kâ labâk?

Aizsāka hmmm 

hmmm
kâ labâk?
07.11.2008 17:23
Sveiki!
Nezinu kâ rîkoties! Pirmdien beidzu 10 dienu a/b kursu, kuras man tika izrakstîtas sakarâ ar ginekoloìisku iekaisumu. ceturtdien (vakardien) man tika veikta zoba saknes gala rezekcija, pçc kuras tika izakstîtas arî antibiotikas un pretsâpju Mesulid. kad informçju ârstu par to, ka tikko jau dzçru vienas antibiotikas, tad viòð teica, lai dzerot tad tikai to mesulid, bet antibiotikas, ja celsies temperatûra.
Tomçr man tâds nemierîgs prâts un arî vaigs ðodien liels sapampis. Ko darît - tomçr dzert tâs a/b, neskatoties uz to, ka viens kurss jau izdzerts pirms pâris dienâm?
Re: kâ labâk?
07.11.2008 17:34
ja vaigs nav ciets, sarkans un sâpîgs, un pietûkums nepalielinâs, tad pagaidi vismaz lîdz rîtdienai, moð sâks pâriet pats par sevi, jo pietûkums pçc operâcijas ir normâla lieta un nav obligâti infekcijas pazîme.
hmmm
Re: kâ labâk?
07.11.2008 17:41
Paldies puce!
Negribas jau çst tâs a/b.
It kâ vaigs tieðâm nav ne ciets, ne sarkans, ne sâpîgs!
Kâ bûtu, ja es zobus paskalotu ar kumelîtçm?
Re: kâ labâk?
07.11.2008 17:54
tev tak ðuve ir uzlikta, skalo droði ar ko gribi, receklis neizskalosies, kâ pçc rauðanas tas var notikt.
hmmm
Re: kâ labâk?
07.11.2008 17:59
eççç...kâds receklis? :(

Ar to skaloðanu es domâju varbût mutç vidi padarît tâdu tîrâku...
Re: kâ labâk?
07.11.2008 18:35
es tak saku, skalo droði :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: