smaka no zoba

Aizsāka berta 

berta
smaka no zoba
31.10.2008 17:03
Man ir traka problçma :(
Atklâju, ka man no viena zoba (smaganâm) nâk ðausmîga smaka!
Tâ nemaz nejutu, bet atklâju pavisam nejauði, kad likâs smagana jûtîga un ar pirkstu viòu paspiedu. Jâsaka, ka tas ir apslîpçtais zobs, uz kura uzlikt zoba kronis.
Jautâjums tâds, vai ar ðo problçmu man jâiet pie zobârsta un ko tad reâli zobârsts tur var lîdzçt? :((
Re: smaka no zoba
31.10.2008 20:05
jaiztiira smaganu kabatas un jaanodroshina ka eediens tur nesastaavaas un nepuust.
Re: smaka no zoba
31.10.2008 20:06
un jaaparbauda vai viss ir kaartiibaa ar kroni. (nav atveerta mala, kontakts, paarkare utt.) citiem vaardiem - jaadodas pie zobaarsta
Re: smaka no zoba
31.10.2008 22:34
noteikti bûs vecs ðtancçts "spainîtis"...
berta
Re: smaka no zoba
31.10.2008 23:09
puce, nesapratu?
Jâ, nu tad ieðu pie sava zobârsta...
Re: smaka no zoba
31.10.2008 23:35
berta:

vecs ðtancçts kronis ar pârkarçm un ar vaïçjiem starpzobu kontaktpunktiem :)

ej gan pie sava zobârsta, pareiza doma.
berta
Re: smaka no zoba
02.11.2008 11:42
Mani mulsina tas vârds "vecs", jo kroòi likti 2 gadus atpakaï.
Re: smaka no zoba
02.11.2008 16:04
hmm... nu daþviet joprojâm liek ðtancçtus kroòus...
varbût tas ir neprecîzs liets kronis... varbût ar kroni viss ok, bet tev ir strutaina smaganas kabata...
berta
Re: smaka no zoba
02.12.2008 16:15
puce!
Nezinu ko darît! Daktere pârbaudîja, rtg tika uztaisîts, bet viòa saka, ka nekâ nav :(
Bet nu tâ smaka ir! Un diezgan briesmîga.. îpaði no rîtiem.. vai arî pçc çðanas, kad nav iespçjas uzreiz momantâ zobus iztîrît.. kaut gan- arî pçc tîrîðanas tâ smaka nepazûs. Ko vçl es varu darît?
Re: smaka no zoba
02.12.2008 18:33
ja izdiego to vietu - vai diegam ir taa pati smaka?
ja jaa tad jaapaarbauda iepriekshmineetas lietas veelreiz. varbuut vajag veel kaadu komnsultaaciju kautkur citur.
Re: smaka no zoba
02.12.2008 22:12
berta:

varbût sabojâjies zobs zem kroòa, bet rtg to saskatît nevar (kroòa metâls var traucçt, piemçram). ja problçmu nekâdîgi nevar atrisinât ar tîrîðanu, es Tavâ vietâ òemtu nost kroni, pârbaudîtu zobu, vajadzîbas gadîjumâ apârstçtu smaganu un tad, ja vairs tâs smakas nav, liktu jaunu LABAS KVALITÂTES kroni (tas nenozîmç obligâti keramiku vai k-ko ïoti dârgu, var vienkârðu metâla kroni, bet lietu un precîzu, un cieði pieguloðu blakuszobiem). iespçjams, jauns kronis jâuzliek sâkumâ uz pagaidu cementu, un jâpavçro, vai viss ir kârtîbâ, un tad tikai cementçt "pa îstam".
berta
Re: smaka no zoba
03.12.2008 13:15
Paldies para tbildçm.
Vienîgi tagad nezinu vai man jâiet pie cita zobârsta? jau gadiem eju pie vienas un tâs paðas, it kâ biju apmierinâta, bet tagad viòa saka, ka problçmas nav. Es jau teicu, ka nâkðu vçlreiz pie viòas, bet viòa atbildçja, ka pat nezina ko man varçtu ieteikt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 18?
Ziņa: