zokla pastaiga

Aizsāka Kaste 

Kaste
zokla pastaiga
26.02.2010 18:56
Skanēs smieklīgi, bet 22 gadi (viss mūžs) nodzīvots ar žokli, kurš "staigā". Ēdot cietu ēdienu klab, iziet no "eņģēm" un citreiz pat ieklemmējas tā, ka nevar muti atvērt. Līdz šim biju sadzīvojusi, bet tagad esmu sapratusi, ka tā varu viegli izmežģīt žokli, palika bail, radiniekiem traucē žokļa klabēšana, bet cietu pārtiku patīk lietot uzturā. Tā ir kāda pataloģija, ar kuru man jāturpina sadzīvot vai to tomēr var kā labot? Ja var labot, tad pie kāda speciālista man jāiet?
Re: zokla pastaiga
26.02.2010 20:36
ja par speciālistu- sejas žokļu ķirurgs, bet vari sākt ar ģimenes ārstu, kas nosūtīs vai ieteiks ko darīt.
Ja jau visu dzīvi sadzīvoji, tad, manuprāt, vari turpināt to darīt ;)
Re: zokla pastaiga
27.02.2010 00:26
Kaste:

var būt locītavas patoloģija, kura var ar laiku progresēt. neieteiktu Tev mēģināt sadzīvot ar šo problēmu; aizej noteikti pie laba sejas-žokļu ķirurga, kurš paskatīsies Tavu žokli, tajā skaitā rentgenā, kaula blīvums, nodiluma pakāpe (ja tāds ir) - vai ir kārtībā locītavas galviņa, vai neizlec disks utt. pajautā radiem, vai Tu negriez zobus naktī, tas arī var būt par iemeslu, pateiksi ārstam, jā vai nē (tad var izgatavot nakts kapi).
dr.birzinja
Re: zokla pastaiga
27.02.2010 01:02
institūtūtā viena no sakarīgājam dakterēm, SEvastjanova...
Re: zokla pastaiga
27.02.2010 01:39
prof. Grasmane
Kaste
Re: zokla pastaiga
02.03.2010 21:37
Ja drīkst zināt, kādas ir pieņemšanas cenas un vai varu ārstu apmeklēt tur bez ģimenes ārsta norīkojuma?
kitana
Re: zokla pastaiga
03.03.2010 11:42
Grasmani neieteiktu, jo šerpa.Es pati viņu neizvēlētos.
Var tikt bez ģimenes ārsta norīkojuma, jo jāmaksā būs šā vai tā.Par cenām nezinu, jāzvana viņiem un jājautā.Gan jau ka konsultācija varētu 5 ls robežās būt.
Re: zokla pastaiga
03.03.2010 11:53
prof. Grasmane ir augstas klases profesionāls, un viņa nav šerpa, bet konkrēti, lakoniski un bez ucināšanas izklāsta iespējamos variantus.
kitana
Re: zokla pastaiga
04.03.2010 07:43
Sevastjanova arī ir augstas klases profesionālis, viņa vairāk specializējusies žokļa locītavas problēmās.
Kas nu kuram.Man patīk mīlīgi zobārsti.Un domāju pacientiem tāpat.Nekad neaizmirsīšu, kā Grasmane vienu pensionāri izlamāja(es vēl studēju tai laikā), diezgan skaļā tonī, toreiz bija baigais kašķis par cenām.
dr.birzinja
Re: zokla pastaiga
05.03.2010 12:28
Man arii Grasmane nevisai.Veel atceros, kaa vinja smeejaas par studentiem,nekaadas cienjas.
Re: zokla pastaiga
05.03.2010 16:37
Man gan Dr. Grasmane patikaas. gan kaa cilveeks gan kaa pasniedzeeja. kaa puuce teica - dazhiem kam vajag ucinaashanaas gan labaak iet kautkur citur.
kitana
Re: zokla pastaiga
07.03.2010 08:46
Vispār jau daudziem pacientiem patīk, ka ar viņiem ucinās, jo sevišķi, ja runa par zobārstniecību.Es domāju, bez pārspīlējumiem, protams.
Re: zokla pastaiga
07.03.2010 10:19
Labi, ka izlasīju par Nataļju Grasmani. Zināšu, ka pie viņas NEDRĪKST iet.
Protams, pacientam ir svarīgi ne tikai zinoši, bet arī iejūtīgi dr. Nekad neaizmirsīšu, kā viena Liepājas zobārste naturāli par mani izņirgājās.
Re: zokla pastaiga
07.03.2010 11:44
prof. Grasmane ir korekta, inteliģenta un profesionāla.
neiet Tu, protams, vari, tikai kam no tā būs sliktāk :)
nokļūt pie iejūtīga jaukumiņa, kurš izvaros visu muti (un Tu to sapratīsi tikai pēc laika), noteikti ir labāk...
Re: zokla pastaiga
07.03.2010 12:22
Puce, kā reiz man ir sanācis nokļūt, kā Tu raksti, pie "iejūtīga maigumiņa" Liepājā, ar kuras radītajām sekām vēl tagad cīnāmies. Tikai tas "iejūtīgais maigumiņš", kad saprata, ka kaut kas iet greizi, pārvērtās par rupju, cinisku veceni.

Bet šeit taču ir veseli divi viedokļi, ka Grasmane nu nemaz nav tas labākais ārsts! Palasi, Puce!
Re: zokla pastaiga
07.03.2010 20:22
Jugusalu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet šeit taču ir veseli divi viedokļi,

ja vēl tie nebūtu vienas personas rakstīti ;)
Re: zokla pastaiga
07.03.2010 20:55
kitana
Re: zokla pastaiga
08.03.2010 10:27
Ne vienmēr mīlīgs. saprotošs zobārsts automātiski nozīmē, ka izvaros visu muti.Visi zobārsti beidz to pašu iestādi, kuru Grasmane.Attieksme ir pašu zobārstu ziņā.
Re: zokla pastaiga
08.03.2010 10:35
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jugusalu Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Bet šeit taču ir veseli divi viedokļi,
>
> ja vēl tie nebūtu vienas personas rakstīti ;)


un nevis kaa pacientes bet bijushaas aizvainotaas studentes spriedums
kitana
Re: zokla pastaiga
08.03.2010 10:40
un nevis kaa pacientes bet bijushaas aizvainotaas studentes spriedums


Vispār es rakstīju par vienu pacienti, kurai Grasmane uzkliedza.Par studentiem gan neko neesmu rakstījusi.
Izmeklētāji no Tevis zb un puces nesanāks.:D
Re: zokla pastaiga
08.03.2010 18:50
jā-jā, natūrlich :)
kaste
Re: zokla pastaiga
10.03.2010 21:36
Tad es nesapratu Grasmane - labi vai Grasmene - slikti? Varbūt labāk tad iziešu cauri ģimenes ārstam!
Re: zokla pastaiga
10.03.2010 21:40
Grasmane - viennozīmīgi labi.
no ģimenes ārsta šinī gadījumā jēgas būs maz, tāpat neko konkrētu nepateiks un sūtīs uz SI.
ehhh
Re: zokla pastaiga
04.08.2010 15:54
Kaste, vai esi jau kā risinājusi savu problēmu?

Varu pastāstīt par par savu pieredzi. Simptomi tādi paši kā Tev, un tā kā man tas sāka traucēt, pēc zobārsta ieteikuma aizgāju pie dakteres Sevastjanovas. Kopējās izmaksas bija apmēram 80 Ls (vizīte, rentgens, vizīte pie ortodonta un kapes izgatavošana). Daktere pateica, ka locītava esot ļoti izdilusi. Pēc kāda laika man sāka sāka sāpēt it kā auss - galva vienā pusē. Lors pateica, ka ausis ir veselas, visdrīzāk žokļa locītavā ir artrīts... Tagad vairs nezinu kur iet, vai pie ģimenes ārsta vai atkal uz SI.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 3?
Ziņa: