis un metâla keramiskais kronis. Viens lçtâks un viens dârgâks. Kâ lai zinu kurð labâks?
Re: problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.
31.10.2008 02:29
Hm... man shitaa izjuka 2 zobi. Kroni nelika jo pateica ka gala zobiem nav jeega kroni likt, bet visu njeema aaraa un laboja bez atsaapinaashanas. Es nesaprotu... visiem tik ljoti saap, vai man tik ljoti nesaap :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: problçma ar zobu kurâ ir pagaidu plombe.
31.10.2008 09:21
podzinja:

abi labi, bet metâlkeramikas vçl pie tam ir skaists :)
metâla kronis ir metâla krâsâ.
Podziò, varbût aprunâties ar zobârstu, ko? ;) Gan jau viòa pratîs paskaidrot...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 24?
Ziņa: