zoba nervs

Aizsāka venta 

venta
zoba nervs
25.04.2009 21:27
Priekšējam zobam izņēma nervu. Esmu dzirdējusi, ka var mainīties zoba krāsa? vai tas ir ļoti slikti, nu, nerva izņemšana? kādas sekas?
Re: zoba nervs
25.04.2009 22:37
jā, var palikt pelēcīgāks. paliks noteikti trauslāks - var nodrupt mazi gabaliņi vai arī pie stipras slodzes (piem., kauliņš, cieta produkta nokošana) var nolūzt pavisam, pat līdz smaganas līnijai.
venta
Re: zoba nervs
25.04.2009 23:18
Paldies. Bēdīgi..
Re: zoba nervs
06.05.2009 00:49
Man 2 zobiem ir iznemts nervs, nu jau pagajusi kadi 2 gadi, abi zobi ir galigi peleki, ir sakusi sapet (kaut gan nesaprotu, kapec sap, ja nav nerva)...
Jugusalu
Re: zoba nervs
06.05.2009 11:56
Man bija līdzīgi - aizej pie laba endodonta Rīgā, lai pārpilda kanālus.
inda
Re: zoba nervs
08.05.2009 10:13
Tikai rēķinies, ka pārpildīšana vienam kanālam izmaksās ap 200 ls bz plombes.
Eila seila
Re: zoba nervs
08.05.2009 10:34
To inda! No kurienes tādas cenas? Man nupat Stomatoloģijas institutā, kas ir visdārgākā iestāde, vienkanāla zoba pārpildīšana ar mikroskopu un plombi izmaksāja 180 latus.
kaut gan tas arī ir ļoti dārgi, protams: ((((
Jugusalu
Re: zoba nervs
08.05.2009 11:10
Divi endodontijas seansi "Adentā" izmaksāja 150 LVL. Manuprāt, tā ir vēl dārgākā iestāde nekā SI, taču, salīdzinot ar SI, tur patiešām ir patīkami ieiet.
Re: zoba nervs
08.05.2009 18:33
tā pārpildīšanas cena ir lielā mērā atkarīga no tā, kas ir darīts ar šo zobu iepriekš. ja tas ir pildīts ar pastu, tā ir viena lieta, un ja ar cementu un pie tam visas saknes garumā - pavisam kas cits. ļoti atšķiras sarežgītības pakāpe un līdz ar to arī laiks, pielietotais instrumentārijs, nepieciešamā kvalifikācija ---> izmaksas.
Re: zoba nervs
25.06.2009 14:52
njā, man arī priekšējam zobasm nervu izņēma (sen tas bija, es pat nezinu kādēļ izņēma:@ tobrīd maza biju, tagad es to nepieļautu. Jo pārējie normāli priekšā, raudāt gribas).nesen uzkodu cietu uz tā zoba, tagad kustās, šausmas:(
Re: zoba nervs
26.06.2009 12:49
Cerība:

vai nu saknes vertikāls lūzums (tad raus), vai nu vnk izkustējies un nostiprināsies atpakaļ, vai nu zem tā ir akūts iekaisums un tāpēc kustās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 1?
Ziņa: