nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu

Aizsāka Mateus 

nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
05.11.2008 23:38
Peed reizi pie zobaarsta kad biju, man ieteica intensiivaak maseet ar sobu birsti apaksheejaas smaganas jo tjip tur izskatas, ka vareetu buut ar laiku kaut kaads iekaisums. Speciaali nopirku ultra soft zobubirsti. Tiirot zobus ka asinjo reizeem ok, bet peedeejaa laikaa pamanu ka arii taapat maadz asinjot. Piem naktii kad gulju... vai peec eeshanas... jautaajums... ar steigu higieenists vai kas? Vai taa tur zobupasta ko reklamee pret smaganu asinjoshanu?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 07:54
izklausas ka esi uzkraajis labu devu ar zemsmaganu zobakmenja. kaa izskataas kaula liimenis rentgenaa? kaadi ir meerijumi smaganu kabataam?
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 10:38
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
ar steigu
> higieenists vai kas?

jâ!
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 13:11
Nav taads rentgens taisiits.
Ok.. pie higienista.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 21:28
uzreiz bûs daudz labâk, tici man!
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 21:33
Jaatziist, ka taa buus mana pirmaa viziite pie higieenista. Kaut kaa senaak neviens to nemaacija, bet peec tam jau es vairs neklausijos :o
A ja man palikushi vel 2 riktiigi caurumi... nav praatiigaak tos no saakuma salabot? Jeb vienalga?

Un kronja jautaajums pucei: es te salasijos briesmu staastus par hepatiitiem utt un es kaa jau viegli ietekmeejams ( jaa jaa smiekliigi ), saaku domaat.. kuraas kliinikaas reaali lieto vienreizeejos prichendaaljus, jo kaa noveeroju... polenees piem sliipeejamos nenjem katram jaunu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 21:45
nu bet bori tak tiek sterilizçti, tas ir pilnîgi normâli :) un ja jau gribi zinât, saíert zarazu var arî no netîriem instrumentiem, uzgaïiem utt., bet tos jau katram vienreizçjus sagâdât bûs padârgi, maigi sakot :)
vienîgais, ko varu ieteikt ðinî gadîjumâ - iet sertificçtâ iestâdç. un sapotçties vismaz pret A un B.
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 21:47
aa, par to laboðanu - sâkumâ pie higiçnista, jo tad dakters varçs vieglâk un kvalitatîvâk saplombçt (jo smaganai nebûs tieksme asiòot tik traki).
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 21:47
Ok paldies par padomu :)
Tiktieshaam... par to poti neiedomaajos :)
Thx

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 21:49
lûdzu, lûdzu :)
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 22:27
"Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
Iesûtîjis: Mateus ()
Datums: 06-11-2008 13:11


Nav taads rentgens taisiits. "


nu vo. kabatas ir meeriitas? cik dziljas?
Re: nu kas pateiks kaadu gudru domu par asinjoshanu
06.11.2008 22:32
:)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: