Priekshzobu skjirba redzami palielinas

Aizsāka Norberg 

Norberg
Priekshzobu skjirba redzami palielinas
03.11.2008 12:02
sveiki,
velejos uzzinat, kads varetu but iemesls skjirbas starp diviem aughejiem priekshzobiem peksnjai paplashinashanai. jasaka gan, ka agrak man tur bija tada jauka starpa, bet mana zobarste izdomaja, ka to vajadzetu aizplombet, bet shobrid starpa nevis vienkarshi paplashinas, bet gan sak veidot tad ka trijsturiti, it ka abi zobu saktu augt uz dazhadam pusem. ir ari tada nekomfortabla sajuta augshejas smaganas, bet varbut tas ir manas iedomas. man 32 gadi.
tatad veletos uzzinat, kads tam varetu but iemesls? vai ta ir problema, kas veselibas iemeslu delj butu janoversh (jo kosmetisku iemeslu delj to darit nevelos, jo izskatas labi) un vai var but vel lielakas izmainjas?
paldies :)
Re: Priekshzobu skjirba redzami palielinas
03.11.2008 19:31
pie vainas var bût:

-parodontozes izsauktais zobu kustîgums;

-priekðzobu pârslodze dçï sânu zobu trûkuma vai to nepilnîbâm (piem., stipri noplombçti, un plombes ir kâ "pankûkas", nevis atveido normâlu zobu anatomiju), vai arî zobu migrâcija sânu zobu trûkuma dçï;

-pârslodze, jo plombes, kuras slçdz starpu, traucç sakodienâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 23?
Ziņa: